Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

QUOTE(savitre @ 2011 04 15, 11:10)
aš irgi iš tokių kvadratėlių neriu pleduką savo kūdikėliui. spalvinei gamai tikrai laisvė labai didelė ir galima drasiai sunaudoti visus likučius tik va man klausimas iškilo kaip tokius kvadračiukus gražiai sujungti (nenoriu kad su "kanteliu" gautųsi per sujungimą)


As naudoju sujungimams apnerima, kai nusineri daug kvadrateliu ir veliau visus suneri viena spalva, man toki vientisuma kazkaip sukuria. Daugiau apie tai cia
Atsakyti
Pavasarinė šilko kepurytė mažiausiąjai ax.gif

user posted image
Atsakyti
lace, labai daili kepuryte wub.gif ir pakausyje taip dailiai akys nulaidytos, saunuole...
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 04 21, 13:24)
Pavasarinė šilko kepurytė mažiausiąjai  ax.gif

user posted image

Labai gražu, man labai patinka tokio tipo kepurytės, bet va niekaip neišeina nunėrus jų gražiai susiūt, ir siūti bandžiau ir su kabliuku, blush2.gif kampučiai gaunasi atsikišę, patarkit kaip gražiai ją susiūti?
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 04 21, 13:24)
Pavasarinė šilko kepurytė mažiausiąjai  ax.gif


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2011 05 01, 10:28)
Labai gražu, man labai patinka tokio tipo kepurytės, bet va niekaip neišeina nunėrus jų gražiai susiūt, ir siūti bandžiau ir su kabliuku,  blush2.gif kampučiai gaunasi atsikišę, patarkit kaip gražiai ją susiūti?


Kol kepurytė neišskalbta ir neištampyta, ir man kampučiai styro, bet paskui viskas susitvarko, gi megztas daiktas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 02 gegužės 2011 - 07:03
Kepurytė gavosi neišnešiotukui
user posted image

Reiks daugiau numegzt kojinyčių iš kupranugario vilnos
user posted image

Susiaučiama liemenė
user posted image

Pirmieji tapukai
user posted image
Atsakyti
Lace, wub.gif fantastika kaip grazu
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Susigundziau nunerti ar numegzti pleduka savo jau greitai ateinanciam i si pasauli zmogeliukui. Bet iskilo klausimas is kokiu siulu dazniausiai mezgate, kad butu siltas ir ne kietas pledukas?
Atsakyti
QUOTE(zivilea @ 2011 05 16, 13:24)
Sveikos mamytes,
Susigundziau nunerti ar numegzti pleduka savo jau greitai ateinanciam i si pasauli zmogeliukui. Bet iskilo klausimas is kokiu siulu dazniausiai mezgate, kad butu siltas ir ne kietas pledukas?

aš rekomenduočiau merinosų vilną- šilta, švelni, minkšta. O mezginio minkštumas dar priklausys nuo tavo pasirinkto raštelio, siūlų ir virbalų storio mirksiukas.gif
Atsakyti
Lace, labai grazi ir kruopsciai numegzta kepuryte wub.gif
Sonrisita, bus miela neisnesiotukui su tokiais groziais buti thumbup.gif
Zivilea,megzciau is merino vilnos ir tinkamai parinktais virbalais - tikrai nebus kieta lialiui wink.gif
Atsakyti
Mažylei komplektukas šaltesniam orui:
user posted image
Atsakyti