Įkraunama...
Įkraunama...

Griežimas dantimis - bruksizmas

Mano dukra valgydama mėsą visada griežia. Įdomu kodėl g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliuxxx: 21 sausio 2006 - 21:52
o mano vaikis miegodamas doh.gif Bet ir aš griežiu,ir mano tėvas grieždavo ax.gif
Atsakyti
As ir grieziu serenadas naktim, bet tik tada kai bunu pervargus, pazadina sako negriezk, dar net ymigus gerai nebunu jau vel varau... doh.gif o nemiegodamai net nesigauna rolleyes.gif
Atsakyti
as girdejau jei griezia dantimis,tai del nervu arba kad zmogus turi kirmeliu.
Atsakyti
Neseniai buvau pas stomatologę, nes vienoj pusėj dantys dyla doh.gif Irgi klausė ar negriežiu. Aš tai kaip ir nepastebėjau tokio dalyko, o kadangi miegu viena, tai niekas nesiskundžia laugh.gif Bet sakė, jei pastebėčiau, kad griežiu pagert cinko. Dar nepasinaudojau patarimu, bet gal kas pabandysit ir padės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2006 02 19, 15:24)
Neseniai buvau pas stomatologę, nes vienoj pusėj dantys dyla  doh.gif  Irgi klausė ar negriežiu. Aš tai kaip ir nepastebėjau tokio dalyko, o kadangi miegu viena, tai niekas nesiskundžia  laugh.gif  Bet sakė, jei pastebėčiau, kad griežiu pagert cinko. Dar nepasinaudojau patarimu, bet gal kas pabandysit ir padės  4u.gif


Dantims dilti nereikia nė griežti - pakanka labai stipriai juos sukandus miegoti. Pamėginkit ryte tik prabudusi kiek galėdama plačiau išsižioti - jei jaučiasi, kad labai sustingęs žandikaulis arba net traška, vadinasi, miegojote stipriai sukandusi dantis, o gal ir griežėte. Jau rašiau apie šitos bėdos gydymą su kapa. Man padėjo, dabar iš esmės esu atpratusi miegoti stipriai sukandusi dantis biggrin.gif Nors kai būna labai daug streso, tai prabundu surakintu žandikauliu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 02 18, 09:33)
as girdejau jei griezia dantimis,tai del nervu arba kad zmogus turi kirmeliu.


manau sita visi girdeje biggrin.gif mano vyriskis naktimis irgi kartais dantimis pagriezia, paciupinejus jauciasi kaip visi veido raumenys itempti. jei prabbundu per griezima, tai pajudinu ir nustoja griezti biggrin.gif gerai kad bent nedaznai buna tie griezimai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 02 19, 14:57)
Dantims dilti nereikia nė griežti - pakanka labai stipriai juos sukandus miegoti. Pamėginkit ryte tik prabudusi kiek galėdama plačiau išsižioti - jei jaučiasi, kad labai sustingęs žandikaulis arba net traška, vadinasi, miegojote stipriai sukandusi dantis, o gal ir griežėte. Jau rašiau apie šitos bėdos gydymą su kapa. Man padėjo, dabar iš esmės esu atpratusi miegoti stipriai sukandusi dantis  biggrin.gif  Nors kai būna labai daug streso, tai prabundu surakintu žandikauliu  doh.gif

4u.gif
Man gydytoja irgi sakė apie žandikaulio sustingima ir kt simptomus, bet kad nieko tokio nepastebejau, o dantukai nuvalgyti ir tik vienoj pusėj doh.gif Bet kokiu atveju, mano parašymo esmė buvo apie cinką papasakoti, mažu kam padės mirksiukas.gif Gaila nežinau kodėl būtent cinkas g.gif blush2.gif
P.S. Gali į mane ir vienaskaita kreiptis mirksiukas.gif Neesu iš manekienkių, ale ir ne už kelias moteras tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2006 02 22, 22:06)
4u.gif
Man gydytoja irgi sakė apie žandikaulio sustingima ir kt simptomus, bet kad nieko tokio nepastebejau, o dantukai nuvalgyti ir tik vienoj pusėj  doh.gif  Bet kokiu atveju, mano parašymo esmė buvo apie cinką papasakoti, mažu kam padės  mirksiukas.gif  Gaila nežinau kodėl būtent cinkas  g.gif  blush2.gif
P.S. Gali į mane ir vienaskaita kreiptis  mirksiukas.gif  Neesu iš manekienkių, ale ir ne už kelias moteras  tongue.gif


Ne, apie cinką nieko nežinau, bet gal jis padeda sumažinti nervingumą? mastau.gif


P.S. o aš nuo amžių amžinųjų įpratusi kreiptis į kitus daugiskaita... ypač internetinėj erdvėj blush2.gif
Atsakyti
nezinau ar cia i tema,bet mano mergickai db yra 1.3 m,turi tik 5 dantukus,ir retkarciais jais griezia,naktim miega gerai,naktim negriezia.mama sako kad ansciau sakydavo jei vaikas griezia turi kirmeliu,bet man nelabai tikisi,nes mergyte labai priziuriu,ir laikausi higienos,be to ji tik retkarciais pagriezia,kaip cia yra is tikruju....gal jai niezti dantenas ar kaip
Atsakyti
Mano vyras ir dukra naktimis griežia dantimis.Gal yra kokios priemonės,kad visa tai praeitų?Gal tai kokios rimtos ligos pradžia?
Atsakyti
Dantu girezimas - ne stomatologine, o nervine problema. Tai gali reiksti, kad vaikas ir vyras miegodami sapnuoja kosmarus, o gal juos tiesiog kazkas dirgina. Sako, kad dazniausia vaiku griezimo dantimis problema - spalines kirmeles. Kaip ten yra is tiesu, velnias zino unsure.gif
Atsakyti