Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

QUOTE(viktole @ 2011 04 26, 13:15)
Sveikos. O kodel visos apie nenaturalia kosmetika snekat. Tiek prisiklausius per Tv ir kitur jau bijau jos benaudot. Esu nescia ir baisiai sausa veido oda, net smulkios rauksles atsirado. Tai nusiziurejau nerafinuota taukmedzio sviesta. Ka manote apie ji, galo kas bandet? Padejo, nepadejo?

Todėl, kad natūraliai kosmetikai yra atskiros temos mirksiukas.gif

Nerafinuotas taukmedžio sviestas yra labai geras daiktas (jei poros nesikemša), bet jį vis tiek reiktų su drėkikliu (kad ir kokiu natūralesniu) naudoti, nes ilgainiui gali dar labiau odą išsausinti. Odą reikia ne tik maitinti, apsaugoti nuo drėgmės praradimo (ką daro aliejus), bet ir drėkinti (ką daro kremuose esantys humektantai, pvz., glicerinas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 26 balandžio 2011 - 19:51
as jau kokius 5 metus naudoju iwostin kremus, nes iki ju nieko tinkamo daugiau savo sausai odai nebuvau radus, ir esu labai jais patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Gal butu atsiliepimu apie AntiOffice krema normaliai/misriai odai?
user posted image
Atsakyti
ka Jūs manote apie Doliva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lust @ 2011 04 27, 16:01)
Gal butu atsiliepimu apie AntiOffice krema normaliai/misriai odai?
user posted image

Pradėjau šį drėkiklį naudoti smile.gif Galiu pasakyti, kad man super bigsmile.gif Gerai drėkina odą, visiškai neriebina odos, bet žinoma ir matiškumo nesuteikia, nedirgina odos, nekemša porų, neberia, tik nepatinka, kad kažkiek kvapo yra, man labiau bekvapiai kremai prie širdies smile.gif Beje ir spalva kiek neįprasta, man pratusiai prie baltų kremų, ryškiai gelsva laugh.gif Bet atspalvio jokio nesuteikia, kaip ir paprastas kremukas ax.gif Dar galiu pridurti, kad išnyko bet kokie odos pašerpetojimai.
Šiuo metu esu juo pilnai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 05 06, 14:40)
Pradėjau šį drėkiklį naudoti smile.gif Galiu pasakyti, kad man super bigsmile.gif Gerai drėkina odą, visiškai neriebina odos, bet žinoma ir matiškumo nesuteikia, nedirgina odos, nekemša porų, neberia, tik nepatinka, kad kažkiek kvapo yra, man labiau bekvapiai kremai prie širdies smile.gif Beje ir spalva kiek neįprasta, man pratusiai prie baltų kremų, ryškiai gelsva laugh.gif Bet atspalvio jokio nesuteikia, kaip ir paprastas kremukas ax.gif Dar galiu pridurti, kad išnyko bet kokie odos pašerpetojimai.
Šiuo metu esu juo pilnai patenkinta rolleyes.gif


As jau irgi si kremuka isbandziau. Eurokos radau meginuku. Na mano odelei jis per riebus buvo, matyt, nereikia man tiek drekinimo, bet kam reikia gal ir neblogas butu. Patiko tik, kad odos visai nedirgino ( mano is jautresniu), kvapas toks stiprokas ir ta spalva tokia... Man iskart uztepus ir pats veidas rusvas buvo.
Atsakyti
Merginos, gal galetumete kuri padeti, jei turite Physiogel drekinamaji kremuka, kokia jo sudetis? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas bandete Iwostin Hydratia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2011 05 14, 13:59)
Merginos, gal galetumete kuri padeti, jei turite Physiogel drekinamaji kremuka, kokia jo sudetis? 4u.gif


Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera, Hydrogenated Lecithin, Butyrospermum Parkii, Hydroxyethylcellulose, Squalane, Sodium Carbomer, Xanthan Gum, Carbomer, Ceramide 3.

Tokią sudėtį radau himalaia bloge smile.gif
Atsakyti
Man patinka mano paskutinis pirkinys "Yes to tomatos" kremas riebiai odai is Sephora
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 16 gegužės 2011 - 22:27
QUOTE(Pandora* @ 2011 04 27, 11:50)
as jau kokius 5 metus naudoju iwostin kremus, nes iki ju nieko tinkamo daugiau savo sausai odai nebuvau radus, ir esu labai jais patenkinta thumbup.gif

As naudoju Iwostin makiažo valiklį, labai patenkinta. O šeip jokių kremų stengiuos nenaudot, tik natūralius sviestus ir aliejus thumbup.gif
Atsakyti
Man dermatologe rekomendavo AVENE drekinamaji krema misriai odai. Naudoju ir tikrai patenkinta rezultatu thumbup.gif
Atsakyti