Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

QUOTE(Lucky81 @ 2007 03 05, 17:56)
jei tonusui ir spaudimui pakelti, tai eleuktrokoko lasiukai. Zalios arbatos daug gerk. Nepakenks, nes juk skysciu per diena bent 2 litrus reikia zmogui. As perejau prie zalios, geriu tik rytais kavos.



pabandysim pabandysim ;] acio
Atsakyti
Girdėjau gerų atsiliepimų apie rusiškus maisto papildus, kurių galima nusipirkti pvz., Kaune Stoties turgaus specialiame kioskelyje arba DROGE. Kaina palyginus nedidelė. Nežinau, ar tikėti, kad jų kokybė aukšta. Ką apie tai manot? Gal naudojot? Ar veiksmingi?
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 03 11, 13:25)
Girdėjau gerų atsiliepimų apie rusiškus maisto papildus, kurių galima nusipirkti pvz., Kaune Stoties turgaus specialiame kioskelyje arba DROGE. Kaina palyginus nedidelė. Nežinau, ar tikėti, kad jų kokybė aukšta. Ką apie tai manot? Gal naudojot? Ar veiksmingi?


Sveiki,

Iš rusiškų maisto papildų esu gėrusi vitaminus akims. Ko nors ypatingo ar kenksmingo nepastebėjau. KAip ir visi papildai. Pastaruoju laiku perkuosi savaitgaliais Eurovaistineje, nes būna nuolaidos biggrin.gif
Atsakyti
laba, norejau pasiteirauti kada jau reikia pradeti gerti beta korotina, t.y. pradet ruostis vasarai? smile.gif
Atsakyti
Gal šiame skyrelyje atsiras kuri patars kokius vitaminus nusipirkti.Jau koks mėnuo kai kažkaip nenoriu nei valgyti nei ką nors veikti tokia pasidariau apatiška viskam .Man nieko neskauda ir neesu ligų kamuojama tik jaučiu kad dingsta meilė gyvenimui.Kažko stiprinančio reikia ax.gif Gal kas galėtų patarti ,ko man reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2007 04 09, 21:16)
Gal šiame skyrelyje atsiras kuri patars kokius vitaminus nusipirkti.Jau koks mėnuo kai kažkaip nenoriu nei valgyti nei ką nors veikti tokia pasidariau apatiška viskam .Man nieko neskauda ir neesu ligų kamuojama tik jaučiu kad dingsta meilė gyvenimui.Kažko stiprinančio reikia ax.gif Gal kas galėtų patarti ,ko man reikia verysad.gif

o kartais ne depresiniu pobudziu sitas reikalas kai dingsta meile viskam maistui paciai sau kai nera nuotaikos g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 04 09, 22:22)
o kartais ne depresiniu pobudziu sitas reikalas kai dingsta meile viskam maistui paciai sau kai nera nuotaikos g.gif

Nemanau,kad tai depresija g.gif Neesu nei beproto nervuota ne kažko reikalaujant-be pagrindo.Man tik niekam nekyla rankos nei darbui nei linksmybėms.
Atsakyti
Man labai reikia B vitaminų komplekso, gal kuri bandėte, kažin kas geriau - geriami ar leidžiami. Nenoriu eit pas gydytoją, nes vistiek nieko blatno nepasakys. Šiaip labai nemėgstu gerti vitaminų, man dažnai būna nuo jų bloga, tai galvoju gal geriau susileisti. Bet teko girdėti, kad jie skaudūs blink.gif Na bet pakentėčiau. Kažin ar pati susileisčiau? g.gif Aišku jei į dubcę tai ne ax.gif Tai nejaugi ieškoti žmogaus kas suleistų. Gal galite man patarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 10, 19:48)
Man labai reikia B vitaminų komplekso, gal kuri bandėte, kažin kas geriau - geriami ar leidžiami. Nenoriu eit pas gydytoją, nes vistiek nieko blatno nepasakys. Gal galite man patarti  4u.gif

Esu gerusi Stress B ir man jie visai tiko ir patiko, ir atrodo geru rezultatu dave bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 10, 20:48)
Man labai reikia B vitaminų komplekso,


Galiu patarti naturalu B vitaminu saltini - daug ju yra kvieciu gemaluose. Ieina B1, B2, B6, PP.. As isiberiu ju i sultis, arba siaip ant kokio maisto uzsibarstau. Ir B vitaminu trukumo nera tongue.gif ax.gif
Atsakyti
Aš gėriau Vitamino B komplekso stipriojo. Tai dabar kažkaip lyg ir geriau jaučiuosi. Vakar nusipirkau vitaminų Wellwoman 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 04 08, 17:19)
laba, norejau pasiteirauti kada jau reikia pradeti gerti beta korotina, t.y. pradet ruostis vasarai?  smile.gif



as beta karotina ir ziema naugoju, kai soliariume lankausi smile.gif o db energy spektrum vitaminu kompleksa naudoju, nes sesija katik praejo, db diplomini rashau, teises laikausi, o kartais taip stinga energijos doh.gif
Atsakyti