Įkraunama...
Įkraunama...

** Čia Šiauliečiai statosi namus **

QUOTE(zojux @ 2011 02 25, 21:47)
Galiu parekomenduoti gera trinkelista, kruis gali ir suprejuokti trinkeliu visokius virazus auskcius perkritimus ir pan. Gal ir jums parodys savo toki rimta darbeli, kuris is man padre ispudi, o tuo paciu ivertinsite jo kompetencija. Siaip tai jis labai gerai ir kokybiskai daro terasas, ten dar kaip aiskino, pas ji ir varztu nesimato ir dar kazkokia mediena naudoja, na jei reikes parasykite i AZ

manau, parasyk cia, o aulina ides i albuma. Bus visiems nauda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dutis* @ 2011 02 25, 19:14)
sveiki,

norejau, gal ir ne i tema paklaust, bet kaip apskaiciuot pamatu kubini metra?

ruosiames statyt 7x8 nama, jei pamatus leisim 1,5 m, tai kaip apskaiciuot kiek kubiniu metru bus pamatu?

aciukas


Na cia tikrai aukstoji matematika lotuliukas.gif

7*8*2*1,5*pamato storis (isisversta i metus!) = sudauginsite patys. bet cia tik jei jsusu pamatas tetuse isorinius sienas, nors daznai buna laikanciu ir vididniu g.gif
Papildyta:
QUOTE(ambre @ 2011 02 25, 19:49)
manau, parasyk cia, o aulina ides i albuma. Bus visiems nauda 4u.gif



Geras, kokybiskas, kruopstus ir ismanantis savo amata trinkelistas ir LABAI kokybisku terasu meistras, dar atrodo tvoras lieja - Arnas 8 673 94102.
Turi savo darbo priemones ir technika. Vidutines rinkos kainos.
Kas patiko, tai kad kai dirba tai tol ko sviesu arba ne per smarkiai lyja ir fiziskai imanoma iki pergalingos pabaigos thumbup.gif . Ne LT sezonu metu vazioja dirbti i atrodo Vokietija , nes sake, ten irgi turi pastovia vieta (kaip sakant geras meistras visur yra laukiamas).

P.S. "Betono mozaika" irgi gali ji rekomenduoti mirksiukas.gif , nes maciau jo vizitniu pasideje buvo.
Atsakyti
Zojux, aciu!
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2011 02 25, 16:44)
traidenis bačka+darbai - apie 7000 lt, o augustas man niekaip neatrašė emailu, kur jųs atstovybė šiauliuose? reiktų iki jų nuvažiuoti, kad paskaičiuotų  g.gif


Paskambinkite Arunui, cia regiono pardavimu vadovas - 8 674 24025.

nesiulyciau vertinti Traidenio ir August kaip lygiaverciu gaminiu. O su darbais is viso atsargiai!!! Nes ten reikia nesumesti o visa padaryti kaip reikiant.
Papildyta:
QUOTE(Makaliuks @ 2011 02 25, 18:59)


Papildyta:
Nu va, likau viena nieko nematanti  doh.gif


tai, kad pagal nick'a ne viena, o vienas g.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2011 02 25, 20:04)
tai, kad pagal nick'a ne viena, o vienas  g.gif


Deja tikrai ne vienas esu o viena blink.gif Nick'as dar ne viskas mirksiukas.gif Jo isorija labai sena smile.gif AA istorijos mokytojas taip vadindavo mane, ir iki šiol yra jis man prilipęs blush2.gif o esu moteriškė tongue.gif pati tikriausia, su visais privalumais blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2011 02 25, 21:04)
Paskambinkite Arunui, cia regiono pardavimu vadovas - 8 674 24025.

nesiulyciau vertinti Traidenio ir August kaip lygiaverciu gaminiu. O su darbais is viso atsargiai!!! Nes ten reikia nesumesti o visa padaryti kaip reikiant.
Papildyta:
tai, kad pagal nick'a ne viena, o vienas  g.gif



tai jūs už traidenį ar augustą būtumėte? g.gif g.gif taip ir nesupratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2011 02 25, 21:25)
tai jūs už traidenį ar augustą būtumėte?  g.gif  g.gif taip ir nesupratau  blush2.gif



pas zojux yra augustas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makaliuks @ 2011 02 25, 18:21)
Deja tikrai ne vienas esu o viena  blink.gif Nick'as dar ne viskas  mirksiukas.gif Jo isorija labai sena  smile.gif AA istorijos mokytojas taip vadindavo mane, ir iki šiol yra jis man prilipęs  blush2.gif o esu moteriškė  tongue.gif pati tikriausia, su visais privalumais  blink.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2011 02 25, 20:58)

Kas? biggrin.gif
Atsakyti
aplinka
Papildyta:
Interjerai nuostabus...


http://www.workofwonder.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masajugi: 25 vasario 2011 - 21:54
4u.gif Sveikos, aciu mergickos, ir vaikinai uz slapuka... 4u.gif


Siandien pradejom duris det, kai nufotografuosiu, ikelsiu foto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seima is 5: 25 vasario 2011 - 23:23
QUOTE(*Dutis* @ 2011 02 25, 20:14)
sveiki,

norejau, gal ir ne i tema paklaust, bet kaip apskaiciuot pamatu kubini metra?

ruosiames statyt 7x8 nama, jei pamatus leisim 1,5 m, tai kaip apskaiciuot kiek kubiniu metru bus pamatu?

aciukas


Pasakysiu paprastai,issimatuok pamatu ilgi,padaugink is aukscio ir poto is plocio,gausi kubatura.
Atsakyti