Įkraunama...
Įkraunama...

Dermatologai Kaune

Sveikos mamytes, gal galetumėte pasakyti, kiek maždaug kainuoja pas gyd, Grušauka konsultacija. Mano pirmai paneliai jau paaugliai atsinaujino vaikystės alerginė egzema, norėčiau ją parodyti gydytojui. Kiek iš mamyčių supratau labai geri atsiliepimai apie gyd. Grušauską.Gal kas galite man parašyti, kokia pas jį kainą ir kaip man pas jį patekti, ir ar reikia siuntimo iš šeimos gydytojos. Dėkui
Atsakyti
QUOTE(ausciukas @ 2012 02 07, 22:42)
Sveikos mamytes, gal galetumėte pasakyti, kiek maždaug kainuoja pas gyd, Grušauka konsultacija. Mano pirmai paneliai jau paaugliai atsinaujino vaikystės alerginė egzema, norėčiau ją parodyti gydytojui. Kiek iš mamyčių supratau labai geri atsiliepimai apie gyd. Grušauską.Gal kas galite man parašyti, kokia pas jį kainą ir kaip man pas jį patekti, ir ar reikia siuntimo iš šeimos gydytojos. Dėkui


patarčiau ne pas Grušauską, o pas Urbštienę keliauti.
Atsakyti
Na,mes jau po apsilankymo pas gyd.Grušauską. Viskas liuks,išskyrus tai,kad neregistruoja doh.gif Kažkoks balaganas...
Atsakyti
QUOTE(Ladina @ 2012 02 21, 13:41)
Na,mes jau po apsilankymo pas gyd.Grušauską. Viskas liuks,išskyrus tai,kad neregistruoja doh.gif Kažkoks balaganas...


Man irgi tas nepatinka. Dar kaip pataikai. Vienasyk buvo pilna zmoniu, pralaukiau 2,5h kol patekau, o kita karta tik 3 zmones buvo.
Atsakyti
Laba diena, domina Urbsiene, gal kas galit parasyti kur ji dar dirbe ne dainavos poliklinikoj, eisiu su 6 men. kudikiu, tai reiktu, kad kuo greiciau priimtu. Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausciukas @ 2012 02 07, 22:42)
Sveikos mamytes, gal galetumėte pasakyti, kiek maždaug kainuoja pas gyd, Grušauka konsultacija. Mano pirmai paneliai jau paaugliai atsinaujino vaikystės alerginė egzema, norėčiau ją parodyti gydytojui. Kiek iš mamyčių supratau labai geri atsiliepimai apie gyd. Grušauską.Gal kas galite man parašyti, kokia pas jį kainą ir kaip man pas jį patekti, ir ar reikia siuntimo iš šeimos gydytojos. Dėkui

Uz vaikus jis neima pinigu, nezinau ar jusu mergaite dar vaikas smile.gif Suaugusiems pirma konsultacija 40lt , o kitos nemokamai 4u.gif
Atsakyti
Nuostabi gydytoja LSMU (Klinikose) yra prof. Valiukeviciene. Ji dirba 3ieniais poliklinikoje, paskambine uzsiregistruojat ir ateinat.
NIEKADA nepaskirs sita gydytoja Izotretino ar kito panasaus vaisto paaugliui jei jis isbertas, niekada neprades nuo hormoniniu tepalu jei bus galima be ju apsieiti.
Ji saunuole ir del savo kompetencijos ir del atidumo, demesingumo.
Rekomenduoju.
Atsakyti
o klinkose mokama ?
Papildyta:
o kur dirba Urbstiene? as buvau pas Grusauska, man patiko jis kaip gydytojas ir tie "bajeriai" pralinksima, bet kartais i klausima atsako nerimtai ir lieku nesupratus ar cia bajeris ar ne.
noriu keliu gydytoju nuomone isgirsti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 03 25, 19:07)
o klinkose mokama ?
Papildyta:
o kur dirba Urbstiene? as buvau pas Grusauska, man patiko  jis kaip gydytojas ir tie "bajeriai" pralinksima, bet kartais i klausima atsako nerimtai ir lieku nesupratus ar cia bajeris ar ne.
noriu keliu gydytoju nuomone isgirsti.  4u.gif

neturetu buti mokama jeigu einat su siuntimu, nors siaip be abejo reiktu registruojantis paklaust nebijot mirksiukas.gif
Atsakyti
Stai info :
V. Kašėtos ĄŽUOLYNO dermatovenerologinis kabinetas
Adresas: Petrausko g. 40, LT-44162, Kaunas
Telefonas: (8 37) 220288
Faksas:
Mobilusis tel.: 8 687 52558
Vadovas: Virginijus Kašėta
Tinklapis:
El. paštas: venvita@gmail.com
Įmonės kodas: 135702726
Darbo laikas:
Papildoma informacija:
- Dermatovenerologo paslaugos vaikams ir suaugusiems
- Konsultuoja ir gydo gydytojai dermatovenerologai:
Virginijus Kašėta
Nauris Grušauskas
- Konsultuojami vaikai ir suaugusieji
- Alerginių, infekcinių ir grybelinių odos ligų, nagų grybelio,
prostatos, lytiškai plintančių ligų skubi diagnostika ir gydymas
- Iškvietimas į namus
- Profilaktiniai tyrimai
- Karpų, papilomų, moliuskų šalinimas
- Šalia - "Ąžuolyno vaistinė"
Atsakyti
O aš negaliu palikti teigiamo atsiliepimo apie gyd. Grušauską. Savo 1,9 men vaikutį nuvedžiau su odos problema, tai nelabai įsigilino į ją, bendrai net neapžiurėjęs greitai nustatė diagnozę, pasakė kad maistas neturi įtakos, kosmetikos kokias priemones naudojam irgi ne, nors visi vos ne vieningai sutaria kad maistas ( kalba eina apie atopinį dermatitą) didelę įtaką daro, išrašė gaminamo tepalo, kiek žinai panašiai visiems tą patį parašo ir paleido. Ko pasekoje, ištepus tepaliuku vaiko odelę, turėjom baisią alerginę reakciją,, visa odą išmėtė pūkšlėm raudonom... Taigi vertinu taip, kad darbą dirba aplaidžiai, neįisigilina į paciento problemą.
Jei oda nėra jautri vaistas tiko, jus ir giriate jį,tačiau jei turite rimtesniu problemų, siūlyčiau pasieškoti daktarų, kurie naudoja naujesnius metodus, naujesnės kartos vaistus ir pan. Nes apsilankius pas kitą gyd. tokių kaip gaminamų tepalų dauguma šiandien atsisako, todėl kad jie nėra 100% patikimi, kalbant apie sudėtį, kas daro, kaip maišo ir kokiais ingridientais ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Jolete @ 2011 11 28, 21:40)
Taip, už bendravimą gal ir šimtas balų, bet visus kitus pliusus atiduodu Jolantai Urbštienei. Nauris geras daktaras kai problema maža.

Pritariu 100%
Atsakyti
QUOTE(wwwesta @ 2012 04 05, 11:26)
Stai info :
V. Kašėtos ĄŽUOLYNO dermatovenerologinis kabinetas
Adresas: Petrausko g. 40, LT-44162, Kaunas
Telefonas: (8 37) 220288
Faksas:
Mobilusis tel.: 8 687 52558
Vadovas: Virginijus Kašėta
Tinklapis:
El. paštas: venvita@gmail.com
Įmonės kodas: 135702726
Darbo laikas:
Papildoma informacija:
- Dermatovenerologo paslaugos vaikams ir suaugusiems
- Konsultuoja ir gydo gydytojai dermatovenerologai:
  Virginijus Kašėta
  Nauris Grušauskas
- Konsultuojami vaikai ir suaugusieji
- Alerginių, infekcinių ir grybelinių odos ligų, nagų grybelio,
  prostatos, lytiškai plintančių ligų skubi diagnostika ir gydymas
- Iškvietimas į namus
- Profilaktiniai tyrimai
- Karpų, papilomų, moliuskų šalinimas
- Šalia - "Ąžuolyno vaistinė"

tai cia jau kaip privati klinika skaitos? siuntimo nereik? turbut ir eiliu pass Grusauska ner..
Atsakyti