Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Kalpana @ 2010 04 06, 21:34)
Toje srityje daug judančios kramtymo metu gleivinės, todėl laiko, jei didelė žaizda buvo, siūlus ilgiau, kad garantuotai suaugtų.

Pas mane dabar jau tarpuose tarp siūlių mėsytės išsivėpusios. doh.gif Nieko-sugis.Tai tada tegu man laiko ir laiko ir laiko,kad tik sugytų.Antrą kartą siūti doh.gif doh.gif
Atsakyti
Priaugs jos viena prie kitos.
Atsakyti
O man kai pasalino dantis, sake gydytojas kad kazkoks nervas atsinuogino... ir as jau va 6 diena, kaip nejauciu kaires veido puses: nei lupos, nei dantu.. Kramtyt negaliu, tik jogurtus ir kosytes ryju, tiesiogine ta zodzio prasme. Sake kad mazdaug uz savaites GAL praeis... verysad.gif
Atsakyti
Vaje kaip baisu čia jūsų pokalbius skaityt doh.gif Maniškiai apatiniai protiniai dar tik prasikalę, bet kai dėjaus breketus, ir pasidariau panoraminę, pamačiau kad jie auga na į šonus Bet ortodontė kolkas sakė nerausim... Nenorėčiau tokių malonumų patirti doh.gif
Atsakyti
Pažiūrėsim kaip man rytoj seksis, šiandien jau iš baimės nieko neskauda. g.gif
Atsakyti
Na va ir man mažiau nei dvi valandos liko. Prigėriau raminančių ir sakiau šiandien atsikalbinėjimų nebus. blush2.gif
Atsakyti
Aš jau namuose ir su protiniu. Ne ten problema buvo. Padarė padidintą tos vietos nutrauką ir paaiškėjo, kad skausmai su protiniu nesusiję. Paaiškėjo, kad gretimo danties karūnėlė žemai nusileidus ir metalinis kraštas sulindęs į dantenas. Dabar reiks ja nuimt ir rekonstruoti, o tada žiūrėsim kaip bus.

Dar kai atėjau truputį pagąsdino, sako seselei: paruošk kaltą ir plaktuką. O man ir išsprūdo: negąsdinkit aš ir taip bijau. O pasirodo bijot nebuvo ko. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 08 balandžio 2010 - 16:38
QUOTE(Florestina @ 2010 04 08, 17:17)
Aš jau namuose ir su protiniu. Ne ten problema buvo. Padarė padidintą tos vietos nutrauką ir paaiškėjo, kad skausmai su protiniu nesusiję. Paaiškėjo, kad gretimo danties karūnėlė žemai nusileidus ir metalinis kraštas sulindęs į dantenas. Dabar reiks ja nuimt ir rekonstruoti, o tada žiūrėsim kaip bus.

Dar kai atėjau truputį pagąsdino, sako seselei: paruošk kaltą ir plaktuką. O man ir išsprūdo: negąsdinkit aš ir taip bijau. O pasirodo bijot nebuvo ko. blush2.gif

Sekasi jums! thumbup.gif Man tai kątik viena siūlė iškrito unsure.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 04 08, 17:41)
Sekasi jums!  thumbup.gif  Man tai kątik viena siūlė iškrito  unsure.gif  doh.gif  doh.gif


Turbūt siūlas iškrito. Man irgi kartą buvo iškritęs, tik po kitokios operacijos. Išsigandau, viršininkė sakė, kad pas ją atėjau perbalus, todėl ji ir išleido mane pas gydytoją. Gydytojas sakė, kad nieko baisaus tame nėra, būna, kad iškrenta, bet gerai kad atėjau- tai ir pačiai ramiau.
Atsakyti
O gal galėtumėt kuri patarti kokį gerą chirurgą Vilniuje arba Klaipėdoj?

Aš jau buvau kaip ir išsirinkusi, bet ta gydytoja, pas kurią noriu patekti, priima tik 4dieniais, o dar apie savaitelę reikėtų sėdėti namie (traukiant po 2 dantis vienu kartu, be narkozės), tai man tas 4dienis labai nepatogus - reikėtų jau ir penktadienį, ir beveik visą kitą savaitę nebūti darbe sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Unge @ 2010 04 08, 23:17)
O gal galėtumėt kuri patarti kokį gerą chirurgą Vilniuje arba Klaipėdoj?

Aš jau buvau kaip ir išsirinkusi, bet ta gydytoja, pas kurią noriu patekti, priima tik 4dieniais, o dar apie savaitelę reikėtų sėdėti namie (traukiant po 2 dantis vienu kartu, be narkozės), tai man tas 4dienis labai nepatogus - reikėtų jau ir penktadienį, ir beveik visą kitą savaitę nebūti darbe sad.gif

Aš operavausi Vilniuj,Žalgirio klinikoj,pas gydytoją Aušrą Šaikuvienę.Puiki gydytoja:atidi,dėmesinga,dirba gerai ir pakankamai sparčiai,kad ilgai nereiktų kankintis.
Atsakyti
Florestina, pasisekė wink.gif
Atsakyti