Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

QUOTE(superenata @ 2011 05 31, 15:46)
Rekomenduociau Bio-oil aliejuka. Viskm tinka. google galit rasti ir aprasymus. Tik nezinau, ar Lietuvoj jo yra, as Anglijoj kol gyvenau tai vis naudojau, super.

tema siaip ne apie aliejus jeigu ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(believe_in @ 2011 05 31, 10:38)
Gal kas bandet "Olay" "total effects" dienini kremuka? Drauge nori man parduoti, pati net nebandzius, tai nzn, ar imti. Ar geras?



rekomenduoju, olay produktai tikrai neblogi thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkit koki drekinamaji krema veidui, kuri galeciau paauglei dukrai nupirkti. 4u.gif reikia paprasto, nebrangaus.
Atsakyti
Ziurint, koks jos odos tipas. Juk daug paaugliu salia drekinimo dar reikia priemoniu riebios odos prieziurai....
Sitas nezinau ar tokiam jaunam amziui tinka, bet siaip superinis kremasPlante system - neseniai atradau sia kosmetika. Tai pamaisau drekinamaji (yra kremas ir yra lengvesnis variantas - emulsija) su atspalvi suteikianciu losjonu, pvz., ryte atspalvis, vakare pries miega - drekinimas :-)
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2011 06 03, 14:26)
Ziurint, koks jos odos tipas. Juk daug paaugliu salia drekinimo dar reikia priemoniu riebios odos prieziurai....

Jos oda mišri. Nei inkštirų nėra jokių,nei kažkokių riebumų, nieko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vestu_ @ 2011 06 03, 15:37)
Jos oda mišri. Nei inkštirų nėra jokių,nei kažkokių riebumų, nieko. smile.gif


Patarciau Margaritos drekinamaji.
Atsakyti
mano oda vasaros metu labai išsausėjo verysad.gif
kas jums padėjo nuo išsausėjimo?

užsisakiau vieną ekologišką kremą, gal padės, nes daug gerų atsiliepimų, tikiuosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 04 21, 09:48)
vakar nusipirkau bioderma drėkinantį serumą, pirmi įspūdžiai thumbup.gif Pirkau euruose, ten dabar akcija, perkant tą kremuką (~65Lt) dovanoja bioderma vandenį makiažui (~40Lt) valyti ir kosmetinę. Gal pravers kam nors mirksiukas.gif

Naudoju Bioderma vandeni ir Hydrabio Riche kremuka. Super drekina, veido oda susitvarke thumbup.gif . Rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Young @ 2011 06 07, 19:52)
mano oda vasaros metu labai išsausėjo  verysad.gif
kas jums padėjo nuo išsausėjimo?

užsisakiau vieną ekologišką kremą, gal padės, nes daug gerų atsiliepimų, tikiuosi  verysad.gif


man tai daug kremu gerai drekina - Eucerin aqua porin, avene hydratant, anna lotan auksiniai lasai. bet man dazniausiai ziema oda issauseja, o ne vasara g.gif tai ziema tepu riebesnius - pvz, clinique dramatically different moisturising lotion smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Young @ 2011 06 07, 19:52)
mano oda vasaros metu labai išsausėjo  verysad.gif
kas jums padėjo nuo išsausėjimo?

užsisakiau vieną ekologišką kremą, gal padės, nes daug gerų atsiliepimų, tikiuosi  verysad.gif

super gerai drekina PHYSIOGEL.
siuo metu naudoju OLAY uv fluid, cia kremas su spf, bet drekina taip pat puikiai.
Atsakyti
Parasiau ta pati prie jautrios odos temos, bet ten nera gyvu. Gal is jusu kazkas patars? Mano problema ne del kremu, bet susijusi su odos drekinimu taip pat.
Mano oda neypatingai jautri, bet prie jautrių priskiriu, todėl naudoju jautriai odai skirtą kosmetiką. Oda plona, normali. Drėkinamąsias kaukes odai perku pas kosmetologę. Tai ta pati kosmetika, kurią naudoja ji per procedūras. Po procedūrų oda būna nuostabi. Tačiau kai drėkinamąją kaukę naudoju namie, pastebėjau, kad jei prieš naudojimą kurioje nors odos vietoje buvo koks nedidelis išsausėjimas, tai po drėkinamosios kaukės ta vieta dar labiau išsausėja sad.gif Nežinau, ką daryti, kad būtų atvirkščiai, juk kaukė tai drėkinamoji, rezultatas atvirkštinis turėtų būti? Ir tai nepriklauso nuo kosmetikos, visada naudodavau brangią kosmetiką iš kosmetologių, visada iš jų išeidavau graži, o po "namų procedūros" problemos su tuo pasausėjimu. Kaukę laikau tiek laiko, kiek būna parašyta instrukcijoje. Ką darau ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 26, 17:54)
ten per BTV rode Uoga Uoga



Turiu krema paakiams is Uoga uoga, tai pirma karta pasitepus pamaniau kad gal cia vazelina netycia man dave vietoj kremo paakiams biggrin.gif labai jau riebus, neisigeria, kaip vazelinas tikras doh.gif aisku ir kaina jo 10 lt, ner ko noret blush2.gif
Atsakyti