Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

O kiek klausinejausi pazystamu,tai daugumai tego guleti verysad.gif Aciu uz atsakymus.Tiesa,o is kur tu zinai?Gal tau teko su tuo susidurti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2010 11 19, 08:35)
O kiek klausinejausi pazystamu,tai daugumai tego guleti verysad.gif Aciu uz atsakymus.Tiesa,o is kur tu zinai?Gal tau teko su tuo susidurti? mirksiukas.gif

Man jau išoperuoti 2 dantys protiniai ir liko dar 2,kurių iki pavasario atsikratyt planuoju.Su daug žmonių susipažinau per tą laiką ir visų protiniai šainti ambulatoriškai.Man,nors ir abu kartus buvo pusė burnos išpjaustyta,žandikaulis išgręžtas,bet vis tiek nieks neguldo.Kaip sakiau-bent jau Žalgiry,tai pirmom dienom:ateini,patikrina,subeda dexo ir namo!Vėliau dar praplauna skylę.Kiek laiko vaikščiot pas juos,kai normaliai gyja-pasakyt negaliu,nes abu katus buvo komplikacijų (pirmą kartą dėl mano organizmo savitumo,antrą-neužsilaikė krešulys,todėl pateko infekcija,gavosi alveolitas ir viena profesorė man per anksti siūles nukirpo,tai viskas išsivėpė,todėl teko iš naujo siūti,nors jau buvo savaitė po operacijos doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2010 11 19, 14:02)
Man jau išoperuoti 2 dantys protiniai ir liko dar 2,kurių iki pavasario atsikratyt planuoju.Su daug žmonių susipažinau per tą laiką ir visų protiniai šainti ambulatoriškai.Man,nors ir abu kartus buvo pusė burnos išpjaustyta,žandikaulis išgręžtas,bet vis tiek nieks neguldo.Kaip sakiau-bent jau Žalgiry,tai pirmom dienom:ateini,patikrina,subeda dexo ir namo!Vėliau dar praplauna skylę.Kiek laiko vaikščiot pas juos,kai normaliai gyja-pasakyt negaliu,nes abu katus buvo komplikacijų (pirmą kartą dėl mano organizmo savitumo,antrą-neužsilaikė krešulys,todėl pateko infekcija,gavosi alveolitas ir viena profesorė man per anksti siūles nukirpo,tai viskas išsivėpė,todėl teko iš naujo siūti,nors jau buvo savaitė po operacijos  doh.gif )

aciu tau,dbr ramiau bus,nes taip i ligonine nesinori schmoll.gif
vargse,ir tu iskentejai verysad.gif
Atsakyti
Mergytes nesulaukiu atsakymo...Negi niekas KMUK dantuku nesitraukia?
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2010 11 20, 11:24)
Mergytes nesulaukiu atsakymo...Negi niekas KMUK dantuku nesitraukia?

Aš traukiausi KMUK protinį dantį praėjusį trečiadienį. Traukiausi pas rezindentą, kuris savo darbą atliko puikiai smile.gif bet šiaip tai kiek teko skaitinėti tai labai giriamas R. Kubilius, antradienį viena forumietė pas jį kaip tik trauksis du protinius dantukus, o kad ilgai būtų reikėję laukt tai nepasakyčiau...konsultacijoj buvo ketvirtadienį...
Atsakyti
O kas Vilniaus zalgirio klinikoj yra is geresniu?
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2010 11 21, 21:54)
O kas Vilniaus zalgirio klinikoj yra is geresniu?


Vilniuje rekomenduociau chirurge privacioje klinikoje Kalvariju gatveje smile.gif Pas ja salinausi 2 protinius dantis ir dar 2 likusius like pasalinti. Priekaistu del jos darbo tikrai neturejau, tai jei domina, rasykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintuska @ 2010 11 21, 21:38)
Aš traukiausi KMUK protinį dantį praėjusį trečiadienį. Traukiausi pas rezindentą, kuris savo darbą atliko puikiai smile.gif bet šiaip tai kiek teko skaitinėti tai labai giriamas R. Kubilius, antradienį viena forumietė pas jį kaip tik trauksis du protinius dantukus, o kad ilgai būtų reikėję laukt tai nepasakyčiau...konsultacijoj buvo ketvirtadienį...

Aciu uz atsakyma, tik va suabejojau ar spes man uzgyt, jei gruodzio pradzioj issitrauksiu? Gal geriau palikt po svenciu..
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2010 11 22, 10:19)
Aciu uz atsakyma, tik va suabejojau ar spes man uzgyt, jei gruodzio pradzioj issitrauksiu? Gal geriau palikt po svenciu..


na manau, kad tikrai užgis, nes man dar nėra jei savaitės po operacijos tai jau atleido visą patinimą ir tik retkarčiais jaučiu jog suskausta norit plačiau išsižioti, sunkiausios turbūt tik pirmosios trys paros (žinoma jei nėra komplikacijų)
Bet žinoma galutinį sprendimą turite priimti pati 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramintuska: 22 lapkričio 2010 - 10:45
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti