Įkraunama...
Įkraunama...

Dermatologai Kaune

QUOTE(juokiukas @ 2012 06 07, 22:46)
Sveiki
Labai prasyciau info apie gydytojas, kuris ismano akne problemas, nes paskaiciusi pastebejau,kad vieni labiau karpas ismano kiti kitas bedas, esu nevietine, noreciau pataikyti pas normalesni gydytoja, buciau labai dekinga

Labas, mane domina tas pats klausimas, ar N. Grušauskas gerai nusimano apie tai? Ar klinikose geriau pas ką nors kreiptis?
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2011 09 01, 15:45)
Ateinu palikt labai teigiama atsiliepima apie gyd. V.Kaseta, matosi, kad yra savo srities profesionalas, atejau labai greit nustate kas yra, paeme megineli is karto buvo atsakymas israse vaistu ir po keletos dienu problemu kaip nebuta, o turejau infekcija kuri per krauja plito ir palikinejo "nudegusios odos" demes kurias beprotiskai skaudejo. Jis, kiek zinau, dirba klinikose ir Azuolyno centre.

Buvau, pas si gydytoja dar karta, tai labai nusivyliau. Atejau su daugybe, baisuliniu spuogu ant viso veido, kurie iskilo per VIENA nakti, sis gydytojas sake neva tai uzsikimse prakaito liaukos arba isvis paaugliski spuogai (net ant akiu voku???? blink.gif ) israse kazkokio skyscio ir viskas. Na kita ryta atsikeliu, matau su MB, kad negereja, tai 7.45 jau laukiau Grusausko, visko labai atidziai isklausinejo ir pasirodo, kad spuogai buvo issaukti B grupes vitamino israse vaistu ir tepalo, po 3dienu oda liko lygutele. Man baisu pagalvot, kas butu buve jei buciau paklausius ano gydytojo ir laukus stebuklo, juk ir randai galejo likti. unsure.gif
Grusauskas tikrai nusimano apie akne problemas, pas ji siuncia ir is ivairiu miesteliu, bet patarciau eiti dar pries darbo laiko pradzia, nes nuo 8 jau buna didziausia eile.
Atsakyti
Labas visoms, buvau pas N. Grušauską šią savaitę dėl savo nelemtų spuogų. Na net nežinau ką ir pasakyti. Nei teigiamai nei neigiamai galiu atsiliepti smile.gif Kažkoks keistas žmogus smile.gif Viską pasakė ką buvau perskaičiusi internete, nieko naujo nesužinojau.. Žodžiu galų gale pasiūlė brangius vaistus, kurie mėnesiui kainuoja 160lt, juos reikėtų vartoti 15-20 savaičių... O jei jų kol kas nenuspresiu gerti, tai pasakė kad koki pusmetį pagerčiau kontraceptines tabletes, galbūt kažkiek odos būklė pagerės nuo jų.. Tai tiek tos ir naudos iš tos konsultacijos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linikė: 08 rugsėjo 2012 - 19:01
QUOTE(Linikė @ 2012 09 08, 19:57)
Labas visoms, buvau pas N. Grušauską šią savaitę dėl savo nelemtų spuogų. Na net nežinau ką ir pasakyti. Nei teigiamai nei neigiamai galiu atsiliepti smile.gif  Kažkoks keistas žmogus smile.gif  Viską pasakė ką buvau perskaičiusi internete, nieko naujo nesužinojau.. Žodžiu galų gale pasiūlė brangius vaistus, kurie mėnesiui kainuoja 160lt, juos reikėtų vartoti 15-20 savaičių... O jei jų kol kas nenuspresiu gerti, tai pasakė kad koki pusmetį pagerčiau kontraceptines tabletes, galbūt kažkiek odos būklė pagerės nuo jų.. Tai tiek tos ir naudos iš tos konsultacijos biggrin.gif

na bet nieko gi naujo ir negali pasakyti. nebent kitas gydytojas pasiulys super duper brangius kremukus ar proceduras. Jis nuosirdziai pasako - kol tepsi tol bus geriau, pripras oda ir bus tas pats. visi metodai veikia pasekmes, bet ne spuogu priezastis. Taip kontraceptikai gali padeti kai kurioms moterims. o siaip tai tas pats brangus vaistas - Roacutanas. Su juo spuogus galima issigydyti. O kaina ner tokia baisi. as kiek isleidus kremam, valymam, kitokiom procedurom tai nenoriu ne skaiciuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 11, 17:55)
na bet nieko gi naujo ir negali pasakyti. nebent kitas gydytojas pasiulys super duper brangius kremukus ar proceduras. Jis nuosirdziai pasako - kol tepsi tol bus geriau, pripras oda ir bus tas pats. visi metodai veikia pasekmes, bet ne spuogu priezastis. Taip kontraceptikai gali padeti kai kurioms moterims. o siaip tai tas pats brangus vaistas - Roacutanas. Su juo spuogus galima issigydyti. O kaina ner tokia baisi. as kiek isleidus kremam, valymam, kitokiom procedurom tai nenoriu ne skaiciuot  doh.gif

Aš iki šiol manau kad spuogas kyla iš vidaus, ir iš to gydytojo kažkaip tikėjausi kad pasiūlys šeip pasidaryt kažkokius tyrimus.. Mano viena veido sritis būtent spuoguota yra, ir aš galvoju (skaičiau ir literatūros nemažai) kad tai gali būti susiję su ginekologinėm problemom, ir norėjau kad būtent gydytojas patvirtintų (ar paneigtų tai), o jis man kontraceptines ir Rocutaną pasiūlė ir tiek. Juk visas organizmas susijęs tarpusavy. Aišku jis iš dalies teisus, bet norėjosi dar kažkokios info iš jo, o ne vien suryt krūvą vaistų ir viskas.
Man tai nepasirodė Roacutano kaina tokia maža - mėnesiui 160 Lt berods, o vartoti reikia 15-20 mėnesių blink.gif
Atsakyti
Gal kas paskutiniu metu buvo pas gyd Grusauska Petrausko g?Kuriuo metu dabar jis dirba: is ryto ar po pietu?
Atsakyti
QUOTE(e.v.a @ 2012 10 22, 15:48)
Gal kas paskutiniu metu buvo pas gyd Grusauska Petrausko g?Kuriuo metu dabar jis dirba: is ryto ar po pietu?

Visada ryte, nuo 8iki 12, po nauju popiet bus
Atsakyti
Kiek tekę išbandyti, labiausiai patinka N. Grušauskas ir J. Urbštienė. Pas Grušauską, būdama vaikas lankiausi ligoninėje nemokamai su siuntimu, o dabar privačiai. Vis grįžtu ir grįžtu pas jį... Taip, unikalus, bet vis tiek geresnių neatradau ax.gif O pas J. Urbštienę Dainavos poliklinikoje su šeimos gydytojo siuntimu lankausi nemokamai 4u.gif Privačiai dar neteko, bet akivaizdu, kad gydytoja idėjinė, dirba atidžiai ir maloniai.
Atsakyti
QUOTE(Linikė @ 2012 09 08, 18:57)
Labas visoms, buvau pas N. Grušauską šią savaitę dėl savo nelemtų spuogų. Na net nežinau ką ir pasakyti. Nei teigiamai nei neigiamai galiu atsiliepti smile.gif  Kažkoks keistas žmogus smile.gif  Viską pasakė ką buvau perskaičiusi internete, nieko naujo nesužinojau.. Žodžiu galų gale pasiūlė brangius vaistus, kurie mėnesiui kainuoja 160lt, juos reikėtų vartoti 15-20 savaičių... O jei jų kol kas nenuspresiu gerti, tai pasakė kad koki pusmetį pagerčiau kontraceptines tabletes, galbūt kažkiek odos būklė pagerės nuo jų.. Tai tiek tos ir naudos iš tos konsultacijos biggrin.gif

mano drauges dukra buvo pas sita gydytoja konsultacijoje del spuogu. ejo kartu su mama, tai gydytojas tiesiai sviesiai pasake-nesitikek jokiu stebuklu is vaistu, susitaikyk su esama padetim, kad teks vaiksciot spuoguotai, buna ir daug blogesniu variantu..nusipirk pudros ir tepliokis. ir paziurek i savo mama, va jos veido oda matosi riebi, poros issiplete, cia pavedima ir nieko nepadarysi.
israse tik vaistinej gaminamos tinkturos su siera. tai merginai 25metai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašara: 24 lapkričio 2012 - 13:32
Man panaši situacija, tik problemos kitos. Dermatitas ant veido. Aš sakau Grušauskui, ką man daryt, šitoks diskomfortas, ant veeeeido... Tada jis atsiverčia enciklopediją ir parodo man žmones, kuriems dermatitas ant lytinių organų. Klausia: O čia ne diskomfortas? Jis tikrai juodo humoro mėgėjas smile.gif Bet man patinka, kad jis neguodžia, neramina, o tiesiog pasako realią situaciją. Kad galime apgydyti, numušti tą momentinį skausmą, vaizdą, bet to išgydyti neįmanoma. Ir tik mano pačios reikalas, kaip aš su tuo susigyvensiu. Jo humoras man atrodo vietoje, nes kada jau kada, bet sergant liūdesys mažiausiai reikalingas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meyle: 24 lapkričio 2012 - 13:58
Sveikos,

Gal kuriai teko susidurti su dermatofibroma (nepiktybinis odos navikas). Pries 8 metus jau buvo operuota oda, bet dabar vel atsinaujino, bet labai nesinorisi vaziuoti i onkologini, tai gal kuri zinote ar privaciose kinikose priima su tokiomis bedomis ar ne?
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2013 01 02, 22:58)
Sveikos,

Gal kuriai teko susidurti su dermatofibroma (nepiktybinis odos navikas). Pries 8 metus jau buvo operuota oda, bet dabar vel atsinaujino, bet labai nesinorisi vaziuoti i onkologini, tai gal kuri zinote ar privaciose kinikose priima su tokiomis bedomis ar ne?

polillinikoje nesiūlyčiau darytis, jei nėra galimybių privačiai, tada geriau onkologinis
Atsakyti