Įkraunama...
Įkraunama...

Pachypodium

Pasirodo ir as Tukvi auginu g.gif O net nezinojau,kol vienoj uzuolaidu biggrin.gif temutej neuzmaciau .Buvom Kanaruose,pamatem grazu kaktusiuka ir nusipirkom biggrin.gif Nezinojau,nei kad nuodingas blink.gif Bet maziukas jis pas mane.Per metus laiko turbut nei biski ir nepaaugo blink.gif Kai perziurejau jusu grazuolius,,uzsimaniau ir as tooooki uzaugint.Bandysiu ieskot geresnes vietos,nes dabar stovi ant siaurines palanges,tai saules nelabai ir mato.
Atsakyti
Labas visoms tukviu augintojoms 4u.gif
paskaiciau visa tema ir negaliu patiketi,kad tiek metu auginu ir nezinau,kad jis nuodingas lotuliukas.gif doh.gif taigi as ji ir paciupinu ir "pasikalbu" ir maudydavau kol mazesnis buvo doh.gif dabar vazono nuo zemes neatkeliu doh.gif
maniskis tai ziauriai didelis o auginu ji nuo mazuliuko mazuliuko ir jis man taip patinka wub.gif niekad neskaitau kaip kokia gele priziureti nes pas mane vien kaktusai tai ir tukvi kaip kaktusa auginau, o jam taip patiko mano prieziura tokia (kartais gera, kartais "badas" hihihi.gif ),kad ant palanges nebetilpo ir teko pernesti i saliona ant grindu doh.gif bet prie lango thumbup.gif idesiu Jums kada jo foto, nes maniskis auga kaip su virsune nupjauta, aplinkui daug vaikiuku priauge, bet savaime, as nepjoviau jo g.gif o man daug graziau gal jei apacioj butu g.gif bet prisiskaiciau cia visko tai savaji isimylejau dar karta wub.gif ir supratau,kad laaaaaaabai grazutis jis pas mane wub.gif blush2.gif (tfu tfu tfu) hihihi.gif
p.s. kaip tas nuodingumas pasireiskia? blink.gif visur skaiciau,kad nuodingas, bet kaip nuodingas niekur neradau, tai gal kas parasysit? nes ziuriu sitoj temutej jau seniai kas rase.. blink.gif
Atsakyti
sveikos:) gal pasidalintumet kuri tukvio vaikuciu?smile.gif
Kaunas.
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 28, 20:11)
Labas visoms tukviu augintojoms  4u.gif
paskaiciau visa tema ir negaliu patiketi,kad tiek metu auginu ir nezinau,kad jis nuodingas  lotuliukas.gif  doh.gif  taigi as ji ir paciupinu ir "pasikalbu" ir maudydavau kol mazesnis buvo  doh.gif  dabar vazono nuo zemes neatkeliu  doh.gif
maniskis tai ziauriai didelis o auginu ji nuo mazuliuko mazuliuko ir jis man taip patinka  wub.gif  niekad neskaitau kaip kokia gele priziureti nes pas mane vien kaktusai tai ir tukvi kaip kaktusa auginau, o jam taip patiko mano prieziura tokia (kartais gera, kartais "badas"  hihihi.gif ),kad ant palanges nebetilpo ir teko pernesti i saliona ant grindu  doh.gif bet prie lango  thumbup.gif  idesiu Jums kada jo foto, nes maniskis auga kaip su virsune nupjauta, aplinkui daug vaikiuku priauge, bet savaime, as nepjoviau jo  g.gif  o man daug graziau gal jei apacioj butu  g.gif  bet prisiskaiciau cia visko tai savaji isimylejau dar karta  wub.gif  ir supratau,kad laaaaaaabai grazutis jis pas mane  wub.gif  blush2.gif  (tfu tfu tfu)  hihihi.gif
p.s. kaip tas nuodingumas pasireiskia?  blink.gif  visur skaiciau,kad nuodingas, bet kaip nuodingas niekur neradau, tai gal kas parasysit? nes ziuriu sitoj temutej jau seniai kas rase.. blink.gif


nečiupinekit lapų ir stenkitės neįsidurti. Pačiupinėjus lapus neliesti akių. Gali rimtai sudirginti odą. Nors aš ne kartą esu įsidūrusi, bet jokio nuodingumo požymių nespastebėjau g.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kas nutiko pmano tukviui - per žiemą jis vegetavo, neleido jokių lapelių, bet neseniai atsigavo, pradėjo leisti gražius lapelius. Bet kažkas negerai, nes lapeliai paauga tik porą centimetrų, galiukai paruduoja ir nunyksta. Iš jų dar kažkoks skystis sukiasi, smulkūs lašiukai ir pačioje višūnėje matyti.
Kas atsitiko mano tukviui ir kaip jį gydyti? unsure.gif
Atsakyti
Kurgi dingo visos tukvių augintojos? 4u.gif
Atsakyti
sveikos, pasirodo ir ad turiu Tukvi, kokius 4 metus net nezinojau kas jis toks (vadinau dygliuotu kaktusu) lotuliukas.gif
parsinesiau is darbo namo-pastaciau prie kompiuterio, tai visi lapeliai nukrito per vasara, kol ligoninej gulejau-tada grizusi pastaciau ant palanges g.gif jis lapelius isleido, bet kaip viena forumiete jau rode-jie nuo galiuku ima juoduoti, kas jam? g.gif
Atsakyti
na tikrai tukviu augintojos miega biggrin.gif juk ne viena auginanti si sukulenta tai pasigirkite, parodykite nuotraukyciu ax.gif kaip paaugo, kaip ziemai ruosiasi,papasakokite kaip auginate smile.gif as tai neperseniausiai nusipirkau tukvi( ne parduotuveje, moteris pardave) tai jis labai man grazus ir auginasi 2 ugliukus thumbup.gif stai koks jis, jau 50 cm tai vos ant siauros palanges tilpo biggrin.gif
http://www.part.lt/i...0646c763517.jpg
http://www.part.lt/i...62e8088f403.jpg
tik pirmoje nuotraukoje atrodo kazkoks kreivas, o is tiesu tai lygesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sineriuke @ 2010 11 28, 15:30)
as tai neperseniausiai nusipirkau tukvi.... tai jis labai man grazus

Tikrai gražų ir didelį nusipirkai. Jie labai įspūdingai atrodo, kai tikrai didžiuliai užauga, tikra egzotika namuose wub.gif Mano perpus už tavo mažesnis. Pavasarį kai pradės augt, vis kartais pasuk į šviesos pusę, kad tiesesnis būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 11 28, 17:39)
Pavasarį kai pradės augt, vis kartais pasuk į šviesos pusę, kad tiesesnis būtų smile.gif

aciu uz patarima 4u.gif o kaip manote jam patiktu vasara praleisti lauke, kazku skaiciau kad patinka jiems, bet ar palikti ji ir nakciai, taip pat ar baisus jiems lietutis, zinoma per daug dregmes negerai, bet jei isdziuvus labai zeme tai galima kad lietutis ji palaistytu ir isplautu ar geriau jau namo nest kai lyja? g.gif
Atsakyti
O mano tukviui kazkas yra, nes virsune tokia plona ir lapai kiek paauge tuoj pradeda juoduot ir nukrenta, o jei nenukrenta, tai lieka tokie apsuse ir negrazus. Pavasari persodinau, bet ir tai nepadejo. Tik kazkaip keistai mazos saknys pasirode, bet jokiu parazitu kaip ir nemaciau. Kazi ko jis toks palieges? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2010 11 28, 22:36)
O mano tukviui kazkas yra, nes virsune tokia plona ir lapai kiek paauge tuoj pradeda juoduot ir nukrenta, o jei nenukrenta, tai lieka tokie apsuse ir negrazus. Pavasari persodinau, bet ir tai nepadejo. Tik kazkaip keistai mazos saknys pasirode, bet jokiu parazitu kaip ir nemaciau. Kazi ko jis toks palieges?  g.gif

kiek skaiciau kitose forumose tai dazniausia buna del vandens nepakankamu arba atviksciai gal per daug vandens ar neuztenka sviesos, kur jius ji auginate ir kas kiek laiko laistote? gal galima foto pamatyti ax.gif
Papildyta:
stai ka rase viena forumiete, ji tokias isvadas padare augindama savo tukvius, tad tai tikrai nera 100 % patvirtinta:
1. Jis mėgsta šviesią saulėtą palangę, tada bujoja, išleidžia daug žalių tankių lapų;
2. Lapų galiukai juoduoja nuo perlaistymo. Perlaistyti šio augalo negalima, nes jis vandenį kaupia lapuose ir stiebe. Laistau po mažai kada jaučiu, kad jam jau reikėtų.
3. Lapai sukdavosi, kai šaknims vazone vietos per mažai buvo (jos jau lindo per vazono apačią, persodinus augalas atsigavo ir išaugino pluoštą naujų gražių lapų . Aš jį persodinu kas 2-3 metus. Tiesa, buvau jo nepersodinusi ir 4 metus.
4. lapai gelsta ir krenta nuo drėgmės trūkumo. Rudenį dažnai numeta daugumą lapų. Pas mene vieną žiemą žiemojo visiškai be lapų, bet tada jis buvo auginamas ant šaltos palangės. Kitomis žiemomis žiemojo ant palangės, už kurios dar įstiklintas balkonas, bet jo lapai irgi išretėdavo ir jis jautėsi ne labai jau gerai, truputėlį skurdo. Tikriausiai buvo šviesos trūkumas.
Atsakyti