Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

QUOTE(paukštis @ 2005 05 02, 10:01)
Sveikutės. Lyg tai ir aš turiu problemėlių. Pagal visus požymius nusistačiau sau diagnozę tongue.gif Tai - pienligė, bet taip atrodė tik man. Tačiau gydytoja jokių didelių problemų nerado. Pasiūlė pasidaryti chlamigijų tyrimą biomedicinos centre. Bet sakė, kad nėra degantis reikalas. Gal kas susidūrėt su tom chlamidijom, kas tai? ax.gif


Tai ar pasidarei tą tyrimą??? Kiek mokėjai??

O aš šiandien ėjau atsakymo dėl žaizdelės onkocistologinio tyrimo - ten viskas ok, pakitimų nėra smile.gif .
Bet.. buna pas mane laiks nuo laiko uždegimai, tai sakė tyrimas rodo kažkokį tai uždegiminį foną... Nžn kas tai yra... Bet žodžiu dabar liepė eit i "Narmedą" išsitirt chlamidijas, mykoplazmą ir ureaplazmą... Siaubas kažkoks.. Sakė kainuos lyg 50+30+30Lt.. Sake jei šitų dalyku ras, tai negydant gali turėt įtakos vaisingumui blink.gif
Ar kasnors darėtės tokius tyrimus??? Kiek mokėjot?
Man jau baisu.. Aš šoke blink.gif
Atsakyti
Nightingale, tokius tyrmus dariausi aš. Tąkart pasidariau ir dar kelis kaži kokius tai. Ieškojom įvairiausių bakterijų ir virusų. Esmė tame, kad suplojau tada apie 200lt. Reiktų džiaugtis, kad visi rezultatai buvo neigiami (negydant tai tikrai kenkia vaisinguimui...) , tik blogiausia, kad man vistiek kaži kas negerai....
Sėkmės tau tiriantis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2005 05 25, 10:39)
Nightingale, tokius tyrmus dariausi aš. Tąkart pasidariau ir dar kelis kaži kokius tai. Ieškojom įvairiausių bakterijų ir virusų. Esmė tame,  kad suplojau tada apie 200lt. Reiktų džiaugtis, kad visi rezultatai buvo neigiami (negydant tai tikrai kenkia vaisinguimui...) , tik blogiausia, kad man vistiek kaži kas negerai....
Sėkmės tau tiriantis.  4u.gif


O kur tu dareisi tuos tyrimus??????
Man gyd rekomendavo darytis Narmedoj. Pasiskambinau - ten kainuoja 115Lt, o Biomedicinos tyrimu centre 91,5Lt. Bet gal Narmedoj geriau daro? Nžn kur kreiptis.. Noriu pigiau, bet bijau k ad nebutu kaip skupailai, kad teks moket du kartus smile.gif
Atsakyti
Nu va, o mano tyrimuose rado ureaplasmose kažkokią.. sad.gif
Geriam abu su vyru antibiotikus daba 10 dienų. Turėtume pasveikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightingale @ 2005 05 26, 09:57)
O kur tu dareisi tuos tyrimus??????
Man gyd rekomendavo darytis Narmedoj. Pasiskambinau - ten kainuoja 115Lt, o Biomedicinos tyrimu centre 91,5Lt. Bet gal Narmedoj geriau daro? Nžn kur kreiptis.. Noriu pigiau, bet bijau k ad nebutu kaip skupailai, kad teks moket du kartus smile.gif



Narmedoj labai dažnai visko randa unsure.gif . Nepasitikiu jais schmoll.gif . Vat Biomedicinos tyrimų centras (BMT) - thumbup.gif . Ten tau reikėjo nueit. Po gydymo būtinai ten nueik.
P.S. Turėsi ištirt ir vyrą (gal jam neužteko dozės blink.gif). Vat jam, tai malonumas menkas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja-burėja @ 2005 06 08, 07:31)
Narmedoj labai dažnai visko randa  unsure.gif . Nepasitikiu jais  schmoll.gif . Vat Biomedicinos tyrimų centras (BMT) - thumbup.gif . Ten tau reikėjo nueit. Po gydymo būtinai ten nueik.
P.S. Turėsi ištirt ir vyrą (gal jam neužteko dozės  blink.gif). Vat jam, tai malonumas menkas  cool.gif


Paziurejau zinai ant lapuku parasyta kad tyrimai atlikti Lietuvos Aids centre. Tai biski hmm... Kazi gal galima tiesiai ten nuvaryt ir viskas.. kam tas siuntinejimas.
Dabar kai sugersim vaistus, tai sake issitirti tik rugpjucio pabaigoj, nes anksciau tyrimas bus netikslus. Tai jei vyrui dozes neuzteks, tai as ir gausiu ta urea is jo.. O jei man dozes neuzteks, tai jis gaus ja is manes smile.gif)) (Nesilaikysim gi celibato iki vasaros galo blush2.gif ). Anyway, gydysimes kol pas abu jos neliks. O ar yr, tai matysis ant mano tyrimo.
Atsakyti
AIDS centras išvis tragedija doh.gif . Bet rinktis tau mirksiukas.gif . Nežinau, ką tau tie daktarai passakė, bet tyrimą reikia atlikti po dešimties dienų pabaigus gerti antibiotikus. Čia vyrams, o moteriškėms prasirgus m... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja-burėja @ 2005 06 08, 09:26)
AIDS centras išvis tragedija  doh.gif . Bet rinktis tau  mirksiukas.gif . Nežinau, ką tau tie daktarai passakė, bet tyrimą reikia atlikti po dešimties dienų pabaigus gerti antibiotikus. Čia vyrams, o moteriškėms prasirgus m... mirksiukas.gif


O kodel tragedija? g.gif
Žinau kad rinktis tai man. Norėjau eiti į biomed tyr centr, bet kąžinau.. Gydytoja minėjo kad Narmedoj tipo gerai daro.. Pažiūrėjau AIDS centre tyrimai chlamyd - 40Lt, mykoplaz ir ureaplazm - 40Lt, tai viso 80Lt. Aš Narmedoj paklojau 115 g.gif . Bet gal čia dar įeina tepinėlio paėmimas 115-80=35Lt g.gif
Nu bet nesinori man savivaliauti, pasak4 r einu.
paskui atne6iu jai atsakym1 i6 kitos laboratorijos nei ji liepė, tai kąžinau kaip pasižiūrės...
Odėl to tyrimo praėjus 10 dienų, ar po mm.. Man sakė po 2 mėmesių reik doh.gif
Na bet ir per tas 10 dienų, viens iš kito gali vėl susižvejoti..

Ai tikiuosi sugersm tuos vaistus ir pasveiksim, bo jei ne, tai doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Na ir aš savo "džiaugsmeliais" pasidalinsiu. Jau 1.5 metų turiu tų problemų. Žodžiu prasidėjo man tada toks nepakeliamas perštėjimas, ir nemalonaus kvapo išskyros plius skaudėdavo kairio šono apačioj. blush2.gif
Apsilankiau pas gydytoją- paėmė tepinėlį, bla bla bla ir tipo nieko nerado. Nu bet aš vis tiek su savo bėdom neatstojau- tada nusiuntė dėl chlamidijų. (ten jau kita gydytoja darė tyrimus). Na atsakymas- kad jų nėra. Bet pas mane tai PROBLEMA niekur nedingo! nu tai profilaktikai išrašė dociciklino (kažkaip ten panašiai) pagerti mums abiems. (sakė, kad jie ir profilaktikai gerai ir prieš chlamidijas jei ką). Bet problema vis tiek nedingo. Tada ši daktarė papuolė į avariją, tai aš nuėjau pas kitą. Ta irgi sako- nu kad viskas tvarkoj. Ale aš vėl neapsikentus ateinu. Ji sako, na gal ir yra koks nežymus sudirgimas. Išrašė ovule Lomexin tepalo. Na tai tuo tarpu padėjo. Po savaitės ir vėl doh.gif Patarė pasigydyti su tuo Lomexin ir dar nusipirkti jo tepalo ir abiems pasitepti.
Ta va, jau taip pasaka be galo pusantrų metų. Buvau pas dvi skirtingas daktares (plius trečia dėl chlamidijų tyrė) Bet problema vis tiek ta pati. Na gal šono nebeskauda. Bet tas niežulys ir išskyros doh.gif doh.gif doh.gif blush2.gif Ir kai taip jaučiuosi tai poreikis smileysex.gif ryškiai sumažėjo.
Gal kas buvote panašioj situacijoj? Gal kokie vaistukai padėjp arba daktarė labai thumbup.gif ir viską išsprendė? (nors tos mano tai ir man neblogos atrodė) nestuke.gif nebuvau, o partnerį vieną ir tą patį turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 06 08, 21:22)
Sveikos merginos  smile.gif Na ir aš savo "džiaugsmeliais" pasidalinsiu. Jau 1.5 metų turiu tų problemų. Žodžiu prasidėjo man tada toks nepakeliamas perštėjimas, ir nemalonaus kvapo išskyros plius skaudėdavo kairio šono apačioj. blush2.gif
Apsilankiau pas gydytoją- paėmė tepinėlį, bla bla bla ir tipo nieko nerado. Nu bet aš vis tiek su savo bėdom neatstojau- tada nusiuntė dėl chlamidijų. (ten jau kita gydytoja darė tyrimus). Na atsakymas- kad jų nėra. Bet pas mane tai PROBLEMA niekur nedingo! nu tai profilaktikai išrašė dociciklino (kažkaip ten panašiai) pagerti mums abiems. (sakė, kad jie ir profilaktikai gerai ir prieš chlamidijas jei ką). Bet problema vis tiek nedingo. Tada ši daktarė papuolė į avariją, tai aš nuėjau pas kitą. Ta irgi sako- nu kad viskas tvarkoj. Ale aš vėl neapsikentus ateinu. Ji sako, na gal ir yra koks nežymus sudirgimas. Išrašė ovule Lomexin tepalo. Na tai tuo tarpu padėjo. Po savaitės ir vėl doh.gif  Patarė pasigydyti su tuo Lomexin ir dar nusipirkti jo tepalo ir abiems pasitepti.
Ta va, jau taip pasaka be galo pusantrų metų. Buvau pas dvi skirtingas daktares (plius trečia dėl chlamidijų tyrė) Bet problema vis tiek ta pati. Na gal šono nebeskauda. Bet tas niežulys ir išskyros  doh.gif  doh.gif  doh.gif  blush2.gif Ir kai taip jaučiuosi tai poreikis  smileysex.gif ryškiai sumažėjo.
Gal kas buvote panašioj situacijoj? Gal kokie vaistukai padėjp arba daktarė labai  thumbup.gif ir viską išsprendė? (nors tos mano tai ir man neblogos atrodė)  nestuke.gif nebuvau, o partnerį vieną ir tą patį turiu  ax.gif


na man kai kairi sona skaudejo - tai viena daktariūkštė vis uždegimus ir uždegimus amtė. Antibiotikų milionus išgėrus esu doh.gif cry.gif
Ir ka pabuvus pas 5 ar 6 daktares septinta pasakė cistos, greit laparoskopija padarė, daba viskas ok,atsirado ant kt kiaušidės bet geriu kontraceptikus ir lyg nėra jų. bet.. doh.gif
Tas niežėjimas ir išskyros nekokios kankina..Po lyt santykių po mėn arba šiaip akdka joms patinka paima ir atsiranda,eini asp gydytoja,sako bakt vaginozė, tablet išrašo ir adios blink.gif doh.gif
Tai daba neinu pas gyd o einu i vasitine ir sakau duokit ka nuo bakt baginozės bo jau ragas pareina. dabar žvakutes naudoju, BETADINE, su jodu, gal aks irgi bandet? Kolkas tfu tfu bet ilgam?? doh.gif cry.gif sad.gif
ir ką daryti? kas čia kaltas? mano draugas?mano nervai?kas??? Ir čia ta bakt vaginozė kas? ar nuo partnerio persiduoda ar kas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 06 08, 21:22)
Sveikos merginos  smile.gif Na ir aš savo "džiaugsmeliais" pasidalinsiu. Jau 1.5 metų turiu tų problemų. Žodžiu prasidėjo man tada toks nepakeliamas perštėjimas, ir nemalonaus kvapo išskyros plius skaudėdavo kairio šono apačioj. blush2.gif
Apsilankiau pas gydytoją- paėmė tepinėlį, bla bla bla ir tipo nieko nerado. Nu bet aš vis tiek su savo bėdom neatstojau- tada nusiuntė dėl chlamidijų. (ten jau kita gydytoja darė tyrimus). Na atsakymas- kad jų nėra. Bet pas mane tai PROBLEMA niekur nedingo! ....


Nu va, situacija kaip ir pas mane.. Lygiai tas pats buvo.. Tai va kaip jau rašiau man rado ureaplazmą. O tau kai dare chlamidijų tyrimą, ureaplazma ir mykoplazma ieškojo?? Galbūt yra tos kokios urea.. ar myko.. , tada padaro pasėlį, tas lasteles ar ten bakterijas ar kazka veikia ivairiais antibiotikais ir suranda kurie tinkamiausi. Galbut pvz tas diociklinas.. ar koks ten, tų organizmų visai neveikia.
Mes tai jau baigiam išgerti visą ciklą (10d) tų parinktų antibiotikų, tikiuosi kad viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
Klausimas toms, kurios vis skundžiatės neaiškios kilmės niežuliais - kokias kelnaites nešiojat - ar sintetines, ar stringus, ar per mėnesines naudojat tamponus ar įklotus (jei įklotus - ar sintetinius), ar naudojat kasdienius įklotus ir ar vaikštot su aptemptom kelnėm. Patarimai būtų - atsisakyt sintetikos, stringų, geriau skalbt su ūkišku muilu apatinius, atsisakyt kasdienių įklotų, naudoti kuo natūralesnius įklotus per mėnesines, ne tamponus, vengt aptemptų, spaudžiančių kelnių, ypač sintetinių, nepraleidžainčių oro. Miegot nuogom biggrin.gif, dar naktiniai nieko, bet pižamų geriau nereikia.
Atsakyti