Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

QUOTE(Loxxy @ 2008 07 16, 10:47)
Tai, kad draugė taip daro tai nereiškia, kad nereikia. Žinoma, reikia pasikeisti ir pasą ir vairuotojo pažymėjimą, bet aš asmeniškai pažymėjimo vis dar nepasikeitus ax.gif , nors jau greit pora metų kai ištekėjau. Vis neprisiruošiu, bet čia mano aplaidumas, o ne reikalavimo nebuvimas kaltas  doh.gif

drinks_cheers.gif
kad va čia kaip ir aiškiai parašyta, kad reikia
http://www.regitra.l...g...amp;s=4&f=0
Atsakyti
sveikos
aš pasirinkau dvigubą pavardę, pasą pasikeičiau
dabar noriu paklausti dėl SODROS? reikia nuvaziuoti, kad įrašytų antrą pavardę per brūkšnelį?
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
istekejau, esu ne vilniete, o yras is vilniaus, noriu pas ji bute prisiregistruot, taciau butas jo mamos vardu, o ji skotijoj, ar reikia kad ji kartu su manim tuos dokumentus tvarkytu ar uzteks ir mano vyro? ir ar reikia su pasu eit registruotis ar galima su santuokos liudijimu. pas savo tevus jau nenoriu registruotis, nes toli vaziuot, o jei greitu metu pirksim savo buta, tai vel lekt dokumentu tvarkyt, man butu patogiau vln...
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 07 16, 10:31)
drinks_cheers.gif
kad va čia kaip ir aiškiai parašyta, kad reikia
http://www.regitra.l...g...amp;s=4&f=0



Seip kiek pastebejau, cia nera parasyta apie vairuotojo pazymejima, o parasyta apie transporto priemones registravimo dokumentacijos keitima..
Atsakyti
QUOTE(oike @ 2008 07 28, 12:23)
Sveikutes mirksiukas.gif 
istekejau, esu ne vilniete, o yras is vilniaus, noriu pas ji bute prisiregistruot, taciau butas jo mamos vardu, o ji skotijoj, ar reikia kad ji kartu su manim tuos dokumentus tvarkytu ar uzteks ir mano vyro? ir ar reikia su pasu eit registruotis ar galima su santuokos liudijimu. pas savo tevus jau nenoriu registruotis, nes toli vaziuot, o jei greitu metu pirksim savo buta, tai vel lekt dokumentu tvarkyt, man butu patogiau vln...


Norint užsiregistruoti buto savininkas privalomas mirksiukas.gif nebent jin būtų parašiusi sūnui raštą (jį patvirtinus pas notarą), kad leidimą jis turi. Pasas yra privalomas, teisės netinka schmoll.gif
Atsakyti
Nu va, o ji man pasake, kad db jau kaip ir nereikia nieko, tik man paciai eit i seniunija, pasakyt kad cia gyvenu ir viskas. atseit joe irasys irasa ir daugiau nieko nereiks. jos sesuo jai taip aiskino. o pati eme ir graziai isskrido vel visiem metam doh.gif tai jei manes neprirasys taip kaip ji sake tai as ja gun_bandana.gif nu grisiu po kelioniu visu, pradesiu tvarkytis dokumentus ir paziuresiu kaip cia kas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(oike @ 2008 08 12, 20:17)
Nu va, o ji man pasake, kad db jau kaip ir nereikia nieko, tik man paciai eit i seniunija, pasakyt kad cia gyvenu ir viskas. atseit joe irasys irasa ir daugiau nieko nereiks. jos sesuo jai taip aiskino. o pati eme ir graziai isskrido vel visiem metam doh.gif  tai jei manes neprirasys taip kaip ji sake tai as ja  gun_bandana.gif nu grisiu po kelioniu visu, pradesiu tvarkytis dokumentus ir paziuresiu kaip cia kas... g.gif


Sakau, nes nesenai registravomės su MB. Tad reikėjo šeimininko sutikimo ir pasų smile.gif Nebent būtų parašytas igaliojimas asmeniui mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitinejau, bet kazkaip nerandu sau informacijos.
flirt.gif
gal zinot nuo ko pradeti keisti angliskus dokumentus? santuokos liudijima tai galiu issiversti ir patvirtinti Lietuvoje, bet ar tiks jis man anglijoje?
Atsakyti
QUOTE(vilma_marti @ 2008 08 24, 19:22)
Skaitinejau, bet kazkaip nerandu sau informacijos.
flirt.gif
gal zinot nuo ko pradeti keisti angliskus dokumentus? santuokos liudijima tai galiu issiversti ir patvirtinti Lietuvoje, bet ar tiks jis man anglijoje?


Jei susituokėt Anglijoje, turi išversti vertimų biure santuokos liudijimą ir patvirtinti notariškai, tada metrikacijos skyrius įtrauks į apskaitą Jūsų santuoką. Lietuvoje naudosies lietuvišku santuokos liudijimu, Anglijoje - liks angliškas. Be to, jei nori keistis pavardę, santuoką būtina įtraukti į apskaitą, kitaip nieks nekeis Lietuvoj paso su užsienietišku santuokos liudijimu mirksiukas.gif
Atsakyti
mergytes, o gal kas susiduret su ryanair? nes as bilietus uzsisakiau savo mergautine pavarde, o grisiu jau su kita, tai ar jiems uztenka santuokos liudijimo, ar reikia sumoketi uz keleivio pavardes pakeitima? ax.gif
Atsakyti
del bilietu. as skridau liepos 26. uzteko tik parodyti snatuokos liudijima ir sena pasa. ir dar paprase naujo. ir viskas. jokiu mokesciu.
o del anglijos dokumentu. as gyvenu siaures airijoje, kuri kaip ir priklauso anglijai, tai taisykles tos pacios smile.gif
as neverciau liudijimo, uzteko parodyti lietuviska varianat. datas jie mato ir uztenka.
pirmiausia keiciau insurenso kortele, tada home ofisa, banko detales, kortele t.y., ir dokumentus del paskolos.
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2008 08 26, 16:32)
del bilietu. as skridau liepos 26. uzteko tik parodyti snatuokos liudijima ir sena pasa. ir dar paprase naujo. ir viskas. jokiu mokesciu.
o del anglijos dokumentu. as gyvenu siaures airijoje, kuri kaip ir priklauso anglijai, tai taisykles tos pacios smile.gif
as neverciau liudijimo, uzteko parodyti lietuviska varianat. datas jie mato ir uztenka.
pirmiausia keiciau insurenso kortele, tada home ofisa, banko detales, kortele t.y., ir dokumentus del paskolos.

matai, priklauso ir nuo avialiniju, nes Ryanair pagarseje pinigu 'plesimu', uz kiekviena smulkmena reikia sumoketi doh.gif o seno paso kopija man kas paliks, jeigu as darysiuos nauja? g.gif
Atsakyti