Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

Mamytes, o kokie mazdaug kepuryciu ismatavimai buna metuku laiko leliui. Norec dovanu numegzt, tik neisivaizduoju kokia gali buti galvytes apimtis.
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 03 25, 09:04)
Mūsų vasarinukė ax.gif



Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
pasirodau ir as savo maza darbeli - baciukus velykiniam zuikuciui wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Pradedama megzti nuo padelio. Apmetama 12 akiu ant dvieju virbalu ir mezgamos 44 eiles ripsu (abi puses tik gerosiomis akimis). Po to padelio sonuose surenkama po 20 akiu, galuose po 12 ir mezgama penkiais virbalais aplink 1 geroji, 1 isvirkscioji (kaip kojines atnara).
Numezgus 8 eiles, mezgamas batelio virsus.
12 batelio priekio akiu mezgama dviem virbalais lygiuoju rastu (gerosiomis akimis is gerosios puses, blogosiomis is blogosios). Cia galima megzsti kitos spalvos siulais. Ismezgama 11 akiu o 12 - oji sumezgama su viena sonine akimi. Mezginys pasukamas. Taip mezgama 20eiliu ir sumezgama po 10 akiu is kiekvieno sono.
Po to penkiais virbalais mezgamas batelio "auliukas". Ismezgama viena eile su skylutemis raisteliui: 1 uzmetimas, 2 akys sumezgamos kartu. Batelio "auliukas" gali buti mezgamas stulpeliais 1x1, ripsu, su spalvotomis juostelemis ar puostas neriniu.
Batelio virsu galima pasiuvineti
Atsakyti
mociutes megzstos kojinytes musu velykiniam zuikuiciui (nes as nemoku megzti kojiniu blush2.gif ) wub.gif kurias mamyte dar papuose nerinuku wub.gif turejau prikisti savo pirstukus nors tiek

paprastos jos, bet tokios mielos, matyt del savo didelio dydzio biggrin.gif

user posted image


user posted image

Atsakyti
mano batai buvo 2, vienas dingo nerandu biggrin.gif is tikro, antro nenumezgiau, nes mezgiau pagal shema mazuosius, gavosi tik 8,5 cm kazkur, manau geriau isardyti ir is karto megzti pagal didesniu aprasyma g.gif bet vis dar mastau , nes tie tinka naujagimiui wub.gif
o didesni butu velesniam irilgesniam laikui g.gif apmastymuose esu biggrin.gif

user posted image

user posted image

schemute cia http://www.supermama...6#entry46334528


Atsakyti
pasirodau ir aš su savo darbeliais mažoms mergytėms:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2011 04 13, 13:03)
pasirodau ir aš su savo darbeliais mažoms mergytėms:
user posted imageuser posted image


wub.gif pagirsiu dar karta
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2011 03 22, 17:36)
pilvinukei
user posted image

Sveika.
labai grazi suknyte, tiesiog fantastiska 4u.gif
gal galetum pasidalinti schemute ar pasufleruot is kur gaut schemute panasiai suknytei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2011 04 14, 10:50)
Sveika.
labai grazi suknyte, tiesiog fantastiska  4u.gif 
gal galetum pasidalinti schemute ar pasufleruot is kur gaut schemute panasiai suknytei?  ax.gif


laba aisku smile.gif galiu zemiau pateiktoj nuorodoj pradzioj pirmuose psl rasite pradzia kaip padaryt. o 9 psl schemute
http://club.osinka.r...658?&start=1095
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 04 13, 15:17)
wub.gif pagirsiu dar karta

dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės,

na ir gražiai puošiat mamukai savo rankdarbėliais mažuosius wub.gif wub.gif
manau mažyliai atrodo dar mielesni su mamyčių nertais/megztais rūbeliais wub.gif wub.gif

va, ir pažįstamų sutikau čia drinks_cheers.gif

o aš norėčiau pagalbos pledukui: noriu nerti tokį iš atskirų kvadratėlių, bet kad tie kvadratėliai būtų neapvalintais kraštais... nusinėriau vieną pavyzdėlį, bet jis toks su įgaubimais šonukuose, kažkaip atrodo bus labai kiaura...

ir dar gal galit patarti, kaip gražiau paderinti dvi spalvytes? ar tuos kvadračiukus paskui šachmatų forma išmėtyti, ar po keturis vienodos spalvos ar dar kaip kitaip?

norėčiau, kad tas pledukas būtų toks gan lengvas, tinkamas vasarai... čia mačiau ,,meškučių" pleduką su pamušaliuku... aš norėčiau be jokio pamušalo, kad būtų galima naudoti iš abiejų pusių...

būsiu labai dėkinga už schemutes ir patarimus... laiko jau nelabai daug turiu, tai noriu suskubti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 14 balandžio 2011 - 23:35
QUOTE(sidrulka @ 2011 04 15, 00:32)
sveikutės,

norėčiau, kad tas pledukas būtų toks gan lengvas, tinkamas vasarai... čia mačiau ,,meškučių" pleduką su pamušaliuku... aš norėčiau be jokio pamušalo, kad būtų galima naudoti iš abiejų pusių...

būsiu labai dėkinga už schemutes ir patarimus...  laiko jau nelabai daug turiu, tai noriu suskubti...


Paprasti vadinamieji 'granny squeres' neriami pagal sita schema: user posted image

o gaunasi panasiai tokie:
user posted image

lengvumas priklausys nuo pasirinktu siulu uz tat kokia laisve spalvinei gamai pasirinkti thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti