Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

QUOTE(pim @ 2011 05 22, 21:37)
Sveikos. Kas gėrėt Metotrexatą, tai gėrėt 3x dienoj ar visą dozę vienu metu? g.gif

sveika, visa doze 10 mg vienu metu, viena karta i savaite,ta pacia dina butinai....
man tai kosmaras buvo....
Atsakyti
na Bet metrodeksata staoip geriamas.Kaip daktarė sakė būtinai iš karto ir tapačia savaitės diena...visa gyvenima.Nu ir liepė gerai diena pasirinkt.
Aš buvau pasirinkusi šeštadieni, nes pirmus kartus nelabai grai toleravau...tai šeštadieniais paprastai pagulinėji ri praeina.

Na o ką aš pakeisčiau savo gyvenime...jei pasukt viska atgal būtų galima.tai tik susidėčiau nervus į koncervus.Nes nuo jųš mano ligos.Tikslaiu nuo didelio ri ilgalaikio streso.
Užtat dabar stengiuosi nieko neimt į galvą.Ne visada išeina bet...


Na va aš penktadieni palaksčiau po laisve. (pirmiausia tam savo batus tai išmečisu, dukros pasiskolinau) ir prasilėkiau truputėli thumbup.gif Paskui dar pas drauge į ligonine nuvarlinau....paskui vakare dar Į filgarmonija... ir namolio. Diena super. Pasijutau Žmogumi. Tiesa prieš eidama tai tabletų + nuo skausmo ikaliau... Taip kad viskas gerai. Bet vakar visą diena pramiegojau. Taip kaip meškinas , matyt nuovargis išlindo.

Na kas liečia savijauta . tai šiaip gerai jaučiuosi.Su kompu kažkur dirbt galėčiau. Jei aišku nebus tokiu fintu,kaip praeita žiema, kad išit laukan prie didelio minuso negalėjau.

O va mano žemės ūkis žlunga.Kelias dienas iš eilės pastebėjau kad negaliu paprasčiausiai nueit į darža ir pasiraut ridikėliu, ir daržovių salotom. doh.gif doh.gif Nu nes tupėt negaliu. Košmaras, paskui skausmas pareina toks, akd kokias 4 val kol nurimsata./ Košmaras reiškais net pasiraut ridisku engaliu, košmaras kažkoks.
Šeiop liūdna išeina žemės ūki dėim į šali.Nes visgi sveikata svarbiau.O vaikam neužkrausiu gi per maži dar.Patys nel;abai supranta, kad naminės daržovės be trašų. Nu bet neiko nepadarysi. yra taip kaip yra. O vyrui vienam jau irgi per daug rūpesčių.
Na bent pabandžiau . g.gif g.gif
Atsakyti
Pabandyk kaip as,prie darzo pastoviai yra suolelis(su kuriuo anksciau karvute melziau).Ateinu atsisedu ir sededama dirbu jei rankos pavarksta padarau pertrauka.Ir visai neblogai tik kad nueiti iki darzo reik
Atsakyti
Nu jo apie kėdute tai galvojau lotuliukas.gif

bet kažkaip baisu, graudu ............... nu kad sergu taip trumpai, o atsitūpt neina. O pakeist negaliu nieko, tai kad nervas neimtu dekupažint sėdau.Tipo mookinuosi. Piešima sramina. Šeip tai reik į šiltnami nueit.Gerai kad dar paliet galiu, papūrent žeme(nes turiu prietaisa ilgu kotu) ax.gif
Atsakyti
Kedute jau turiu senai blush2.gif
Rimuleee 4u.gif
Atsakyti
Na kėdutes turiu seniai.
Viena koridoriuj, kita virtuvėj. Bet darže..... nu kažkaip makabriška eit ridiėkliu pasiraut, salotu pasiskint ir kėdute neštis.O ir tarpulysviai nepaskaičiuoti tam reikalui. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 05 23, 21:04)
Na kėdutes turiu seniai.
Viena koridoriuj, kita virtuvėj. Bet darže..... nu kažkaip makabriška eit ridiėkliu pasiraut, salotu pasiskint ir kėdute neštis.O ir tarpulysviai nepaskaičiuoti tam reikalui.  doh.gif

gal as negerai parasiau ne kedute o pailga suoleli kuri visada palieku darze ir kuris betkokioj tarplysvej telpa,bet cia buvo tik pasiulymas kiekviena renkames pagal save kas kam patogiau ir kaip geriau.geriausia butu kad nei vienai nereiketu jokiu papildomu daiktu normaliam gyvenimui.
Atsakyti
Pas mane tikra kedute biggrin.gif nu vaiku darzelio maza ir tarplysviai paskaiciuoti kad tilpciau su ja blush2.gif pasirauti nereik jos, bet raveti butina blush2.gif jau pernai privargau darze talpindama ta kedute, tai siemet numatyta viskas ir dar Jau pusmetis del sito sode kad but svaigstu rolleyes.gif
http://www.select.lt...523074559384181
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fa: 23 gegužės 2011 - 21:48
Sveikos 4u.gif
Aš vis kažkaip tik skaitau,o parašyt neprisiruošiu...Nu o ir šiaip nėr ką rašyt..nieko naujo..Skauda sąnarius,nosį,gerklę,ryt į mokyklą po beveik 2 sav.pertraukos.Per 3 dienas turiu maždaug 10 kontrų parašyt ir tttt. doh.gif Galvoju kaip čia išgyvent tuos egzus ir viską kitką.Jau jopšikmat kaip noriu pagaliau nueit pas neurologą ir išsiaiškint normaliai kas per ***** pas mane darosi.Bet jo konsultacija tik birželio 16d.o iki jos dar daug išgyvent...3 egzai dar,gimtadienis (dar vienas doh.gif doh.gif ) nu ir šiaip visokio š daug.Gal planuoju pas reabilitologę nueit kokios fizioterapijos,masažiukų gyvenimo praskaidrinimui... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fa @ 2011 05 23, 21:45)
Pas mane tikra kedute  biggrin.gif nu vaiku darzelio maza ir tarplysviai paskaiciuoti kad tilpciau su ja  blush2.gif pasirauti nereik jos, bet raveti butina  blush2.gif jau pernai privargau darze talpindama ta kedute, tai siemet numatyta viskas ir dar Jau pusmetis del sito sode kad but svaigstu  rolleyes.gif
http://www.select.lt...523074559384181

sauni ta tavo kedute,butu neblogai tokia turet
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 05 23, 21:49)
Sveikos 4u.gif
Aš vis kažkaip tik skaitau,o parašyt neprisiruošiu...Nu o ir šiaip nėr ką rašyt..nieko naujo..Skauda sąnarius,nosį,gerklę,ryt į mokyklą po beveik 2 sav.pertraukos.Per 3 dienas turiu maždaug 10 kontrų parašyt ir tttt. doh.gif Galvoju kaip čia išgyvent tuos egzus ir viską kitką.Jau jopšikmat kaip noriu pagaliau nueit pas neurologą ir išsiaiškint normaliai kas per ***** pas mane darosi.Bet jo konsultacija tik birželio 16d.o iki jos dar daug išgyvent...3 egzai dar,gimtadienis (dar vienas  doh.gif  doh.gif ) nu ir šiaip visokio š daug.Gal planuoju pas reabilitologę nueit kokios fizioterapijos,masažiukų gyvenimo praskaidrinimui... g.gif

susikaupk,sutelk demesi tik i egzus.kad ir ka pasakys gydytoja vistiek reiks gyventi,dirbti.ir jeigu islaikysi gerai egzus,palengvinsi savo tolimesni gyvenima nereiks dirbti juodo darbo(kas musu sanariukams neinauda)
as suprantu kai blogai jautiesi,kai skauda,dar rupi ka pasakys gydytoja,kokie gali buti susikaupimai,bet laikykis ir visas blogas mintis siusk kuo toliau ir viskas bus gerai thumbup.gif
laikysiu uz tave kumscius mirksiukas.gif
Atsakyti
Magnifiquelaikykis. Visteik egzus išlaikyt reikia. Jei teik praleidai daug moksluose gal tau beveik geraiu kiteims metams pasilikt. Na bet matyt jei nepasilikai geraiu šiemet baigti.Tai susiimk, nebedaug liko. Visteik ta liga durna norėsis paskui kur prie kompo sėdėt... nes stačiom tai juk nepadirbsi.Na laikykis.


Jo super kėdutė ax.gif ax.gif ta su ratyasi.Bet darže manau netiks, nes įsmegs ratukai.
Šeip tai namei turiu tokia MINi taburetka.Ja darė dar mano vyro diedukas, kai maniškis mažas buvo. Na man ji enpakeičiama koridoriuj, batams apsiaut. O va virtuvėj (kad įlyst į apatine spintelės lentyna ar užkraut indaplove ) naudoju maža plastmasine kėdutę.Bet ta šiuolaikinė ir sulūus jau.Na matyt pasitraukiodavau užtat neatlaikė.
O va laukui prašiau vyro,kad suorganizuotų.Turi būti neaukšta, ir kojos nesmegt į žemę. Nu tipo kad neivirsčiau kur į ridikus.

na kas leičiaq daržą, tai didžiojo daržo norėčiau kitiems metams atsisakyti. Bet nežinau kaip gausis.Jau ir šiemet sakaiu tik bulves soodinsim.bet uošvis užsimanėę ir svogunu jam reik ir kopūstų. Jis tai negali pasodint.tai tipo man reik.Na žmogus supranta taip, jei vaikštau-reiškais dirbt galiu. Nu o aš nevažiavau nei kopustu sodint, nei svogūnų kišt. Na kėdutės neturėjau, tai ka aš ten stačiom veiksiu.Tai maniškis vienas viska ir sukišo. Nu nežinau norėčiau kiteims metams tik bulbom apseit.
O va prie namų tai nors salotu ridikėliu ir špinatų lysves kad išlaikty.Daugaiu neiko nereik.Na dar moliūgų lotuliukas.gif

O tarpulysvisu kitiems metams pasidarysiu plačiaus.Na dar agurkai nėsėti tai reiks jau paskaičiuot., kad su taburetu tilpčiau.
Atsakyti