Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

QUOTE(Klapuske @ 2011 05 14, 13:59)
Merginos, gal galetumete kuri padeti, jei turite Physiogel drekinamaji kremuka, kokia jo sudetis? 4u.gif



As turejau sita kremuka.Man jis nepatiko schmoll.gif Pirmiausiai kvapas sinterinis,antra nelabai susigerdavo,trecia palikdavo veida blizgu.Kazkokio poveikio geresnio nepajutau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2011 05 25, 18:04)
As turejau sita kremuka.Man jis nepatiko schmoll.gif Pirmiausiai kvapas sinterinis,antra nelabai susigerdavo,trecia palikdavo veida blizgu.Kazkokio poveikio geresnio nepajutau. 4u.gif


man irgi jis toks pusietinis, ilgai reikia laukt kol isigers g.gif
Atsakyti
Perjunginėdama kanalus preitą savaitę buvau įsijungus laidą "Tarp miesto ir kaimo" ir ten kaip tik pasakojo apie natūralius kremukus. Gal kas žinote, kokiam internetiniam puslapį jie pardavinėjami, norėčiau pasižiūrėti smile.gif
Atsakyti
Mane irgi domintu puslapiai apie naturalius kremus - tokie, is kuriu Jus pacios perkate ir nesigailite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(believe_in @ 2011 05 26, 11:43)
Mane irgi domintu puslapiai apie naturalius kremus - tokie, is kuriu Jus pacios perkate ir nesigailite smile.gif

Aš buvau nusipirkusi paprasčiausią taukmedžio sviestą, tai man visai patiko žiemą, o dabar norisi lengvesnio. Kaip tik per tv rodė, bet nespėjau pamatyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulenes: 26 gegužės 2011 - 16:45
QUOTE(saulenes @ 2011 05 26, 06:35)
Perjunginėdama kanalus preitą savaitę buvau įsijungus laidą "Tarp miesto ir kaimo" ir ten kaip tik pasakojo apie natūralius kremukus. Gal kas žinote, kokiam internetiniam puslapį jie pardavinėjami, norėčiau pasižiūrėti smile.gif



QUOTE(believe_in @ 2011 05 26, 11:43)
Mane irgi domintu puslapiai apie naturalius kremus - tokie, is kuriu Jus pacios perkate ir nesigailite smile.gif



QUOTE(saulenes @ 2011 05 26, 17:44)
Aš buvau nusipirkusi paprasčiausią taukmedžio sviestą, tai man visai patiko žiemą, o dabar norisi lengvesnio. Kaip tik per tv rodė, bet nespėjau pamatyti doh.gif

ten per BTV rode Uoga Uoga
Atsakyti
QUOTE(saulenes @ 2011 05 26, 16:44)
Aš buvau nusipirkusi paprasčiausią taukmedžio sviestą, tai man visai patiko žiemą, o dabar norisi lengvesnio. Kaip tik per tv rodė, bet nespėjau pamatyti doh.gif


Jo jo, taukmedzio sviestas per sunkus vasarai smile.gif pries pora ziemu as irgi juo tepliojausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(believe_in @ 2011 05 26, 10:43)
Mane irgi domintu puslapiai apie naturalius kremus - tokie, is kuriu Jus pacios perkate ir nesigailite smile.gif



taigi yra tema apie naturalia kosmetika-ten ir ieskokite mirksiukas.gif
Atsakyti
pabandykite kokosu alieju ir maitina ir drekina
Atsakyti
QUOTE(cekute @ 2011 05 30, 20:28)
pabandykite kokosu alieju ir maitina ir drekina

ir daugumai kemsa veido poras biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas bandet "Olay" "total effects" dienini kremuka? Drauge nori man parduoti, pati net nebandzius, tai nzn, ar imti. Ar geras?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 30, 20:46)
ir daugumai kemsa veido poras  biggrin.gif


Rekomenduociau Bio-oil aliejuka. Viskm tinka. google galit rasti ir aprasymus. Tik nezinau, ar Lietuvoj jo yra, as Anglijoj kol gyvenau tai vis naudojau, super.
Atsakyti