Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(sypsenele_24 @ 2011 10 17, 18:50)
aciu aciuks.gif
o kodel cia taip idomiai skaiciuoja, viena menesi praleidzia ir tik tada atbuline tvarka ima 12 men  g.gif  biggrin.gif idomiai idomiai  lotuliukas.gif

Matyt kad kuo maziau spetu atlyginima susikelt, kai suzino, kad laukias biggrin.gif ... Bent jau del to is 12 men dabar skaiciuoja, o ne is 3, 6, kaip pirma buvo.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 10 18, 09:49)
Matyt kad kuo maziau spetu atlyginima susikelt, kai suzino, kad laukias  biggrin.gif ... Bent jau del to is 12 men dabar skaiciuoja, o ne is 3, 6, kaip pirma buvo.

O jei tarkim kelis men. is 12men. esi nedirbes. tai negausi ar gausi pasalpa?
Atsakyti
QUOTE(almg @ 2011 10 18, 08:42)
Labas rytas.
būčiau labai dėkinga, jei kas padėtų atsakyti 4u.gif

Esu Vaiko priežiūros atostogose kol jam sueis du metai. Dabar pusantrų.
Tačiau išeinu į darbą. Tėvystės atostogas perima vyras. Gaus 40 proc. algos su teise dirbti, pagal naują tvarką.
Klausimas:
Jam skiria pašalpą, viskas pagal Įstatymus. Bet jis, tarkim, dar tą pačią savaitę išeina iš darbo (kur dirbo daug metų).
Ar jam nutraukiamas mokėjimas iš Sodros ar ne...?

As manau, kad jis turetu gauti pagal sena tvarka ismokas, nes nauja tvarka galioja tik tiems kurie i vpa isejo nuo siu metu liepos 1d. o jusu vaikeliui tai jau pusantru metu.
Atsakyti
QUOTE(almg @ 2011 10 18, 08:42)
Labas rytas.
būčiau labai dėkinga, jei kas padėtų atsakyti 4u.gif

Esu Vaiko priežiūros atostogose kol jam sueis du metai. Dabar pusantrų.
Tačiau išeinu į darbą. Tėvystės atostogas perima vyras. Gaus 40 proc. algos su teise dirbti, pagal naują tvarką.
Klausimas:
Jam skiria pašalpą, viskas pagal Įstatymus. Bet jis, tarkim, dar tą pačią savaitę išeina iš darbo (kur dirbo daug metų).
Ar jam nutraukiamas mokėjimas iš Sodros ar ne...?

nutraukiamas,nes pats iseina is darbo.
Papildyta:
QUOTE(pradingau @ 2011 10 18, 09:02)
O jei tarkim kelis men. is 12men. esi nedirbes. tai negausi ar gausi pasalpa?

jeigu turi ta staza 12 men per paskutinius 2 metus,tai gausi,tiesiog jei per paskutinius 12 men is kurio bus skaiciuojama pasalpa nedirbot,tai pasalpa bus mazesne.
Atsakyti
QUOTE(viktorijute @ 2011 10 18, 08:17)
As manau, kad jis turetu gauti pagal sena tvarka ismokas, nes nauja tvarka galioja tik tiems kurie i vpa isejo nuo siu metu liepos 1d. o jusu vaikeliui tai jau pusantru metu.


Ne, pagal naują (susižinojau). Išeina nuo lapkr.1d. Tėvystės atostogų, forminama pagal naują tvarką.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 18, 10:39)
nutraukiamas,nes pats iseina is darbo.
Papildyta:

jeigu turi ta staza 12 men per paskutinius 2 metus,tai gausi,tiesiog jei per paskutinius 12 men is kurio bus skaiciuojama pasalpa nedirbot,tai pasalpa bus mazesne.

Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(pradingau @ 2011 10 18, 09:02)
O jei tarkim kelis men. is 12men. esi nedirbes. tai negausi ar gausi pasalpa?

Jei stazas yra reikiamas, tai gausit, bet uz tuos menesius be pajamu bus 0 priskaiciuota, tai, kaip ir rase, pasalpos dydziui labai atsilieps...
Papildyta:
QUOTE(almg @ 2011 10 18, 09:42)
Ne, pagal naują (susižinojau). Išeina nuo lapkr.1d. Tėvystės atostogų, forminama pagal naują tvarką.

Tikrai taip, nes VPA yra naujai tada apskaiciuojama, tai ir istat. jau naujas taikomas...
Atsakyti
sveikos mamytes,beskaitinedama visai susipainiojau.Situacija tokia:esu vaiko auginimo atostogose iki 3m.Baigiasi 2012m kovo7,bet siandien jau 3d veluoja mmm,jauciu,kad pastojau.Apsiskaiciavau,kad jei esu nescia,tai mazdaug tureciau gimdyti 2012 06 26. tai as gausiu dekretine ir vaiko auginimo atostogu pasalpa kaip uz pirma?Nes dekretines tai prasides jau pasibaigus pirmojo vaiko auginimo atostogoms.Gal galetumete pagelbeti?
Atsakyti
QUOTE(lycka @ 2011 10 19, 11:52)
sveikos mamytes,beskaitinedama visai susipainiojau.Situacija tokia:esu vaiko auginimo atostogose iki 3m.Baigiasi 2012m kovo7,bet siandien jau 3d veluoja mmm,jauciu,kad pastojau.Apsiskaiciavau,kad jei esu nescia,tai mazdaug tureciau gimdyti 2012 06 26. tai as gausiu dekretine ir vaiko auginimo atostogu pasalpa kaip uz pirma?Nes dekretines tai prasides jau pasibaigus pirmojo vaiko auginimo atostogoms.Gal galetumete pagelbeti?

Gausit,skaiciuos is to DU kaip pirmam vaikui.Tik reikes jums kai baigsis pirmo vaiko VPA grizt i darba iki kol iseisit su antru vaiku i dekreta.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 19, 12:45)
Gausit,skaiciuos is to DU kaip pirmam vaikui.Tik reikes jums kai baigsis pirmo vaiko VPA grizt i darba iki kol iseisit su antru vaiku i dekreta.



Aciu.O jei gu iseiciau is darbo,tai tikriausiai nebegausiu.Problema,kad as dabar gyvenu kitur.O gal galima pasiimti kokias neisnaudotas atostogas ar koki biuleteni.Ar taip imanoma?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti