Įkraunama...
Įkraunama...

Pachypodium

Augalų parodoje nusipirkau tukvį. Iš pradžių toks gražus buvo, o dabar pastebėjau, kad lapeliai pradėjo gelsti ir kristi. Kadangi ir perlaistymo, ir drėgmės trūkumo simptomai panašūs, tai ir nežinau, ką daryt verysad.gif Praėjus saveitei po pirkimo aš jį truputį palaisčiau ir apiurškiau, tai gal tas nepatiko g.gif Kaip man jį atgaivinti? Labai gaila būtų, jei numirtų cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2009 10 02, 11:06)
Augalų parodoje nusipirkau tukvį. Iš pradžių toks gražus buvo, o dabar pastebėjau, kad lapeliai pradėjo gelsti ir kristi. Kadangi ir perlaistymo, ir drėgmės trūkumo simptomai panašūs, tai ir nežinau, ką daryt  verysad.gif Praėjus saveitei po pirkimo aš jį truputį palaisčiau ir apiurškiau, tai gal tas nepatiko  g.gif Kaip man jį atgaivinti? Labai gaila būtų, jei numirtų  cray.gif



o gal jam tiesiog netinka vieta,kurioje pastatete? g.gif pvz per mazai sviesos, arba skersvejai.
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2009 10 04, 16:54)
o gal jam tiesiog netinka vieta,kurioje pastatete?  g.gif  pvz per mazai sviesos, arba skersvejai.


Pastačiau šviesiasiame kambaryje ant palangės, pietvakarių pusėje. Dabar ir taip tos šviesos mažoka, ir vėsu namuose... Gal atsigaus, kai šildymo sezonas prasidės.
Atsakyti
seip bent maniskis rudeni ziema-visad be lapu...pavasari pradeda augt nauji..
o ant ziemos meta lapukus..manau taip turi buti..
maniskio virsuneles jkau didokos,pafotkinsiu kuria diena...kokios net 5 turbut yra... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blevyzga.marazmaite @ 2009 09 18, 10:53)

Gražus, tai gražus, bet pamylėkit jūs jį ir į didesnį vazoną persodinkit smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jalka @ 2009 09 18, 11:15)
as savo grazuoliui vasara irgi nupjoviau virsune..galvoju jau kaip bus taip...nupjovus uzpyliau cinamono..ir ka jus manot-siai dienai auginas ar 4 naujas virsuneles! kai paaugs idesiu foto,nes dabar vos vos matosi wub.gif

Kaip cinamono? blink.gif Kur jo pylėt? Labai įdomu. Jeigu niekas nenupirks manojo, tai pjausiu ir aš biggrin.gif Norėčiau plačiau sužinot, kaip jūs ten jį pjaustėt 4u.gif
Atsakyti
na tiesiog nupjoviau virsune iki norimo dydzio...nupjauta vieta apibarsciau cinamono,kad sultys neteketu ,cinamonas veikia kaip antibiotikas,orchidejom jis naudojamas tai pagalvojau tiks ir tukviui...tai va zaisdele puikiai uzgijo,turiu 4 ar 5 virsuneles!myliu savo tukvi vel...o norejau parduoti...
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2009 10 05, 18:52)
na tiesiog nupjoviau virsune iki norimo dydzio...nupjauta vieta apibarsciau cinamono,kad sultys neteketu ,cinamonas veikia kaip antibiotikas,orchidejom jis naudojamas tai pagalvojau tiks ir tukviui...tai va zaisdele puikiai uzgijo,turiu 4 ar 5 virsuneles!myliu savo tukvi vel...o norejau parduoti...

Aš turiu du, vienas gražus tiesus,o kitas kreivokas, tai tą kreivąjį galvoju arba parduot, arba pjauti... Bet bijau smile.gif
O tą nupjautą viršų išmetėt, ar įsodinot į žemę? Girdėjau, kad ir jie prigyja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blevyzga.marazmaite @ 2009 09 18, 10:53)

Koks grazuolis wub.gif
O gal jam tas nedidelis vazonas ir tinka kad jis taip auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2009 10 05, 18:54)
Aš turiu du, vienas gražus tiesus,o kitas kreivokas, tai tą kreivąjį galvoju arba parduot, arba pjauti... Bet bijau smile.gif
O tą nupjautą viršų išmetėt, ar įsodinot į žemę?  Girdėjau, kad ir jie prigyja smile.gif

bandziau as ir nupjauta isodint,pries tai apdziovinau gerai...bet neprigijo jis man verysad.gif
Atsakyti
va mano virsuneles...kitoj pusej dar yra.. wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kedainiai @ 2009 10 05, 18:55)
Koks grazuolis  wub.gif
O gal jam tas nedidelis vazonas ir tinka kad jis taip auga  g.gif


sutinku kad vazonas mazokas blush2.gif dabar mano tukvis yra kazkur 11-12 metu amziaus, labai megsta vasara lauke pabuti siltoj vietoj be skersveju ir ne tiesioginiuose saules spinduliuose. tada augina dar didesnius spyglius biggrin.gif as ji persodinu kas 2-3 metus ir po persodinimo jis pradeda dar greiciau augti. bet viena problema, kad jis sunkus ir as jau kuri laika jo niekur negaliu isnesti, o ir persodinti vienai nebeimanoma. tai va ir tempiu kuo ilgiau nepersodinus, nes niekas nesutinka aukotis ir buti subadyti ax.gif bet itariu, kad pavasari teks persodint, nes jau tuoj griut prades
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2009 10 07, 12:49)
va mano virsuneles...kitoj pusej dar yra.. wub.gif

user posted image



kaip grazu wub.gif gundausi ir as saviski nupjauti... g.gif
Atsakyti