Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Sprandines armonika ir mano virtuveje jau isbandyta.
Sakau sveciams, spekite, kokia tai mesyte, speliojo, ar zveriena, ar paukstiena. Ogi, sakau, kiaulienos sprandine thumbup.gif
Tikrai, labai skanu. Aciu Ulei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 03 14, 19:13)
Jau uzmarinavau karka  smile.gif
o sakykite, ja i verdanti vandeni deti, ar ne...? doh.gif  blush2.gif  blush2.gif
Bet zinote, as neturejau marlios, tai i specialu toki salafana suvyniojau, mes visada jame vyniotinius verdame... ax.gif

thumbup.gif as i verdanti dedu mirksiukas.gif del to i ka suvyniojote, nieko negaliu pasakyti ax.gif
Marle as vaistineje perku mirksiukas.gif
Na, lauksim pasirodant, ar bent jau komentaru 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmama: 14 kovo 2011 - 19:24
QUOTE(Irmama @ 2011 03 14, 18:11)
Isbandziau Ules "Aguoneles varskiniai blynai" thumbup.gif tirpo burnoje, super duper geras receptas mirksiukas.gif
Aciu 4u.gif


drinks_cheers.gif
labai geri blynai, man pastoviai kažkokie išplerę gaunas, o šitie tokie gražūs pasipūtę ir be jokių kepimo miltelių ar sodos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara77 @ 2011 03 14, 14:08)
Sveika, Labai aciu uz recepta. Siandien isbandysiu. Noreciau paklausti.
1. ar nereikia nei vandens, nei sultinio pries dedant i orkaite pilti?
2. orkaiteje uzdengti ta puoda ar ne?
3. ir del cesnaku... nelupi? ar man tik pasirode, kad nelupti? (o gal ir lupti, ir nelupti gerai?)

aciu is anksto smile.gif

atsiprasau,kad veluoju 4u.gif

1. nereik nei vandens nei sultinio
2. puodo uzdengt nereik
3.cesnako nelupti 4u.gif




del armonikos smagumas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 03 14, 19:13)
Bet zinote, as neturejau marlios, tai i specialu toki salafana suvyniojau, mes visada jame vyniotinius verdame... ax.gif

visada dabar ir kepam ir verdam karka ivyniota i kepimo rankove. Man tada ji 'sodresnio' skonio buna, nei marleje virta.. tada i vandeni 'skonio' atiduodama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 03 14, 15:13)
COLOR=blue]Irmama[/COLOR] Jums uz karkos vyniotinio recepta 4u.gif
Butinai artimiausiu metu isbandysiu thumbup.gif MB visada praso kokiu nors vyniotiniu naminiu, per sventes MB mama kartais gamina vyniotini, bet is kumpiu, nugariniu - tai gaunasi labai brangu. doh.gif  O cia ir pigu ir skanu matosi wub.gif
Butinai kai busiu turguje nusipirksiu karkos. Tik bijau kad neiseis man taip graziai kauliuko to atskirti... blush2.gif  doh.gif
Nu nudziuginiote su savo receptu situo thumbup.gif  4u.gif tikiuosi viskas ir man taip gausis kaip Jums wub.gif

o sakykite is vidutines karkos didelis viniotinis gaunasi...?g.gif  blush2.gif nezinau, gal is karto is dvieju karku gaminti, t.y. du viniotinius. Bet mes dviese, tai gal valgyti nespesime - suges?... g.gif


Karkų ir iškaulintų būna pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perkūnija @ 2011 03 14, 21:47)
Karkų ir iškaulintų būna pirkti biggrin.gif

Gavau siandien su kauliuku ax.gif - prisikankinau kol viska graziai sutvarkiau, kauliuka nuemiau blink.gif blush2.gif o iskaulytos turbut brangesnes...?pas mus turguje tokiu nera, arba nekreipiau demesio... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Musiukass @ 2011 03 14, 21:25)
visada dabar ir kepam ir verdam karka ivyniota i kepimo rankove. Man tada ji 'sodresnio' skonio buna, nei marleje virta.. tada i vandeni 'skonio' atiduodama biggrin.gif

nu ziuresiu kas gausis man rytoj blush2.gif
Atsakyti
Dekui visom uz pagalba 4u.gif
nu jau receptu visu nespju isbandyti kiek turiu prisisaugojusi thumbup.gif
sekmadieni laukiam sveciu tai butinai kepsiu armonika ir darysiu karkos vyrniotini jeigu gausiu petuka cia pirkti, tikrai yra pirkti tu ap[atiniu karkos daliu o va petuku niekad nesu maciusi reiks paklausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2011 03 14, 18:11)
Isbandziau Ules "Aguoneles varskiniai blynai" thumbup.gif tirpo burnoje, super duper geras receptas mirksiukas.gif
Aciu 4u.gif



Siandien pusryciams ir mes issikepem sita geri, nerealiai skanus, ir labai greit dingo bigsmile.gif
Aciu Ulei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 03 14, 21:07)
atsiprasau,kad veluoju 4u.gif

1. nereik nei vandens nei sultinio
2. puodo uzdengt nereik
3.cesnako nelupti 4u.gif
del armonikos smagumas wub.gif  wub.gif



Isbandziau dar pries atsakyma rolleyes.gif biggrin.gif
vandens labaaai nedaug ipyliau, cesnako dejau ir lupto, ir nelupto, o puodo nedengiau biggrin.gif ax.gif

Labai geras skonis. thumbup.gif Tik kita karta ryzius biskeli ilgiau pavirsiu, nes galejo but truputeli minkstesni.
Aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2011 03 15, 00:34)
Dekui visom uz pagalba  4u.gif
nu jau receptu visu nespju isbandyti kiek turiu prisisaugojusi  thumbup.gif
sekmadieni laukiam sveciu tai butinai kepsiu armonika ir darysiu karkos vyrniotini jeigu gausiu petuka cia pirkti, tikrai yra pirkti tu ap[atiniu karkos daliu o va petuku niekad nesu maciusi reiks paklausti  g.gif

Ir iš kulninės irgi galima daryti tik būtų mažiukai suktinukai ir gali prireikti pridėti papildomai mėsos pora juostelių arba faršo. Tik reik pilno to kulno, o ne kai parduotuvėj būna per pusę sukapoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 15 kovo 2011 - 08:40
4u.gif labai noriu padėkoti Ulei už armonikos receptą wub.gif
pasaka koks skonis wub.gif mėsytė minkšta thumbup.gif nepamaišė iš vakaro ištrynimas su prieskoniais-krapais,saldžia paprika ir ttt
sūrius naudojau kitokius ax.gif vieną rukytą kitą paprastą ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti