Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

QUOTE(Flegma @ 2011 08 19, 23:44)
O tai jus pas ja ne ant laika uzsirasot? unsure.gif

Vizitui visada uzsirasom tiksliam laikui. Bet buna papraso atbegt tarpe vizito, kad paziuret kaip kas juda, ar kokia spyruokle perkelt, tai ten buna 5 min darbo. Todel tarpiniam vizitui laiko ir neskiria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 20 rugpjūčio 2011 - 09:38
QUOTE(gabrieliuxx @ 2011 08 19, 18:33)
Sveikos mergaitės 4u.gif  Mano vizitas rugsėjo 2d., o rugsėjo 24d. mano ilgai lauktos vestuvės. ax.gif  Burnoje yra didžiulis tarpas  (dar gerai, kad ne per viduri, kaip viena is mergaiciu rase 4u.gif ) O dar elastiku pilna burna doh.gif  Na bet kazkaip per daug nesijaudinu, tik aplinkiniai erzina, vis klausineja kaip busiu su nuotakos suknele ir breketukais ax.gif


Sveika:) jei labai lauktos vestuvės, tai labai ir sveikinu drinks_cheers.gif
o šiaip tai nuotakos visada būna pačios gražiausios, taip kad keistas klausimas aplinkiniųsmile.gif vis tiek būsi pati gražiausia:)
Papildyta:
QUOTE(gretoote @ 2011 08 19, 23:57)
O man rytoj vizitas. tongue.gif laukiu, bet kad labai anksti.. 9.45val.  doh.gif


Čia anksti? biggrin.gif
Atsakyti
Esha, Sau lu te, Bon Bon, Flegma, asta pasta prakasta 4u.gif Ačiū uz grazius zodzius ir palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif stengiuos i tokius plepalus nekreipti demesio ir tikrai negadinsiu savo sventes del ju. schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabrieliuxx: 20 rugpjūčio 2011 - 10:20
QUOTE(Esha @ 2011 08 20, 10:36)
Vizitui visada uzsirasom tiksliam laikui. Bet buna papraso atbegt tarpe vizito, kad paziuret kaip kas juda, ar kokia spyruokle perkelt, tai ten buna 5 min darbo. Todel tarpiniam vizitui laiko ir neskiria.


Matai kaip... pas mani nebun jokiu tarpiniu vizitu. lotuliukas.gif Kas du men. mazdaug einu i vsio.
QUOTE(gabrieliuxx @ 2011 08 20, 11:18)
Esha, Sau lu te, Bon Bon, Flegma, asta pasta prakasta 4u.gif  Ačiū uz grazius zodzius ir palaikyma 4u.gif  4u.gif  4u.gif  stengiuos i tokius plepalus nekreipti demesio ir tikrai negadinsiu savo sventes del ju. schmoll.gif  smile.gif

Ne tik, ka "stenis", bet i nekreipk. Cia ju bedos, ka tokias mintys jiem kyl. Uch kaip sunervin mani visi tokie, kai praded aiskyt kaip atrodysi i pan. Te i savi pasiziur! Botageliu tokiem per kupra!
Atsakyti
Nu va aš jau po vizito. Iš karto pasakė, kad labai gražiai viskas tvarkosi. smile.gif Pakeitė vielą viršuj į kvadratinę, apačioj paliko tą pačią man atrodo, tik užklijavo nukritusį breketą ir prie lanko prijungė iltinuką kur su spyruokle buvo. Dėl dažno breketų nukandimo paaukštino sąkandį su plomba ant viršutinių krūminių dantų. Iš viso 120lt, kitas vizitas spalio 14d. smile.gif Jaučiasi stiprokas spaudimas viršuj ir labai nepatogu dabar su tom plombom. doh.gif
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 08 20, 10:21)
Pirmas vizitas? smile.gif

Taip. ax.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 20, 11:00)
Čia anksti? biggrin.gif

Man anksti, nes reikėjo keltis 8val, kai šiaip vasarą keliuosi apie 11val. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2011 08 20, 11:41)
Ne tik, ka "stenis", bet i nekreipk. Cia ju bedos, ka tokias mintys jiem kyl. Uch kaip sunervin mani visi tokie, kai praded aiskyt kaip atrodysi i pan. Te i savi pasiziur! [B]Botageliu tokiem per kupra!


lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gretoote @ 2011 08 20, 13:15)
Taip. ax.gif
Man anksti, nes reikėjo keltis 8val, kai šiaip vasarą keliuosi apie 11val.  biggrin.gif


aaa...aš matai kaip keliuosi 5h tai ir nusistebėjau, kad anksti biggrin.gif
nieko, ryt atsiimsi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 20, 13:29)
aaa...aš matai kaip keliuosi 5h tai ir nusistebėjau, kad anksti biggrin.gif
nieko, ryt atsiimsi wink.gif

Kad jau nebe laikas atsiiminėt, geriau jau pradėt keltis anksčiau ir nebeit miegot vėlai, nes nuo rugsėjo į Balčikonio gimnaziją pereinu, tai čia man jau nebebus 2 min kelio iki mokyklos. biggrin.gif Be to, dar ir dantis reiks brūžint ilgai, tai kelsiuos ne vėliau kaip 6 ryto. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2011 08 19, 20:10)


Beje, tos kurios lankosi pas Zasčiurinskienę padėkit! Gal žinot, kur ji dirba pirmadieniais?

http://www.kmuk.lt/klinika20/5.php
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee @ 2011 08 20, 23:09)

As pas ja toj pacioj vietoj esu treciadieni buvus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gretoote @ 2011 08 20, 15:04)
Kad jau nebe laikas atsiiminėt, geriau jau pradėt keltis anksčiau ir nebeit miegot vėlai, nes nuo rugsėjo į Balčikonio gimnaziją pereinu, tai čia man jau nebebus 2 min kelio iki  mokyklos.  biggrin.gif Be to, dar ir dantis reiks brūžint ilgai, tai kelsiuos ne vėliau kaip 6 ryto. doh.gif


Na man tai žinok nepailgėjo dantų valymo laikas..aš anksčiau apie 4-5 min sugaišdavau, lygiai dabar ir tiek. kai tingiu, dar ir mažiau:)
nesuprantu, ką ten veikt pusvalandį..emalį tik brūžint gaunas:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 21, 10:19)
Na man tai žinok nepailgėjo dantų valymo laikas..aš anksčiau apie 4-5 min sugaišdavau, lygiai dabar ir tiek. kai tingiu, dar ir mažiau:)
nesuprantu, ką ten veikt pusvalandį..emalį tik brūžint gaunas:)

blush2.gif blush2.gif As ilgai uztrunku. Ziuriu daba apie koki 15min.jauc. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 21, 11:19)
Na man tai žinok nepailgėjo dantų valymo laikas..aš anksčiau apie 4-5 min sugaišdavau, lygiai dabar ir tiek. kai tingiu, dar ir mažiau:)
nesuprantu, ką ten veikt pusvalandį..emalį tik brūžint gaunas:)

Aš apie 10 min užtrunku, jeigu valau su visu turimu turtu rolleyes.gif
Atsakyti