Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

QUOTE(Blond Power @ 2011 12 22, 08:50)
Aš kai be liemens, tai man paltukas su diržu visiškai netinka doh.gif

Netiesa schmoll.gif , diržiukas ant tos vietos kur yra liemuo ( yra tikrai, na gal nelabai gerai matosi, bet jis yra mirksiukas.gif ) kaip tik atrodys gerai, o nepavers moters bačkute , kaip tai daro kvadratiniai rūbai.
Atsakyti
Man patikusi citata:

не бывает полных женщин, бывает тесная одежда.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2011 12 22, 09:46)
Netiesa  schmoll.gif , diržiukas ant tos vietos kur yra liemuo ( yra tikrai, na gal nelabai gerai matosi, bet jis yra  mirksiukas.gif ) kaip tik atrodys gerai, o nepavers moters bačkute , kaip tai daro kvadratiniai rūbai.


Patikėkit manim - netinka. Net mano mama ir vyras patvirtino, kai ieškojausi palto ir matavausi viską iš eilės smile.gif
Beje mano paltukas ne kvadratinis tongue.gif Jis liemenuotas, tik be dirželio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Skambanti tyla @ 2011 12 22, 17:55)
Man patikusi citata:

не бывает полных женщин, бывает тесная одежда.


Velnias, nesuprantu rusiškai biggrin.gif
Atsakyti
nebuna stambiu moteru, buna tik per siauri drabuziai
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2011 12 21, 11:35)
Na galeciau vien pliusus sakyti apie siuvima pas siuveja  rolleyes.gif 

Sveikos, panelės. Įkišu savo trigrašį ir aš:
Siūdinantis ir minusiukų: Parduotuvėj pasimatuoji, apžiūri - jei napatiko palieki ir eini prie kito, o kai jau siūdinies, tai nebegali šiaip palikti, turi sumokėti tuos +- 600 Lt. O jeigu pasiūtas paltas pasirodo esantis ne toks jau gražus ir ne taip idealiai tinkantis figūrai, kaip kad įsivaizdavai, ir pan... verysad.gif

Atsakyti
tai nereikia prisižiūrėt manekeniškų modelių ant manekeniškų figūrų ir įsivaizduot , kad ir toli gražu ne manekeniška figūra taip pat atrodys laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 12 23, 10:02)
Sveikos, panelės. Įkišu savo trigrašį ir aš:
Siūdinantis ir minusiukų: Parduotuvėj pasimatuoji, apžiūri - jei napatiko palieki ir eini prie kito, o kai jau siūdinies, tai nebegali šiaip palikti, turi sumokėti tuos  +- 600 Lt. O jeigu pasiūtas paltas pasirodo esantis ne toks jau gražus ir ne taip idealiai tinkantis figūrai, kaip kad įsivaizdavai, ir pan...  verysad.gif

jei gera siuveja pirma bandys ne ant geros kliento medziagos, o ant maketines, tada paziures kaip eina isiuvai ir siules, kur suimti kur paleisti, o gal net ir perdaryti modeli... Ir be to siuveja turetu bent patarti ar tiks ar netiks toks modelis butent tai figurai kuria turi kliente.
Atsakyti
QUOTE(iš Australijos @ 2011 12 24, 20:53)
tai nereikia prisižiūrėt manekeniškų modelių ant manekeniškų figūrų ir įsivaizduot , kad ir toli gražu ne manekeniška figūra taip pat atrodys laugh.gif


Labai teisingai surasyta. Visu pirma reikia issirinkti Jums asmeniskai tinkanti modeli...veliau medziaga, spalva, o jau tada pasiutas rubas gules geriau nei pirktas parduotuveje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienas: 27 gruodžio 2011 - 15:46
QUOTE(Brūkšniukas @ 2011 12 20, 15:52)
kaip pas kurią ax.gif bet man regis apie 200 turėtų būti.

Kaip pigiai ohmy.gif As uz paskutinio palto pasiuvima mokejau 650 lt (plius dar medziagos, sagos ir pan) unsure.gif

Visad siunuosi paltus, nes nerandu ko noriu... O siuveja pataria, ka reikia paslepia...
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2011 12 20, 16:52)
kaip pas kurią ax.gif bet man regis apie 200 turėtų būti.

Kokiam cia mieste?Gal galima kontaktus siuvejos,kuri uz tokia kaina siuna?
Atsakyti
sveikos merginos, kas del plius size manekeniu tai butent jos specialiai ir parinktos tokios, kuriu liauni liemenys, ir figura labai moteriska, todel visi rubai net ir dideli ant ju graziai atrodo. o apvaliu moetreru labai jau daznas isskirtinumo zenklas - liemens nebuvimas ir atsikises pilvas, kai yra tokie "defekteliai" tikrai sunkoka atsitaikyti rubus. bet kiek esu skaicius, tai dazniausiai patarimai:
1. standus neperdaug priglude audiniai
2. aukstakulniai, kurie optiskai lieknina
3. ne per ploni ir ne per platus dirzai, taip pat netinka ant klubu uzdeti.
4. venkite stambiu rastu
5. akcentuokite pacia graziausia vieta, naudokite ryskius akcentus - isskirtinius auskarus, apyrankes ir t.t.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti