Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

O šiaip man kaukės nepatinka, nes tingiu terliotis su jomis, neprisiruošiu išsitepti, o po to 10 - 15 min. laukti, kiek nusiperku, tiek išmetu kai galiojimas baigiasi smile.gif
Atsakyti
naudoju iš REVIVOR serijos balzamą.jį galima naudoti ir kaip kaukę, tada reikia palaikyti 15-20 min.bet dažniausiai naudoju kaip balzamą, nes tingiu terliotis blush2.gif man jis thumbup.gif thumbup.gif dabar naudoju su beržo pumpurų ekstraktu, prieš tai turėjau su kviečiais-tai man labiau patiko su kviečiais smile.gif 440 ml kainuoja apie 10 lt, perku Droge. dar turiu iš Dove kaukę dažytiems plaukams, irgi nebloga rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykit, kaip susirasti Generos platintoja? ax.gif Noreciau ka nors isigyti smile.gif
Atsakyti
snd nusipirkau bespalves chna,pasirodo,ji ne tik plaukam,bet ir veidui ir kunui tinka(nezinojau:).reiks isbandyt ar verta 72ct laugh.gif ax.gif
Atsakyti
Aš dabar naudoju AVON kaukę buvo nukainavimas tai nusipirkau už 20Lt. šiaip kainuoja 40Lt. ir man ji visai nebloga. Bet vieną kartą išbandžiau maitinančią plaukų kaukę "Tigi", nerealus daiktas, toks kausmas, kad peruką užsidejus būni. Bet, velnias, brangi dviem kartam 60Lt. Bet man jos užteko pusės pakelio 2sav. Ta prasme poveikis jautėsi 2sav. Taigi, jeigu pas kurią nors labai pažeisti plaukai, tai brangus, bet labai geras ir išbandytas daiktas. Beje jų yra pirkti tik Vokiečių g. dabar tiksliai neatsimenu kuriam salone ar "Artsit", ar "Figaro", bet tikrai Vokiečių g., Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Ganga @ 2004 06 24, 21:37)
As tai naudoju plauku kauke is ''Generos''. Pirmaja turejau is zoleliu, o dabartine kokosu kvapo. Niu poveikis man laabai geras. Raso kad kauke deti 1 - 2 kartus i savaite.

man sita su kokosais pati paciausia, jau trecia dezute baigineju smile.gif
Atsakyti
Man dabar padovanojo Generos kokosine kauke, tai labai svelnus plaukai po jos. Bet as tai tokios kosmetikos niekur parduotuvese nemaciau, o kazkaip per platintojus ne ka ir perku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 08 vasario 2005 - 09:16
Pirkdavau visada Nivea pl kauke dazytiems plaukams.Dabar nusipirkau Well'os dazyt.plaukams.Tiesa brangi bet thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pries tris dienas uzsidejau kosmetinio zibalo kauke:((( instrukcijoj parasyta: palaikyti 10 min ir isplauti. As- maksimaliste cry.gif issitepiau tuo zibalu ir isvaiksciojau para cry.gif . Vakar lekiau i ligonine! 2-o laipsnio kaklo ir peciu srities nudegimas:((( o galva net dega, bet po plaukais nieko nesimato, kazkokie guziukai issoko, vel varau i poliklinika:(((. Geda net gydytojams sakyti...ka dabar padarysi- teks gydytis nudegima, alergija. Kazin, ar plaukai irgi nukris?sad.gif((
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 02 08, 14:12)
pries tris dienas uzsidejau kosmetinio zibalo kauke:((( instrukcijoj parasyta: palaikyti 10 min ir isplauti. As- maksimaliste cry.gif issitepiau tuo zibalu ir isvaiksciojau para cry.gif . Vakar lekiau i ligonine! 2-o laipsnio kaklo ir peciu srities nudegimas:((( o galva net dega, bet po plaukais nieko nesimato, kazkokie guziukai issoko, vel varau i poliklinika:(((. Geda net gydytojams sakyti...ka dabar padarysi- teks gydytis nudegima, alergija. Kazin, ar plaukai irgi nukris?sad.gif((


siaubas unsure.gif Na ir sugebejai gi tu vargsiuka sad.gif Ziurek gydykis ir daugiau taip nebeeksperimentuok schmoll.gif
Atsakyti
As irgi kartais megstu perlenkti lazda, taigi cia gera pamoka visoms, kad geriau nebus, jei ilgiau laikysi.
Atsakyti
Naudoju Lakme firmos kauke smile.gif smile.gif Bloga nera, tik nusiplovus plaukai tokie plonyciai plonyciai atrodo, bet nezinau gal taip ir turetu buti schmoll.gif schmoll.gif
Mane nervina, jog kaukes dazniausiai buna didelese bankese, kol sunaudoji fantazija baigiasi biggrin.gif biggrin.gif As jau kada nusipirkau ir vis nesibaigia, o kai tepu tikrai negailiu, o tepu mazdaug karta i savaite tongue.gif tongue.gif
Sakykit kaip jums ar neikyreja tas pats produktas??
Atsakyti