Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Na, jau labai grazi armonika, nieko neprikisi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 15, 09:43)


Imk nors zalia valgyk biggrin.gif laaabai grazu
Atsakyti
Siandien pirkausi karkas, tai emiau su kaulu priekines (sake daugiau mesos ant ju buna biggrin.gif ), kg 6 lt, o be kaulo 8,5 lt. Bet as viena kepsiu orkaitej, o is kitos darysiu vyniotini smile.gif
Atsakyti
Tai karka, kaip suprantu tai cia kulnas???
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 03 15, 10:01)
Na, jau labai grazi armonika, nieko neprikisi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

4u.gif

QUOTE(Evelincik @ 2011 03 15, 10:26)
Imk nors zalia valgyk  biggrin.gif  laaabai grazu

man žalia irgi skaniau atordo lotuliukas.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 15, 12:42)
Siandien pirkausi karkas, tai emiau su kaulu priekines (sake daugiau mesos ant ju buna biggrin.gif ), kg 6 lt, o be kaulo 8,5 lt. Bet as viena kepsiu orkaitej, o is kitos darysiu vyniotini smile.gif

parašykit receptą kaip darysit,aš kažkada tik sugadinau,labai sausai iškepiau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
aciu uz armonikos foto wub.gif smagu matyti rolleyes.gif ,atrodo puikiai drinks_cheers.gif


Lietiniai blynai II

user posted image


3 kiaušiniai
druskos, cukraus
6-7 šaukštai miltų
0.5 l. pieno
šaukštas aliejaus

Kiaušinius išplakti su cukrumi ir druska, suberti miltus, gausis tiršta tešla ir skiesti ją vis maišant šiltu pienu, įmaišyti aliejų. Kepti keptuvėje.

Skanaus!!!

user posted image
Atsakyti
Aš jau irgi prislėgus karkos vyniotinį thumbup.gif Vakare pabandysiu nuotraukytę įkelti. Į įpjovas dėjau morkų ir žirnelių, turėtų gerai gautis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 03 15, 14:13)
Lietiniai blynai II

blynus jau kitur užmačiau,reiks padaryti kurią dieną thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 15, 13:42)
Siandien pirkausi karkas, tai emiau su kaulu priekines (sake daugiau mesos ant ju buna biggrin.gif ), kg 6 lt, o be kaulo 8,5 lt. Bet as viena kepsiu orkaitej, o is kitos darysiu vyniotini smile.gif

Cia kur? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 15, 12:42)
Siandien pirkausi karkas, tai emiau su kaulu priekines (sake daugiau mesos ant ju buna biggrin.gif ), kg 6 lt, o be kaulo 8,5 lt. Bet as viena kepsiu orkaitej, o is kitos darysiu vyniotini smile.gif


Brangokai cia tos karkos. As pati pirkau ketvirtadieni tai mokejau uz kg 5 lt ir dar maciau kad buvo virs 4 lt karku. Cia pirkau Kauno bazes turguje... Penktadieni butinai vel nusipirksiu ir pabandysiu ta viniotini pasidaryti g.gif
Atsakyti
Vistienos suktinukai su suriu ir pomidorais
user posted image
Produktai:

3 pusinės krūtinėlės
nedidelis gabaliukas fermentinio sūrio
1 pomidoras
druska, pipirai
1 kiaušinis
džiuvėsėliai
alyvuogių aliejus

Eiga: krūtinėles perpjauti išilgai, gausis 6 vnt. Kiekvieną krūtinėlę lengvai išmušti. (Aš dedu krūtinėlę ant maistinės plėvelės, uždengiu irgi ja ir tada mušu).Įtrinti druska, pipirais iš abiejų pusių. Sūrį supjaustyti juostelėmis, pomidorą - riekelėmis. Ant krūtinėlės dėti pomidoro gabaliuką, ant viršaus sūrio. Krūtinėlę susukti ir susmeigti smeigtukais, kad neišbėgtų sūris. Suktinuką merkti į kiaušinio plakinį, paskui į džiuvėsėlius. (Aš dariau taip du kartus). Kepimo skardą iškloti kepimo popieriumi, lengvai patepti alyvuogių aliejumi, sudėti suktinukus ir pašlakstyti alyvuogių aliejumi. Dėti į įkaitintą orkaitę ir kepti 180-200 laipsnių apie 25-30 min. Iškepus, smeigtukus ištraukti.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Keila*: 15 kovo 2011 - 16:23
QUOTE(Basa_miske @ 2011 03 15, 14:21)
Aš jau irgi prislėgus karkos vyniotinį  thumbup.gif  Vakare pabandysiu nuotraukytę įkelti. Į įpjovas dėjau morkų ir žirnelių, turėtų gerai gautis  thumbup.gif

o as dejau morku ir razinu ax.gif jau ragavau, nes anksti ryte isviriau...nu skanu ax.gif katinas tik uzuodes vyniotini isviniota, atbego ir nesavu balsu cypti pradejo lotuliukas.gif daviau ir jam siek tiek - tai ivertino thumbup.gif
senelei ir patiko. Vakare rimciausias bei griezciausias ekspertas bandys - MB smile.gif poto pabandysiu ikelti foto ax.gif
Atsakyti