Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

Labas rytas,

tikrai vargo vakarienė su pavardės keitimu.. ir laiko ir pinigų kainuoja.. Praėjo pusmetis po vestuvių tai jau sugebėjau pasikeisti pasą, susitvarkiau banko korteles, mašinos dokumentus, draudimą, netrukus turėčiau gauti ir naujas teises smile.gif Galvoju kas dar liko? g.gif O sodros pažymėjimą reikia keistis, kažką viena ausim girdėjau kad nereikia, kažin kaip iš tikro? blink.gif O jei aš tarkim kolkas pensiją kaupiu Ergo draudime, tai reikia jiems pranešti apie pavardės pakeitimą? Užtenka paskambinti ar būtina nuvykti į vietą?
Papildyta:
Tiesa, klinikoj irgi susitvarkiau dėl pavardės pakeitimo, kadangi keičiau kliniką tai jau naujoj ir prisiregistravau naująja pavarde biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2011 02 14, 09:12)
O sodros pažymėjimą reikia keistis, kažką viena ausim girdėjau kad nereikia, kažin kaip iš tikro? blink.gif

kai buvau Sodroje, sakė, kad būtina pasikeisti (kai kurios darbovietės reikalauja) 4u.gif tereikia savo nuotrauką turėti.
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2011 02 14, 11:12)
Labas rytas,

tikrai vargo vakarienė su pavardės keitimu.. ir laiko ir pinigų kainuoja.. Praėjo pusmetis po vestuvių tai jau sugebėjau pasikeisti pasą, susitvarkiau banko korteles, mašinos dokumentus, draudimą, netrukus turėčiau gauti ir naujas teises  smile.gif Galvoju kas dar liko?  g.gif  O sodros pažymėjimą reikia keistis, kažką viena ausim girdėjau kad nereikia, kažin kaip iš tikro? blink.gif O jei aš tarkim kolkas pensiją kaupiu Ergo draudime, tai reikia jiems pranešti apie pavardės pakeitimą? Užtenka paskambinti ar būtina nuvykti į vietą?
Papildyta:
Tiesa, klinikoj irgi susitvarkiau dėl pavardės pakeitimo, kadangi keičiau kliniką tai jau naujoj ir prisiregistravau naująja pavarde  biggrin.gif

aš tai nei teisių, nei sodros nesikeičiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2011 01 29, 15:35)
Man kirbesiukas toks: vestuvės penktadienį, išskrendam į kelionę sekmadienį, grįšim po savaitės - ar dar nebus suvaikščioję duomenys, kad mano pavardė pasidarė dviguba ir nekils problemų kokiam oro uoste? smile.gif na, pavyzdžiui grįžtant.

Man irgi tokia pat situacija.Tik vestuves sestadieni, isskrendam antradieni ir grisim po dvieju savaiciu. Irgi siek tiek nerimauju, nes dokumentu pasikeist nespesiu, o ir visi bilietai,leidimas keliauti i JAV, mergautine pavarde... sakiau pirmadieni begsiu i vertimu biura, kad isverstu santuokos liudijima... gal tai pagelbes... Keliautume po Europa, tai buciau rami. bet i Amerika, siek tiek bijau. Jie gali prisikabint prie kiekvieno menkniekio... gal kas esate susidure?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigiote: 31 kovo 2011 - 13:12
QUOTE(astarte12 @ 2011 02 14, 18:57)
kai buvau Sodroje, sakė, kad būtina pasikeisti (kai kurios darbovietės reikalauja)  4u.gif tereikia savo nuotrauką turėti.

Aš nekeičiau wink.gif Kam to reikia - juk svarbiausia Sodros pažymėjimo nr. irnesakyk.gif
Ir mašinos dokumentų nekeičiau - irgi kam? g.gif
Atsakyti
Merginos, paskambinkit i migracijos tarnyba, isdestykit situacija ir paklauskit ar tokia info, kaip santuoka ir pavardes pasirinkimas po santuokos yra perduodamas oro uostams ir t.t.. Jie tikrai zinos. O tada idekite posta cia. man tai irgi labai aktualu, nes mes UK gyvenam, o tuoksimes LT - bet as irgi nesuinteresuota keisti cia dokumentu.

Atleiskit, as pati is uzsienio paskambint negaliu 4u.gif
Ir is anksto aciu tai, kuri ides posta su info. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 04 01, 18:25)
Merginos, paskambinkit i migracijos tarnyba, isdestykit situacija ir paklauskit ar tokia info, kaip santuoka ir pavardes pasirinkimas po santuokos yra perduodamas oro uostams ir t.t.. Jie tikrai zinos. O tada idekite posta cia. man tai irgi labai aktualu, nes mes UK gyvenam, o tuoksimes LT - bet as irgi nesuinteresuota keisti cia dokumentu.

Atleiskit, as pati is uzsienio paskambint negaliu  4u.gif 
Ir is anksto aciu tai, kuri ides posta su info.  thumbup.gif

Reikes mama pasiusti, kad nueitu ir issiaiskintu... nes as pati irgi ne Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigiote @ 2011 04 01, 19:20)
Reikes mama pasiusti, kad nueitu ir issiaiskintu... nes as pati irgi ne Lietuvoje smile.gif

mane irgi sitie reikalai labai domina g.gif bet as irgu ne lt, o tuoksimes lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 02, 01:20)
mane irgi sitie reikalai labai domina  g.gif  bet as irgu ne lt, o tuoksimes lt  rolleyes.gif

oho kiek busimu nuotaku ne lietuvoj, atleiskit uz toki klausima, gi cia apie dokumentus tema, bet idomu ar radote laime svetur? 4u.gif ar geriau ne lietuvoje? ax.gif ax.gif (mes irgi su brangiuoju mastome kur gyventi, tad butu labai dziugu kazka isgirsti.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievusia_ @ 2011 04 02, 06:19)
oho kiek busimu nuotaku ne lietuvoj, atleiskit uz toki klausima, gi cia apie dokumentus tema, bet idomu ar radote laime svetur? 4u.gif  ar geriau ne lietuvoje? ax.gif  ax.gif (mes irgi su brangiuoju mastome kur gyventi, tad butu labai dziugu kazka isgirsti.. blush2.gif

man gerai ir lt buvo. tik kad mb gyvena svetur, tai meile atvede i kita sali. ir labai del to dziaugiuosi. labiausiai man patinka tai, kad svetur (ne kaip lt...) visi sypsosi,vissi mandagus, visi malonus. o lt greiciau i galva gausi , nei aciu isgirsi mano tokia nuomone 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti