Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Manau, kad čia nuo kaukės priklauso. arba individualiai, pvz. pas mane plaukų šaknys riebios, o galiukai sausi, tai aš maitinančią kaukę (kuri yra riebi) dedu tik nuo pusės plaukų, taip pat darau ir su balzamu.
tai tiek galiu pasakyti iš savo patirties
Atsakyti
ir as taip pat. ax.gif
Atsakyti
mano plauku saknys irgi riebios, o galiukai sausi, amzinai luzineja, tai pabandysiu maitinancia nuo puses plauku uzsideti. eisiu i droga, parsinesiu kauke. (labai blogai piniginei, kai parduotuve kosmetikos arti namu. tongue.gif
Atsakyti
Ash irgi naudoju Generos kaukes labai geros ir kaina kiekvienam prienama ir kiekis didelis 0.5 l. Dar atsirado nauja kauke su ryziu aliejumi ir karite sviestu, minkstina lengvina issukavima.
Atsakyti
Geriausia naturaliais aliejais savo brangius plaukus tepti. Taip pat jeigu yra galimybe, galima nuejus i pirti gerai imasazuoti i plaukus alieju ir siltomis salygomis palaikyti. Beje, as naudoju ivairius aliejus - pradedant levandu, migdolu...baigiant persiku kauliuku, ar siaip spec.plaukams skirta alieju. Netgi ir po plovimo keleta lasu itrinu i plauku galiukus. Tuomet, po tokiu puikiai drekinanciu proceduru, plaukai zvilga ir sveikai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Katyte @ 2005 02 04, 17:10)
Labas. Noreciau jusu pasiteirauti kaip naudojate plauku kaukes.  g.gif Ko paklausiu - sako skirtingai. Viena kirpeja pasake, kad palaikyti pusvalandi maisiuka ant galvos uzsidejus o pacia kauke itrinus iki saknu. kita - kad jokiu budu taip nedaryciau nes saknims pakenks. Gal galit padet ? (nes viena jau ismeciau - galiojimas pasibaige taip ir neuzsidejau, o kitos pirkt nenoriu kol neissiaiskinau...o plaukuciams reikia...

o man taip buvo paaiskinta: jei ant informacinio lapelio parasyta, kad kauke reikia laikyti 10 ar daugiau minuciu, tada ja naudoti karta per savaite, na, o jeigu iki 10 minuciu - tada pagal poreiki, galima ir po kiekvieno plovimo. mirksiukas.gif
beje, neseniai droge nusipirkau Beauty Formula kauke su medum. thumbup.gif thumbup.gif ir kainuoja tik 4lt su centais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(huricane @ 2005 02 05, 00:45)
o man taip buvo paaiskinta: jei ant informacinio lapelio parasyta, kad kauke reikia laikyti 10 ar daugiau minuciu, tada ja naudoti karta per savaite, na, o jeigu iki 10 minuciu - tada pagal poreiki, galima ir po kiekvieno plovimo.  mirksiukas.gif
beje, neseniai droge nusipirkau Beauty Formula kauke su medum.  thumbup.gif  thumbup.gif  ir kainuoja tik 4lt su centais biggrin.gif

ups blush2.gif apsizioplinau blush2.gif ne ant tos zinutes atsakiau 4u.gif o del tu maiseliu, tai jei ant kaukes nieko neparasyta tai ir nieko nesidedu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
o as naudoju dove dazytiems plaukams naudoju 3-4 kart per savaite ir plaukai pas mane fantastiski zvilgantis slidus kaip kokioj reklamoj smile.gif
Atsakyti
mano plaukai sviesinti. naudojau avon kauke sviesiems plaukams, man visai patinko, tik palaikau ja apie 1val. uzsidejus maiseli ant galvos biggrin.gif ir apsisukus ranksluosciu, taip veikimas geresnis. Dabar pakeiciau frutis kauke dazytiems plaukams, irgi neblogas rezultatas, bet kartu naudoju ir sampuna toki pati, tai plaukai slidus tokie, tik greitai susiriebaluoja.
Bet mano kirpeja sake, kad frutis ir visi kiti, kurie parduodami parduotuvese gaminiai ir skirti tik matomam efektui sukurti g.gif , jie atseit visai negydo plauku, o reikia pirkti plauku prieziuros priemones pas kirpejas, firmines, tos tikrai padeda. Bet nezinau, gal cia tik kirpeju issigalvojimas, sake, kad geru produktu nepristatineja i parduotuves, o veza tik kirpejoms.
Atsakyti
QUOTE(coca cola @ 2004 06 15, 12:13)
glliss kur serija

va sito nuotraukelej, pirmoj eilej tokie indeliai kvadratiniai ir yra tos super kaukes, na gal kas mate, kur parduoda ?
Droge maciau "Gliss Kur" ir eurovaistinej mirksiukas.gif
Atsakyti
As naudoju "Genera" su ryziais ir sviestu ir esu labai patenkinta thumbup.gif , plaukai lengvai sukuojasi, blizga ir tt. Beje, jei teisingas kaukes aprasymas, tai ji turi ilgalaiki poveiki, ne tik "tam kartui"
Atsakyti
Jei jau prieš tai pradėjom kalbėti apie aliejus (tiksliau aš vadinu aliejukai), tai aš po kiekvieno plovimo pasitepu klauskų galiukus aliejuku (plaukų galiukams skirtų), ir plaukų galai neišsausėję ir nesišakoja kai ilgiau nepakerpu. Nuo vasaros iki praeito mėnesio nesikirpau, maniau, bus tragedija, bet kaip paklausiau kirpėjos, kaip mano plaukų galiukai, sakė, kaip tiek laiko nesikirpau tai labai gerai atrodo, o aš netikėjau, kad tas serumas padeda, dėjau iš idėjos, o pasirodo padeda. biggrin.gif
Atsakyti