Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

Mes nuo kriksto kumino gavom dovanu pinigais,nes jis norejo mums uzmoket uz fotografes paslaugas ir visas foto,o tai ir buvo mano svajone,kriksto kuma padovanojo laikrodzius visiems vaikams,o kiti kuminai uzsake sidabrini pakabuti su gintariniu kryziuku thumbup.gif dar gavom dovanu foto albumus ir remelius krikstynu tema wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidaaa @ 2004 06 16, 13:32)
Neseniai Maximoj uztikau  krikstynu rinkini. Yra 2 rusiu. Ieina remelis nuotraukai ideti, dezutes su pirmu dantuku ir garbanele, kazkoks tai cilindras ir dar kai kas. Rinkinys apie 40Lt. Tik bent jau pas mus Panevezyje idomioj vietoj padeta. Ten kur pardavineja aparatura, po stiklais. As ieskodama video kameros juostos netiketai pamaciau. Turetu buti ir Vilniuje.




gal kas zino kur galima siuo metu isigyti (kokiose parduotuvese) tu rinkineliu su dezutemis pirmam dantukui, pirmai sruogai....? buciau dekinga uz informacija smile.gif
Atsakyti
Laba,
turiu viena ideja ka dovanoti vaikiukui krikstynoms ax.gif
nutapiau savo vaikams, noriu pasiulyti ir jums 4u.gif
as tapiau juos su ju megiamiausiais zaislais ( jie zumazinti), kaip pasakoj wub.gif
manau dovanele tikrai liks visam gyvenimui

prasom pasiziurekit,

jokubo lele ir arklys
fragmentas-jokubas
motiejaus meska
fragmentas- motiejus


jei sudomino rasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti
Mano suneliui krikstomama padovanojo sidabrini sauksteli su isgraviruotu sunelio vardu bei gimimo data 4u.gif
Atsakyti
Patarkit man, kur nupirkt auksine grandinele su plokstele arba vardu? noriu krikstaduktei padovanot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fainaa @ 2007 02 15, 14:21)
gal kas zino kur galima siuo metu isigyti (kokiose parduotuvese) tu rinkineliu su dezutemis pirmam dantukui, pirmai sruogai....? buciau dekinga uz informacija smile.gif

Neseniai šį rinkinį mačiau Akropolio Maximoje - ten kažkur pei indų blink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o as maciau pas pazystama parduotuveje krikstynoms skirta dovana - sidabrinis barskutis wub.gif nu grozis neispasakytas.. bet kainos net neklausiau ax.gif
Atsakyti
Ačiū už idėjas, man kažkaip mieliau išliekamieji daiktai: šaukšteliai, grandinėlės, albumai, rinkiniai irpan. triratukus manau patys tėvai nupirks ax.gif žaislai jie tokie laikini ax.gif
Atsakyti
Mergaites, o gal zinot kur gauti ranku darbo sidabriniu ar auksiniu dirbiniu? Gal galit rekomenduoti koki zmoguti, kuris dirba pagal individualius uzsakymus.
Atsakyti
mes kai buvom kūmynai tai padovanojom medinį arkliuką smile.gif
Atsakyti
mano dukrai , kriksto tevai padovanojo saskaita banke i kuria pervedines pinigelius. iteiks, kai bus 18m, tada panaudos mokslams ar dar kur protingai sugalvos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lile*: 15 gegužės 2007 - 11:49
QUOTE(Alaplaja @ 2007 02 27, 23:04)
Patarkit man, kur nupirkt auksine grandinele su plokstele arba vardu? noriu krikstaduktei padovanot  ax.gif



QUOTE(lediete Paskelbta 2007 05 08 @ 16:36)

  Mergaites, o gal zinot kur gauti ranku darbo sidabriniu ar auksiniu dirbiniu? Gal galit rekomenduoti koki zmoguti, kuris dirba pagal individualius uzsakymus.


na jei vilniuje tai bet kurioje parduotuvėje prekiaujančioje auksiniai dirbiniais. žinau puikų graverį vilniuje, netoli senamiesčio, ten ir dirbinius pagal užsakymus daro ir visai neblogai.
taigi graveris dirba netoli buvusio kino teatro Lietuva, reikia eiti toliau link stoties ir po kaire puse yra toks nelabai išvaizdus pastatas (prie pat gatvės), tame pačiame pastate ir graveris, ir laikrodžių taisykla ir lombardas. Graveris atrodo Jonas, graviruoja tikrai labai gražiai ir anr bet ko, man net ant plono stiklo išgraviravo.
Atsakyti