Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

tai yra nenuplaunamas balzamas, bet man nelabai, o mamai - super...as tik kauke is tos serijos naudoju - mama kazkur perka thumbup.gif
Atsakyti
glliss kur serija

va sito nuotraukelej, pirmoj eilej tokie indeliai kvadratiniai ir yra tos super kaukes, na gal kas mate, kur parduoda ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coca cola: 15 birželio 2004 - 12:15
QUOTE (ruta_vyshnia @ 2004 06 15, 12:07)
tai yra nenuplaunamas balzamas, bet man nelabai, o mamai - super...as tik kauke is tos serijos naudoju - mama kazkur perka thumbup.gif

ruta_vyshnia,
jeigu jus su mama nuadojat tokias kaukes, paklausk kur gi ji perka. buciau labai dekinga wub.gif
nes man susidare ispudis, kad ju jau nebegamina ...
Atsakyti
QUOTE (coca cola @ 2004 06 15, 12:20)
ruta_vyshnia,
jeigu jus su mama nuadojat tokias kaukes, paklausk kur gi ji perka. buciau labai dekinga wub.gif
nes man susidare ispudis, kad ju jau nebegamina ...

as pirkdavu kaune, kalnieciuose, antram a, o mama sake, kad paskutiniu metu nepirko (nu ta prasme naujo dar nepirko), pas mus nebedaug like, reiks ieskoti kur yra tokiu, tadu vieta isduosiu biggrin.gif
Atsakyti
As tai naudoju plauku kauke is ''Generos''. Pirmaja turejau is zoleliu, o dabartine kokosu kvapo. Niu poveikis man laabai geras. Raso kad kauke deti 1 - 2 kartus i savaite.
Atsakyti
bene geriausia kauke-regeneruojamasis plauku kremas yra gaia su avizomis, ir pigi -tik 6lt.pabandykit liuks daiktas thumbup.gif thumbup.gif o plaukuciai svelnus svelnus clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 06 25, 12:13)
bene geriausia kauke-regeneruojamasis plauku kremas yra gaia su avizomis, ir pigi -tik 6lt.pabandykit liuks daiktas thumbup.gif thumbup.gif o plaukuciai svelnus svelnus clap.gif clap.gif clap.gif

o koks pavadinimas? nelabai supratntu,kur pirkai?
Atsakyti
yra eurokose kiekvienam, taip ir vadinasi gaia, gelsvas indelis su rudu dangteliu, 0,5litro.yra ir balzamas irgi liuks thumbup.gif naudoju po kiekvieno plovimo, o kauke karta i savaite. raso kad reikia palaikyti ant plauku kazkiek, et as vos minute islaukiu ir isplaunu, ir ka - efektas yra, patikrintas daiktas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Ganga @ 2004 06 24, 21:37)
As tai naudoju plauku kauke is ''Generos''. Pirmaja turejau is zoleliu, o dabartine kokosu kvapo. Niu poveikis man laabai geras. Raso kad kauke deti 1 - 2 kartus i savaite.

Sakykite, o ta Genera.Kaip ji platinama?Kazkaip parduotuvese jos nemaciau.. g.gif Esu gavusi dovanu zoleliu kauke ir duso zele. Ir kokios jos kainos?Idomu tiesiog, nes kauke man visai patinka.
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 06 25, 17:16)
yra eurokose kiekvienam, taip ir vadinasi gaia, gelsvas indelis su rudu dangteliu, 0,5litro.yra ir balzamas irgi liuks thumbup.gif naudoju po kiekvieno plovimo, o kauke karta i savaite. raso kad reikia palaikyti ant plauku kazkiek, et as vos minute islaukiu ir isplaunu, ir ka - efektas yra, patikrintas daiktas thumbup.gif thumbup.gif

reiks pabandyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (jolitav @ 2004 06 26, 09:06)
Sakykite, o ta Genera.Kaip ji platinama?Kazkaip parduotuvese jos nemaciau.. g.gif Esu gavusi dovanu zoleliu kauke ir duso zele. Ir kokios jos kainos?Idomu tiesiog, nes kauke man visai patinka.

ji yra platinama,tik iš rankų (kaip avon, oriflame) kaukės kaina 11lt
Atsakyti
Labas. Noreciau jusu pasiteirauti kaip naudojate plauku kaukes. g.gif Ko paklausiu - sako skirtingai. Viena kirpeja pasake, kad palaikyti pusvalandi maisiuka ant galvos uzsidejus o pacia kauke itrinus iki saknu. kita - kad jokiu budu taip nedaryciau nes saknims pakenks. Gal galit padet ? (nes viena jau ismeciau - galiojimas pasibaige taip ir neuzsidejau, o kitos pirkt nenoriu kol neissiaiskinau...o plaukuciams reikia...
Atsakyti