Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(mintux @ 2011 09 23, 09:21)
Sveiki, antrus metus esu vaiko prieziuros atostogose (pasalpa man skaiciuojama pagal ankstesni istatyma). Planuoju grizti i darba anksciau nei vaikui sueis 2-eji metai, vaikui bus 1 metai 1 men. Gal galeciau gaudama darbo uzmokesti, pretenduoti i 40 proc. pasalpos?

ne.nes jus i VPA isejot pagal sena tvarka.
Atsakyti
o kaip man darbdaviui rasyti, jei as busiu pvz 2 metus VPA-( PIRMUS METUS AS, ANTRUS VYRAS ) ir po metu grisiu i darba. o esu parasiusi, kad busiu 2 metus VPA ar mane priims darbdavys.
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2011 09 22, 14:44)
Sveikos gyvos 4u.gif gal ir man gales kas atsakyti ax.gif
Vyras dirba policijoje..Vaikui gimus,du metus buvo tevystes atostogose..Na mes rankas trinem,kad gryzus is atostogu,jam iki pensijos du metai beliks dirbti..O pasirodo,kad pareigunam nesiskaiciuoja i staza tevystes atostogos doh.gif ir tie du metai,kaip sakant,šuniui ant uodegos...Nu aš tai nenoriu tuo tikėti doh.gif gal kas žino,ar iš tikruju taip ir yra


Man tai įdomu, kas jums sakė, kad nesiskaičiuoja VPA į stažą.
Paskaitykite, Vidaus tarnybos statutas, 37 str., 10 p.
Valstybės tarnybos įstatymas, 42 str., 1 dalis
Papildyta:
QUOTE(jur78 @ 2011 09 23, 14:41)
o kaip man darbdaviui rasyti, jei as busiu pvz 2 metus VPA-( PIRMUS METUS AS, ANTRUS VYRAS ) ir po metu grisiu i darba. o esu parasiusi, kad busiu 2 metus VPA ar mane priims darbdavys.


Bet kada galite sugrįžti iš VPA į darbą prieš tai įspėjus darbdavį, kad norite nutraukti VPA, prieš 2 savaites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta'J: 23 rugsėjo 2011 - 13:59
Sveiki, antrus metus esu vaiko prieziuros atostogose (pasalpa man skaiciuojama pagal ankstesni istatyma). Planuoju grizti i darba anksciau nei vaikui sueis 2-eji metai, vaikui bus 1 metai 1 men. Gal galeciau gaudama darbo uzmokesti, pretenduoti i 40 proc. pasalpos?

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 09 23, 10:14)
ne.nes jus i VPA isejot pagal sena tvarka.


Aciu uz atsakyma. Ir dar klausimas, jei as dar vaikui nesuejus 2 metams (padirbejusi, tarkim 2 men.) vel grisciau i to paties vaiko prieziuros atostogas. Ar pasalpa man butu skaiciuojama pagal senaja tvarka (75 proc. darbo uzmokescio)?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 09 21, 20:14)
jau buvo daug kartu apie tai rasita,paskaitikit tema.

Aciu, pasiakaiciau viska, bet visvien kyla klausimu?
ar tuos 3 men vel iki dekreto butina iseiti i darba?
ir kaip tuos pinigelius skaiciuos? ar kokie buvo paskaiciuoti su pirmuoju, tik pagal nauja tvarka ar nuo dekreto skaiciuojant atbulyn is 24 men?
VPA 2008 11-2011 11, naujas dekretas 2012 02.

Dar karta pasiskaiciau viska.
Tai kaip suprantu jei skaiciuoja 12 men, tai skaitosi laikotarpis 2011 01 01 - 2011 12 31, tai taip iseina negausiu is viso jokiu pinigeliu, nes tai kaip tik isejo 3 VPA metai uz kuriuos nieko nemoka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 24 rugsėjo 2011 - 17:00
QUOTE(Basari'a @ 2011 09 24, 17:35)
Aciu, pasiakaiciau viska, bet visvien kyla klausimu?
ar tuos 3 men vel iki dekreto butina iseiti i darba?
ir kaip tuos pinigelius skaiciuos? ar kokie buvo paskaiciuoti su pirmuoju, tik pagal nauja tvarka ar nuo dekreto skaiciuojant atbulyn is 24 men?
VPA 2008 11-2011 11, naujas dekretas 2012 02.

Dar karta pasiskaiciau viska.
Tai kaip suprantu jei skaiciuoja 12 men, tai skaitosi laikotarpis 2011 01 01 - 2011 12 31, tai taip iseina negausiu is viso jokiu pinigeliu, nes tai kaip tik isejo 3 VPA metai uz kuriuos nieko nemoka?

skaiciuos palankesni varianta,t.y kaip pirmam tik procentai kiti bus.o i darba turit iseiti,nebent turit nepanaudotu atostogu,kad tuos 3 men but namie.
Atsakyti
gal kas gali atsakyti, ar galim aiseiti VPA 1.4men, bet kad uz pirmus metus gauciau 100%, o uz likusius keturis nieko?
Atsakyti
QUOTE(banginute @ 2011 09 25, 10:46)
gal kas gali atsakyti, ar galim aiseiti VPA 1.4men, bet kad uz pirmus metus gauciau 100%, o uz likusius keturis nieko?

nesuprantamai suformuluotas klausimas.Kas tas 1.4 men,ar jus tik iseinat i VPA,ar jau esat VPA?kokie likusieji 4 metai?
Atsakyti
QUOTE(Asta'J @ 2011 09 23, 15:01)
Man tai įdomu, kas jums sakė, kad nesiskaičiuoja VPA į stažą.
Paskaitykite, Vidaus tarnybos statutas, 37 str., 10 p.
Valstybės tarnybos įstatymas, 42 str., 1 dalis

Ale ot aciu 4u.gif Kol kas laiko neturiu,bet butinai pasisikaitysiu..Izieber kibirkstele vilties biggrin.gif O sake tai,protingi dedes ir tetos policijoj,tiksliau ju buhalterijoj dirbantis..Bet tai jau ne pirmas kartas,kad as pati ieskau istatymu ir jiem irodineju,kaip reik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 09 25, 09:55)
skaiciuos palankesni varianta,t.y kaip pirmam tik procentai kiti bus.o i darba turit iseiti,nebent turit nepanaudotu atostogu,kad tuos 3 men but namie.

AČIŪ JUMS 4u.gif

o kazi butina i senaja darboviete ar galeciau is senosios darbovietes iseiti ir tapacia diena isidarbinti i kita lengvesni darba tuos 3 men?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 25 rugsėjo 2011 - 14:27
QUOTE(Basari'a @ 2011 09 25, 15:25)
AČIŪ JUMS  4u.gif

o kazi butina i senaja darboviete  ar galeciau is senosios darbovietes iseiti ir tapacia diena isidarbinti i kita lengvesni darba tuos 3 men?

galit i kita darbintis.
Atsakyti
Sveiki,
norejau pasiteirauti, yra tokia situacija:
as pastojau budama studente, bet mokslus jau baigiau, o gimdyti man kita men. Zinau , kad man nelabai kas priklauso, nes neturiu darbo stazo, ir kad esu draudziama 3 men po baigimo (tai iki rugsejo galo). Galejau per tuos 3 men isidarbint kazkur ( bet kas nescia priims smile.gif ) ir eiti VPA, bet man neapsimoka, nes jau noriu nuo pavasario eiti dirbt (tokia specialybe, kad ilgai nedirbt negaliu). Sio menesio pradzioje susituokem su vyru, kad nebutu jokiu nesamoniu del vaiko: vaiko pripazinimas pas notara ir t.t.... Taigi nusprendem, kad VPA eis vyras, o as pavasari i darbeli. Dabar man visiskai neaisku kaip man bus su draudimu? Zinau, kad nescios moterys yra draudziamos valstybes, o kaip paskui? tuo labiau kad vyras iseina i VPA. Ar man reikes moket imokas sodrai?
Atsakyti