Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

Na jo paskaičius kraupiai atrodo, bet neaišku kokiu tonu tai ištrata buvo.Kartais ir mums nuo skausmo aplinkos suvokimas neadekvatus būna.Taip kad laikykimės merginos. O daktara sjei enpatinka,(tipo biolaukai ensutampa) galima pakeist gi.Va kad taip liga pasimainius į lengvesne kokia.
Ale mūsų liga turi ir pliusu lotuliukas.gif _Ji ne mirtina. thumbup.gif Tuo ir džiuagiuosi, nes daugiau kaip ir gerų naujienu nerasta.Kaulai kišasi , pritūpt negaliu...košmaras kažkoks.Atsiklaupt nesvakojt.Vonioj vyras lenta sukalė, kad nusiprasust galėčiau, ens kitaip neišeina, tai atsisėdu dar dar....
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 05 12, 16:56)
Ale mūsų liga turi ir pliusu lotuliukas.gif _Ji ne mirtina. thumbup.gif Tuo ir džiuagiuosi, nes daugiau kaip ir gerų naujienu nerasta.

Vonioj vyras lenta sukalė, kad nusiprasust galėčiau, ens kitaip neišeina, tai atsisėdu dar dar....

Kokia žiauri tiesa drinks_cheers.gif rolleyes.gif

O aš sakiau vyrui, kai pirksim savo butą, tai man wc, kad prikaltų sienoj kokią rankenėlę, kad įsikibt galėčiau, nes kai labai skaudėjo sąnarius, tai tikrai bėdų buvo verysad.gif Vonioj tokias turim, tai man tikrai lengviau..
Siaubas kažkoks, bijau pagalvoti, kad visa tai vėl sugrįš verysad.gif
Atsakyti
ai nesigązdiinam, visteik gryš... tik būtų geriau kad negreiut/. NU vistiek RA nieks dar nesustabdė visam gyvenimui.Priepuoliai bus ir gydysimės iš naujo.Tik va būt gerai kad kokia remisija ir kokiai 10 metelių......... nbent. Nu bet jaučiua svajonė čia.
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 05 12, 17:06)
ai nesigązdiinam, visteik gryš... tik būtų geriau kad negreiut/. NU vistiek RA nieks dar nesustabdė visam gyvenimui.Priepuoliai bus ir gydysimės iš naujo.Tik va būt gerai kad kokia remisija ir kokiai 10 metelių......... nbent. Nu bet jaučiua svajonė čia.

as vis naiviai tikiuos, kad man remisija ateis kokiai 15 metu ax.gif nu pirmakart daktare taip guode, nepergyvenk jauna kai jau prasides remisija tai kokiai 15 metu, o as tikiu rolleyes.gif
sakes kur uzgavau skausmas nerealus melynas, sutines ir aisku dar sanari aprimusi nuskriaudziau, siandien dege kojos unsure.gif ir vel dar ne pats baisiausias skausmas, bet taip tikejau kad aprims(nu kokiai 15 metu), judu palengva, bet nuvargstu labai greit net nesuvokiamai greit verysad.gif mano aplinkos zmones nesuvokia mano ligos, nes jos nemato plika akim, plius tiki kad tokios ligos bobuciu doh.gif ir saiposi greiciau dar jauna ir tt
Atsakyti
žinai patiko man tavo daktarė 4u.gif ir aš noriu remisijos kokiai 15 metelių. Oi liuks būtu. ebveik datraukčiau iki pensiinio amžiaus.

O kad aplinkiniai nesupranta neimk į galvą. Svarbu suprastų tavo išrinktasis. Kiteims ir nereik suprast. (nu mano mielas uošvis po šiai dienai skaito kad jis tik vienas ligonis... nors keliais eina,kaip didelsi. O tipo kluba keist reikia... ir dirba kaip arklys ir kiloja.... ką užsimano. nu o aš apsiemtinėju..............) jei klausyčiau nupusčisu.O aš šiai dienai darau tik tai ką galiu ir noriu ir kaip man reik irkada yra sveikatos. jei nėr tai pradrybsau prie teliko.... aiškint aplinkiniams, akd nuskutus bulves pameigot turi, nes dar plaut ja sreik..ir užkaist . kas supras lotuliukas.gif kad pradarai ko valgyt , ir indu nesuplauni, nes per daug nusikalus. ( o puode tik makaronai ir dešreėls ) doh.gif iš šono skaitabnt visai juokainga............ kol pats nesusiduri.
Atsakyti
aciu uz palaikyma kurio tikrai man dabar reikia,o del svorio kritimo as gydytojai sakiau tai tik issijuoke kad nesamone nuo medrolio turejau nutukti,gal koki soliteri isitaisiai.nemanau kad gydytojai deretu taip kalbeti,geriau kokius tyrimus galejo padaryti ar ka.Na yra kaip yra ir nieko cia nepakeisi.Tik bijau kad is darbo nereiketu iseiti nes dirbu sunkiai(vaiku darzelio vireja)ir kai reikia pagaminti kokiam 110 vaiku ,tai tikrai nusiplukdavau ir sveika budama,o dabar nezinau kaip bus.
Atsakyti
[quote=ALMAEVA,2011 05 13, 08:42]aciu uz palaikyma kurio tikrai man dabar reikia,o del svorio kritimo as gydytojai sakiau tai tik issijuoke kad nesamone nuo medrolio turejau nutukti,gal koki soliteri isitaisiai.nemanau kad gydytojai deretu taip kalbeti,geriau kokius tyrimus galejo padaryti ar ka.Na yra kaip yra ir nieko cia nepakeisi.Tik bijau kad is darbo nereiketu iseiti nes dirbu sunkiai(vaiku darzelio vireja)ir kai reikia pagaminti kokiam 110 vaiku ,tai tikrai nusiplukdavau ir sveika budama,o dabar nezinau kaip bus.

aaaa dar prisiminiau noriu uzduoti visoms klausima: ar jums pastoviai reikia naudoti vaistus ar darot kokias nors pertraukas nes man gydytoja sake dabar gerti medroli po 4 tab.perdiena po savaites mazinti iki 3,ir taip kol nutrauksiu visiskai.ir ka as jau busiu sveika?o kaip butu gerai thumbup.gif

o kaip su vaikeliais ar galesiu susilaukti dar vieno,nes planavau ir visokius vitaminus jau geriau,bet se tau kaip dievulis viska kita linkme pasuko.butu gal dabar neprotinga kazka planuoti,nes visdelto vaistai tai vaikeliui neinauda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALMAEVA: 13 gegužės 2011 - 10:49
QUOTE(ALMAEVA @ 2011 05 13, 11:46)

o kaip su vaikeliais ar galesiu susilaukti dar vieno,nes planavau ir visokius vitaminus jau geriau,bet se tau kaip dievulis viska kita linkme pasuko.butu gal dabar neprotinga kazka planuoti,nes visdelto vaistai tai vaikeliui neinauda



Aš geriu kiekvieną dieną, nes kitaip "šakės" smile.gif .

Manyčiau planuokit kuo greičiau, nes liga kuo toliau tuo labiau apsunkins gyvenimą. Geriau dabar kol nėra tiek metu su ligą ax.gif . Aš susilaukiau jau vaiką sirgdama RA 3 metus. ir dar norėčiau vieno vaiko. jeigu nepastosiu ilgai, veliau jau nebenorėčiau, nes bus per sunku paciai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMAEVA @ 2011 05 13, 10:42)
aciu uz palaikyma kurio tikrai man dabar reikia,o del svorio kritimo as gydytojai sakiau tai tik issijuoke kad nesamone nuo medrolio turejau nutukti,gal koki soliteri isitaisiai.nemanau kad gydytojai deretu taip kalbeti,geriau kokius tyrimus galejo padaryti ar ka.Na yra kaip yra ir nieko cia nepakeisi.Tik bijau kad is darbo nereiketu iseiti nes dirbu sunkiai(vaiku darzelio vireja)ir kai reikia pagaminti kokiam 110 vaiku ,tai tikrai nusiplukdavau ir sveika budama,o dabar nezinau kaip bus.

Na kas leičia darba, tai pažystu veina virėja kuriai jau 10 metų remisija, bet darba tai teko keist.... teko prie popieruku sėst.

O medroli geriu ..... po tabletka. jau 11 mėn iš eiėls. Kas dėl leliuku plabnavimo visteik turi apstabdyt liga, tada labiausiai kenkia ne medrolis o metrodeksatas tada nutraukus jį lygtais 6 mėn laikotarpis per kuri turi išsivalyt organizmas. Skaičiau, čia ne iš praktikos. IR dar skaičiau,kad jei netyčia pastoji, reik greit lėkt pas reumatologa, ens prirašo ten kažkokiu vaistu,kad metrodeksata sgreičiau iš organizmo pasišalintu ir vaisiaui nepakenktųū
tai tiek žiniu.

Šiaip mano ligos eiga tokia, kad negaliu dirbt jau 11 mėn...... g.gif
Atsakyti
katik gryzau is savo vidaus gydytojos,nes reikejo prasitesti bileteni toji pasiule pasidaryti rengeno nuotrauka kelio,nors pries dvi savaites dariausi.rado kaskoki laisva darinuka atskilusi dabar laukiu pirmadienio reiks eiti pas traumotologa.idomu ka jis pasakys.tuo paciu kol ant biletenio pagalvojau uzeisiu ir pas moteru nes jau seniai buvau ir ten nenudziugino rado ant vienos kiausides dvi cistas,skyre gydyma ir jei po gydymo ekoskopas parodis kad jos nesproge reiks operuotis.nejaugi visi negalavimai susija su reumotologo nustatyta liga.....nezinau nuotaikos nera sveikatos irgi dar cia blogos naujienos neveltui siandien 13 diena.tikiuosi jums visoms geriasne si diena nei man,o jei ne linkiu kad tokia butu
Atsakyti
Na va Cistos tai ne nuo RA ...cistos čia taip...sutapimas. Nu gydikis cistas , nes su jomis net ir norėdama nepastosi.
Taip kad gydikis.,.Cistos pasiduoda gyudimui... nenusimink
Atsakyti
Laikykis ALMAEVA 4u.gif Cistos nu ziurint kokios ju visokiu buna, savaja globoju jau 14 metu ir nieko dingsta ir nauja op yra doh.gif prisiruosiu operuot neranda, po keliu men vel randa, o vaikiukus turiu tris ax.gif
Man skauda, o taip dziaugiaus gereja doh.gif stengiuos nurasyti orams ir slegiui, ir negeriu vaistu nuo skausmo, mb sako kiek trauksi, nes vakar nakti sake krupciojau, nejauciau nieko miegas ir nuovargis nugali doh.gif
Atsakyti