Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

Ar daznai jus kankina ginekologines bedos? Pas mane turbut visa sistema sugedo, as tuos turesiu ne tik pas ginekologus, bet ir pas psichologus lankytis.
Visu pirma - nesibaigianti pienlige. Pastoviai vartoju zvakutes. Be to turiu zaizdele, ir polipa, kuri operaciniu budu reikia pasalinti. Neseniai sirgau uzdegimu (kolpitu), issigydziau, o dabar atrodo vel prasideda... Pienlige atsiranda del sekso (nezinau ar del suetities, ar del prezervatyvu), tai tuoj myletis nebenoresiu blink.gif .

Jauciuosi kaip kokia pensininke, nors man tik 22 metai! Gal sakau pagimdzius problemu apmazes...
Atsakyti
labas, man nuo pienligės irgi niekas nepadėjo, kol nepakeičiau gydytojos, kuri pasiūlė kompleksinį gydymą, ir tepalą, ir vaistus tabletėmis ir tabletes vyrui, dabar gerai wink.gif , dar reikia stiprinti imunitetą, ypač ryklio taukai stiprina, vengti saldumynų, miltinių patiekalų...sėkmės wink.gif
Atsakyti
Pienlige gali kartotis ir del pastoviu stresu ar nuovargio.Butinai perziurek savo mityba- gal valgai daug saldumynu?
Man irgi vienu metu buvo uzpuolusi,tai vos ne kiekviena menesi vargau. Bet po to kai sugerem abu su vyru DIFLUCAN, viskas susitvarke. Beje gal ir tavo vyrui reiketu susirupinti?...Ta prasme ir jam pasirodyti gydytojui. Egzistuoja iv. teorijos. Mano ginekologe tai is karto israse abiems. Man atrodo dvi buvo, o jam viena.
Atsakyti
Stiprink savo imuniteta, o ypac svarbu moterims palaikyti 'gera' maksties flora. Jogurtas, rugpienis su naturaliomis jogurto bakterijomis yra labai gerai. Beje, siaip patarimas - iskart po lytinio akto eik nusislapinti, nors ir nejauti poreikio. Apsaugo nuo bakteriju, kurios patenka i maksti ir slapimtaki pravalai. As taip atsikraciau slapimo pusles uzdegimo, kurios pozymiai atsirasdavo nuo lyt. santykiavimo. blink.gif blink.gif Sekmes!
Atsakyti
Nežinau ar buvo čia minėta, bet per kruopštus makšties išplovimas t.p padidina pienligės atsiradimą, nes yra išplaunamos gerosios bakterijos wink.gif
Atsakyti
Na zinokit gyvenu as ramiai, be stresu, maitinuosi gerai, sveikai (nors saldumynus tikrai abai megstu wink.gif. Mano vyriskis pas gydytoja buvo, jam viskas gerai. Diflucana gerem. Po lytinio akto ne tik i tulika varau, bet ir i vonia apsiprausti (ir pries tai). Zodziu viska darau teisingai, nes daug apie tai skaitau (beje galiu buti nebloga situ reikalu konsultante wink.gif ), bet pati kazkaip is bedu neislendu...O tas bedas man visada sukuria lytiniai santykiai...Negaliu juk as ju atsisakyti blink.gif
Atsakyti
O gal tu per daznai prausiesi ir taip isplauni gerasias bakterijas. Pabandyk viena karta dienoje apsiprausti ir tik su intymiom vietom skirtu muilu - bekvapiu ir suderintu PH.
Atsakyti
Freja, prausiuosi su dercome Femme, tai ypatingo jautrumo moterims skirtas prausiklis (beje labai geras). Per daznai stengiuosi neplauti, jei jau tenka daznai, tai tik su vandeniu kartais. Manau problema slypi kazkur giliau, tiesiog visa sistema silpna.
Sfinksute, negalima saldumynu, ir dar kartais sako kad negalima sulciu, visu produktu kurie gali tureti mieliu ar pelesiu, grudiniu kulturu patiekalu (kosiu), riesutu (isskyrus lazdyno), vaisiu, alkoholio. Skamba ziauriai, bet tiesiog siu produktu nereikia daug vartoti, o svarbiausia kuo maziau cukraus ir alkoholio.
Atsakyti
Žinot, kai aš pradėjau domėtis nuo ko atsiranda pienligė, tai supratau, kad nuo viso mūsų gyvenimo blink.gif
Nuo kvepiančių tualetinio popieriaus, įklotų, sintetinių kelnaičių (stringų) saldūmynų...Žodžiu, praktiškai nuo visko wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joanna: 02 liepos 2004 - 08:18
Mane tai kita problema uzknisa. Ty niezejimas toj srityje. Jis uzeina, praeina, uzeina, praeina. Tyriausi pas gydyt, tai vis randa kanors - pvz maksties uzdegima. Sako kad lengvas, panaudoju zvakutes ir lyg praeina... Po kiek laiko ir vel.. Nesuprantu nei nuo ko nei kaip.. unsure.gif
Atsakyti
Paprasyk gydytojos kad padarytu paseli ( ir del grybelio, ir del uzdegimo), kad nustatytu, kokiems vaistams jis neatsparus. Pati ketinu taip daryti, tik kol kas toa beda nekankina smile.gif Kai prasideda grybelis, palauk pora dienu, kad ir kaip nemalonu butu, ir pas gydytoja paseliui. is padaromas per pora dienu, ir tai tikrai daug geriau nei eksperimentuoti su savim ir galbut vartoti visai netinkancius vaistus.
Sekmes kovoje wink.gif !!!
Atsakyti
As manau, kad tau alergija nuo prezervatyvu.Va todel ir turi ta beda.Gal nueik pas kita ginekologe ir paklausk ar nebutu geriau vietoj prezervatyvu naudoti kontraceptines tabletes.Kai as pradejau naudot kontraceptikus daugiau ne karto nepasirode pienlige.Tfu tfu tfu neprasisnekejus biggrin.gif Gal tau truksta kazkokiu hormonu todel taip ir yra.
Atsakyti