Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

Galų gale vaizdeliai thumbup.gif
Ice tea, gražūs darbai thumbup.gif
Atsakyti
Niugi grazu Ice tea smile.gif as jau vel remeliu prisisakiau, uagaleliai jau dziusta, reiks vel gamint kada smile.gif
Atsakyti
Aš irgi dabar ramiai nepraeinu pro žydinčias gėles, smulkius lapelius doh.gif Visus kišu į popierių suspaudus- mano rankinėj nuo šiol visada papildomas lapas guli- kad galėčiau suspausti ir paslėgti po pinigine doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Viskam pasiruosus biggrin.gif
Atsakyti
Aga, tai gerai, nuraminot mane truputi... Galvojau, kad jau as viena tesergu augalu rinkimo manija lotuliukas.gif Vakar uzmiesty buvau, tai per pievas laksciau, geles rinkau lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar viena močiutė Druskininkuose priėjus prie manęs sako: "vaikeli, nerink iš čia gėlyčių- čia juk miestas, geriau į pievas nueik- sveikiau bus" doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 06 03, 14:39)
Reiks pirkti į ką liesi dervą ir ką liesi. kaina 6-15 lt priklausomai kokią pirksi smile.gif Nori daugiau sužinoti- susirask kantrybės (arba pasiskolink) ir paskaityk VISĄ temą- tikrai kalbėjom apie visa tai  biggrin.gif
Aš tai vakar VĖL išgramdžiau  doh.gif Ir naujus


Aciuka uz atsakyma 4u.gif Kantrybes tikrai susirasiu, tiesiog reikejo suzinoti ar man tai bus iperkama ir ar nepernelyg sudetinga technologija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 06 05, 18:59)
O tai kaip dalintis- parodyt?  lotuliukas.gif


Gal papasakot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 06 06, 09:15)
Nu nemoku aš fotkinti- NEMOKU  doh.gif  doh.gif  doh.gif
O ir šaldyti dar tik mokausi - prašyčiau atlaidžiau į viską pažiūrėti  blush2.gif



ką, jau čia atlaidžiau biggrin.gif ... gi gražu bigsmile.gif , man ypač tie pirmutiniai auskarėliai -labai smagiai varis su melyna kimba ..., pati tokius remelius nusipirkau,bet dar neįliejau, bet taip pat apie kažką melyna galvoju biggrin.gif
ten dar matau tokius lyg auksinius taškelius..., net nuo fono?, ar šeip kas erdvėj?
visi tie liejiniai gan sunkiai fotografuojasi doh.gif , blikuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 06 06, 17:11)
ten dar matau tokius lyg auksinius taškelius..., net nuo fono?, ar šeip kas erdvėj?

Ten žiedelio kuokeliai wub.gif
Atsakyti
labas mergaites.jau ilgokai skaitineju jusu temuke ir padariau isvada,kad ta technika man visai priimtina burelyje su mergaitemis .savikaina nera brangi ,tik reikia paciai zolinuku pasidziovinti ir pabandyti kai ka padaryti.tad per atostogas kaime bandysim abi kartu su Naca wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 06 07, 09:22)
kad ta technika man visai priimtina burelyje su mergaitemis

Linkėjimai Nacai wub.gif mirksiukas.gif
O dėl tinkamumo, tai atkreipkit dėmesį į tai, kad tie klijai nėra labai šventas reikalas ax.gif - ten baisi chemija doh.gif Bet jei nedės į burną, į akis ir t.t. tai SUPER thumbup.gif Tikrai nesunku ir gražu thumbup.gif
Atsakyti