Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

nerinukas gal patamsėjo nes paprasčiausiai įmirko dervoje smile.gif, galima sakyti ,kad įgavo šlapio nerinuko spalvą biggrin.gif
acetoninio pagrindo dažai su dervą nereguoja- bandžiau, akrilą taip pat esu išbandžiusi, lyg ir neregavo..., nors ,matyt, vandens pagrindo dažų reikėtu vengti..., kas tikrai man išliejo spalvą tai buvo flomikas, net nežinau kokio jis pagrindo buvo,gal spiritinis...

o, dozuojant "prosveta" yra problema biggrin.gif , aš paprastai kiekvieną švirkšta susidalinu į 4 dalis, man taip aiškiau, kai spaudžiu..., dirbant su "prosvietu" reikia nepadauginti kietiklio, jo yra mažiau , bet būtent jo pagdauginti nereikia,tada blogai stingsta, taigi, pašnekute,jei nepadauginai, turėtu sustingti mirksiukas.gif
Atsakyti
Neturiu kantrybes skaityt visa tema. Gal nesunku butu atsakyt ar uztenka tik tos dervos nusipirkt ar dar kazka prie jos reikia pirkti? Beja , kiek ji kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 06 02, 18:34)
nerinukas gal patamsėjo nes paprasčiausiai įmirko dervoje smile.gif, galima sakyti ,kad įgavo šlapio nerinuko spalvą  biggrin.gif
acetoninio pagrindo dažai su dervą nereguoja- bandžiau, akrilą taip pat esu išbandžiusi, lyg ir neregavo..., nors ,matyt, vandens pagrindo dažų reikėtu vengti..., kas tikrai man išliejo spalvą tai buvo flomikas, net nežinau kokio jis pagrindo buvo,gal spiritinis...

o, dozuojant "prosveta" yra problema  biggrin.gif , aš paprastai kiekvieną švirkšta susidalinu į 4 dalis, man taip aiškiau, kai spaudžiu..., dirbant su "prosvietu" reikia nepadauginti kietiklio, jo yra mažiau , bet būtent jo pagdauginti nereikia,tada blogai stingsta, taigi, pašnekute,jei nepadauginai, turėtu sustingti mirksiukas.gif


Na, epoksidkė tai skaidri, o nėrinukas - medvilninis. Neturėjo būti itin ryškus tas "šlapio nėrinuko" efektas. Iš pradžių dar atrodė patamsėjęs, o ryte radau nėrinuką - akrilo spalvos, o pagrindą - žalią blink.gif, nors dažiau šokolado spalva blink.gif Ir aplamai to nėrinuko dabar beveik nesimato - liejasi atspalviai. Taigi, kažkas vis dėl to sureagavo g.gif

Dėl dozavimo tai, kaip sakiau, ne tik sąntykį pataikyt, bet ir tai, kad pardėj pastovėję švirkštų stumokliai pridžiūvę - smarkiau spūstelėjus pasidaro... doh.gif lotuliukas.gif Taip, kaip man pasidarė blush2.gif
Ir matyt, padauginau rolleyes.gif Šiap tai sustingo, bet paviršius lipnus. Tai darysiu dar porciją ir pilsiu. Kažkas sakė, kad tai gali padėti išgelbėt reikalą.
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 06 02, 19:35)
Neturiu kantrybes skaityt visa tema. Gal nesunku butu atsakyt ar uztenka tik tos dervos nusipirkt ar dar kazka prie jos reikia pirkti? Beja , kiek  ji kainuoja?   4u.gif

Reiks pirkti į ką liesi dervą ir ką liesi. kaina 6-15 lt priklausomai kokią pirksi smile.gif Nori daugiau sužinoti- susirask kantrybės (arba pasiskolink) ir paskaityk VISĄ temą- tikrai kalbėjom apie visa tai biggrin.gif

QUOTE(pašnekutė @ 2011 06 03, 15:17)
Šiap tai sustingo, bet paviršius lipnus.

Aš tai vakar VĖL išgramdžiau doh.gif Ir naujus supyliau ax.gif Iš ryto gražiai atrodė wub.gif
vakare bandysiu nufotkinti mirksiukas.gif Pirmadienį pasirodysim wub.gif
O man lipo, tai vakar užpyliau naują sluoksnį ant vienų, tai lyg ir nebelimpa bigsmile.gif thumbup.gif

Tiesa, o ką darot, kai dervos per daug užlaša- kaip gražiai nuo kraštų nukrapštyti g.gif Gal peiliuku gražiai nusipjaus g.gif
Ką tokiu atveju darot, kai per kraštą išteka ir uždžiūsta g.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 03 birželio 2011 - 14:44
V, susimaišiau dar porciją, bet kietiklio švirkštas tikriausiai rimtai nekokybiškas. Vakar tai kaip pirmą kart - iš savęs pasijuokiau, kad nemoku naudotis. Bet kad ir šiandien tas pats: klijai tai normaliai išsispaudžia, o tas kietiklis tai tūūūrkšt ir pilna aplinkui lašelių. Vėl stalą gavau šveist doh.gif Jau nebe juokinga, o pikta darosi mad.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 06 03, 16:07)
o tas kietiklis tai tūūūrkšt ir pilna aplinkui lašelių.

Nu siaubas doh.gif Pabandyk į naują švirkštą persipilt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rebeke @ 2011 06 01, 19:23)

Aruna o kuo dazei ta derva,labai spalva gera gavos

Dervos nedažau - parenku reikalingą pagrindą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2011 06 02, 15:16)

Paėmiau "Prosviet", kaip kažkas rekomendavo ir gyrė. Bet per skubėjimą neapsižiūrėjau, kad čia tie, kur reikia maišyt 10:2,7 

Prosviet ir yra toks procentalus maišymams, ir jis visada taškosi, tad tiesiog reikia labai atsargiai- jau išsidirbau būdą, kad nesitaškytų ir tai kartais būna biggrin.gif Taip kad kantrybės su juo - tiesiog kitaip nebus
Papildyta:
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 06 02, 19:35)
Neturiu kantrybes skaityt visa tema.

O darbelius daryt užteks kantrybės ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 06 03, 20:42)
Prosviet ir yra toks procentalus maišymams, ir jis visada taškosi, tad tiesiog reikia labai atsargiai- jau išsidirbau būdą, kad nesitaškytų ir tai kartais būna  biggrin.gif Taip kad kantrybės su juo - tiesiog kitaip nebus


Tai dalinkitės, dalinkitės - koks tas būdas? notworthy.gif ploja.gif
Atsakyti
tai būdas ,manau, vienintelis- LABAI LETAI stumti švirkštą biggrin.gif
Atsakyti
mastau.gif Tai kad nesigauna tas LĖTAI blush2.gif Arba tūūūrkšt, arba nieko unsure.gif Na, matyt reikės tobulinti šį judesį atkakliomis treniruotėmis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 05 birželio 2011 - 12:12
QUOTE(pašnekutė @ 2011 06 04, 18:20)
Tai dalinkitės, dalinkitės - koks tas būdas? notworthy.gif  ploja.gif

O tai kaip dalintis- parodyt? lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu nemoku aš fotkinti- NEMOKU doh.gif doh.gif doh.gif
O ir šaldyti dar tik mokausi - prašyčiau atlaidžiau į viską pažiūrėti blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti