Įkraunama...
Įkraunama...

** Čia Šiauliečiai statosi namus **

QUOTE(aulina @ 2011 02 25, 13:57)
patys čiužiniai papūsti, nėra tiksliai tiek, kiek parašyta. Mano parašyta 16 cm, aukščiausioje vietoje siekia 20 cm.


gali but Aulina.... bet va kaip nutaikit?

pirktos paklodes is Kurimos nei viena netinka doh.gif visos permazos. neapgaubia ciuzinio per visa jo perimetra.
Atsakyti
Aulina, mano atvejis - kaip Jannos - MB sunkesnis, o man teks prisitaikyti;) Beje, konkretaus issirinkto ciuzinio nerekomenduojama rinktis zmonems iki 60 kg svorio, bet kad as ir tu netraukiu mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Janna, aciu uz patarima del paklodziu - tikrai nebuciau ziurejus sio parametro 4u.gif Jei rasi tinkamu paklodziu - pasidalink info mirksiukas.gif

Makaliuks, del minimalaus isirengimo - mano galva, geriau minialiai, nei dirbtinai islauzta a la prabanga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beržė @ 2011 02 25, 14:09)
Makaliuks, del minimalaus isirengimo - mano galva, geriau minialiai, nei dirbtinai islauzta a la prabanga 4u.gif


Tai ir aš taip manau ax.gif Man svarbiausia, kad pagaliau savo kiemą turėsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Makaliuks @ 2011 02 25, 15:12)
Tai ir aš taip manau  ax.gif Man svarbiausia, kad pagaliau savo kiemą turėsim  4u.gif





drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Situo ir as labiausiai dziaugiuosi - uzvakar pusruciajant ziurejom i stirnas wub.gif Mano panikes nos nepaspringo sumustiniais is nuostabos lotuliukas.gif
Atsakyti
berze ,ar jau ramiai miegasi savo namuciuose...apsipratote smile.gif
o stirnos ten net pas jus laksto bigsmile.gif nu jo ,vaikas vaizdelis thumbup.gif




Atsakyti
QUOTE(Beržė @ 2011 02 25, 15:19)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Situo ir as labiausiai dziaugiuosi - uzvakar pusruciajant ziurejom i stirnas wub.gif  Mano panikes nos nepaspringo sumustiniais is nuostabos lotuliukas.gif


turbūt jų pėdsakus matei prie savo namų durų. Užsuk į pabalių forumą, sprendžiam klausimą, kad reikia užkirsti kelią privačių namų statybai Pabalių miške ir šio miško kirtimui, faunos išsaugojimui verysad.gif
Atsakyti
pas mane daznas svecias zuikiai, pora sykiu buvo lape atbegusi ir suo usurinis smile.gif
Atsakyti
Miegame jau ramiai - tik dar truksta poilsio, nes paskutini menesi neturejom laisvos savaitgalio dienos. Nieko, pamiegosim si savaitgali mirksiukas.gif
Siaip, nors dar ne viskas sklandu - sildyma reguliuojame - bet siaip dziaugiuosi - ypac stebina tyla po miesto triuksmo. Dar dziaugiuosi, kad architekte padare stoglangi tiesiai virs lovos miegamojo - guliu ir ziuriu i zvaigzdes wub.gif Tiesa, kai minus 23, truputi jauciasi nuo jo vesuma, bet ne per smarkiausiai. Vaizdas si nepatoguma atperka ax.gif Stirnos ateina nuolat, nes, pasirodo, Tryliktos MB jas paseria biggrin.gif Taigi, uz si vaizda aciu jam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beržė @ 2011 02 25, 15:19)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Situo ir as labiausiai dziaugiuosi - uzvakar pusruciajant ziurejom i stirnas wub.gif  Mano panikes nos nepaspringo sumustiniais is nuostabos lotuliukas.gif


geras vaizdelis thumbup.gif Tu zveriuku is tiesu visur pilna. Pas mus atrodo cia ir ne taip ramu, ir masinu uztenka, ale tik miskiukai netoli, tai ir stirnos prabega, ir kiskiai kai kasi sniega vos ne tarp koju praskuodzia ir laputaites dazni sveciai smile.gif Pamenu, kuomet neturejome dar tvoros per Valentino diena ryta mus pasitiko kvepuodama i vitrininius langus laputaite smile.gif Gaila nespejom taip jos ir nufotkinti, tik nubegancia pavyko uzfiksuoti biggrin.gif
Laputaite-foto1
Laputaite-foto2
Atsakyti
QUOTE(Makaliuks @ 2011 02 25, 15:02)
Kaip čia aiškiau paaiškinus  g.gif Mes turime pasistatę pirmą aukštą  g.gif na ir aišku rūsys po juo. Statysime antrą aukštą, ir šalia garažą primūrisime kūrį sujungsime su pirmu aukštu ir virš jo antrame aukšte bus dar kambarys  g.gif bet ta prasme antras aukštas jau bus vientisas  g.gif suskirstytas į kambarius  g.gif Nežinau ar aiškiai įvardijau žodžius  blush2.gif negaliu to vadinti nei rekonstrukcija nei statybomis  doh.gif Ne sgaunasi kad pirmas aukštas rekonstruojamas, bet antras statomas, nes dabar jo išvis nėra  doh.gif
Papildyta:
ujej kad klaidų privėliau  doh.gif penktadienis  blush2.gif



Visgi tavo situacija vadinasi rekonstrukcija.
Atsakyti
ogo kokia lapute smile.gif

va ir mieste pasirido kiek faunos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute555 @ 2011 02 25, 15:46)



wub.gif wub.gif
Atsakyti