Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo kėdutės

apie trp trap nesauguma!

ir apie tai, kad tikrai zemoka sita kedute

ir dar cia

labai panasi brio maitinimo kedute dar yra, tai taip pat nustebau kokia zema
Atsakyti
Na nezinau,nezinau... Mano drauge turi trip trap kedute ir tikrai vaikas sedi normaliai jam du su puse metuku,prie stalo,nekiso nosis is po jo. Drauge labai patenkinta.
Tas nesaugumas,tai manau ir su bet kokia kita kedute gal taip imano atsispirti vaikui,ne? O kitur,tai jo kazkaip zemai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyraaa: 01 gruodžio 2011 - 22:01
QUOTE(Lyraaa @ 2011 12 01, 22:54)
Na nezinau,nezinau... Mano drauge turi trip trap kedute ir tikrai vaikas sedi normaliai jam du su puse metuku,prie stalo,nekiso nosis is po jo. Drauge labai patenkinta.
Tas nesaugumas,tai manau ir su bet kokia kita kedute gal taip imano atsispirti vaikui,ne? O kitur,tai jo kazkaip zemai smile.gif

tai paaugusiam vaikui aisku gerai, tikiu kad super, ir paauges vaikas nesispyrios nuo stalo. kalba eina apie mazyciu vaiku sauguma, kad mazyciam vaikui stalas po smakru arba po pazastim, tas saugumas svarbiausia kai tas vaikas toks nesuprantantis kleckas.
mano dykryte lygiai taip pat atsispiria nuo stalo, kaip tame video pirmame, o kedute neapsivercia taip. turiu medine, tik ne L formos kaip trip trap, o A formos, ji gal truputi daugiau vietos uzima, bet stabilesne. o visa kita kaip trip trape, pasidaro kede suaugusiam. tik mano sita kedute sena, gavau giminaiciu palikima kazkada is uzsienio parvezta, ir nustebau kad kedute turi tas pacias funkcijas kaip trip trape, galvojau trip trapo funkcijos yra naujove, o pasirodo seniai jau tas sugalvota buvo... tas trip trapas kainuoja biski brangokai, uz ta kaina galetu buti aukstesne ta kedute ir kad butu galima auksciau prisireguliuot prie bet kokio stalo...
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2011 12 02, 02:00)
tai paaugusiam vaikui aisku gerai, tikiu kad super, ir paauges vaikas nesispyrios nuo stalo. kalba eina apie mazyciu vaiku sauguma, kad mazyciam vaikui stalas po smakru arba po pazastim, tas saugumas svarbiausia kai tas vaikas toks nesuprantantis kleckas.
mano dykryte lygiai taip pat atsispiria nuo stalo, kaip tame video pirmame, o kedute neapsivercia taip. turiu medine, tik ne L formos kaip trip trap, o A formos, ji gal truputi daugiau vietos uzima, bet stabilesne. o visa kita kaip trip trape, pasidaro kede suaugusiam. tik mano sita kedute sena, gavau giminaiciu palikima kazkada is uzsienio parvezta, ir nustebau kad kedute turi tas pacias funkcijas kaip trip trape, galvojau trip trapo funkcijos yra naujove, o pasirodo seniai jau tas sugalvota buvo... tas trip trapas kainuoja biski brangokai, uz ta kaina galetu buti aukstesne ta kedute ir kad butu galima auksciau prisireguliuot prie bet kokio stalo...

Nu jo,leliukui biski zemoka. Reikes ir mum tada A formos ieskotis...
Atsakyti
i trip trap panasi hauck medine yra, tik kaina gal 3-4kart mazesne smile.gif va ir radau ta kedute http://www.youtube.c...h?v=ilv3weUaBKo visgi ji A formos! maciau skelbiu pardavinejo tokia

dar youtubej ziurejau ziurejau ir radau sita faina http://www.youtube.c...feature=related taip sauniai reguliuojasi! ir stabilesne konstrukcija

na va ir dar papildant radau savo kedute! tik ji dar su paminkstinimu prisegamu http://flexa.dk/Defa...;VariantID=VO17 bei ta didzioji dalis yra kojytem o mazoji sedeti, ir pas mane dbr ta mazoji auksciau dalis, nes lelka nedidele smile.gif dar turiu buomeli ir tokia uostele tarp kojyciu bei dirzus. bet neprisegu, puikiai sedi ir uztenka to buomelio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agatka: 02 gruodžio 2011 - 13:09
Oho,kokios fainos thumbup.gif ta ,kaip jusu labiau man patinka. O gal zinot kur galima tokiu keduciu kaip nuorodose rasti Lietuvoje? g.gif
Atsakyti
mano ta Flexa, tai ju tinklapyje yra info kokiose salyse yra parduotuves, arciausiai lenkija, vokietija, danija yra ir didzioji britanija. kaip su siuntimu tai nzn. buvau radusi kad jos kaina anglijoj 154 svarai, gaunasi 620lt, brangoka

ta hauck tai cia, tik tarpus reik panaikinti www. skelbiu .lt/skelbimai/ nauja-medine-maitinimo-kedute-hauck-alpha-12018297. html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agatka: 02 gruodžio 2011 - 20:56
QUOTE(Agatka @ 2011 12 02, 21:54)
mano ta Flexa, tai ju tinklapyje yra info kokiose salyse yra parduotuves, arciausiai lenkija, vokietija, danija yra ir didzioji britanija. kaip su siuntimu tai nzn. buvau radusi kad jos kaina anglijoj 154 svarai, gaunasi 620lt, brangoka

ta hauck tai cia, tik tarpus reik panaikinti www. skelbiu .lt/skelbimai/ nauja-medine-maitinimo-kedute-hauck-alpha-12018297. html

Aciu 4u.gif ,reikes butinai dar ir parduotuvese pasiziureti,kaip jos gyvai atrodo...jei rasiu.
Atsakyti
na stai nuotrauka ikeliu savo http://www.78.lt/ima...F03&jpg]kedutes. jei lyginti ta L formos ir sita A, ten video apie trip trap pavojinguma yra kai vaikas kojom atsispiria ir krenta, tai su A formos kede jei vaikas atsispiria, tai stalas vercias, bet ne kedute biggrin.gif jei tireciau trip trapa tai tikraiusiai man butu kaip tame video...

cia sita kedute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agatka: 04 gruodžio 2011 - 12:48
QUOTE(Giedre64 @ 2011 11 07, 13:10)
Na va, praejo kuris laikas ir as galiu parasyti savo nuomone apie Chicco polly kedute smile.gif... Kaip ir daugelis taip ir as galiu pasakyti, kad ji tikrai griozdiska...Niekaip nesuprantu kodel jos turi buti tokios dideles smile.gif Visi jos "privalumai" mums nereikalingi...Ji stovi sau kampe virtuveje, kai ateina laikas valgyti isodinu dukryte, pavalgo ir pavalgius keliaujam sau zaisti...Neprireike man nei padekliuko mamai (metosi kazkur), neprireike nei keliu atloso padeciu (neaisku kam ju gali prireikti), neprireike nuimti ir padekla (ir taip galima pavalyti), neprireike ir ratuku (niekur mes su ja is virtuves nemigruojam)...Zodziu, drasiai galiu patarti mamytems, kurios nenori isleisti daug pinigu, pirkti paprasta maitinimo kedute ior nesukti sau per daug galvos...As jau gailiuosi,kad "sukau" smile.gif Be to, dar pastebejau, kad mazoji sitoj kedutej kazkaip keistai "ikritus" sedi...Nezinau kaip kitose, todel negaliu pasakyti ar tai kedutes ar mano dukrytes problema wink.gif)))

Pritariu 100 proc, as dar negaliu pakesti, kad ji uzima daug erdves virtuveje, tai tampau pirmyn atgal is koridoriaus. O sedi tikrai mano sunelis joje nenoriai. Nelabai vykes man pirkinys schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas turite tokia kedute?
Dabar kaip tika akcija joms...

http://www.mothercare.ee/lt/uudised/
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2011 12 01, 20:48)
apie trp trap nesauguma!

ir apie tai, kad tikrai zemoka sita kedute

ir dar cia

labai panasi brio maitinimo kedute dar yra, tai taip pat nustebau kokia zema

Agatka, gal jūs prekiaujate tomis A formos kėdutėmis, kad taip varot ant Stokke? g.gif Mano du vaikai užaugo jose, todėl galiu pasakyti, kad ji tikrai stabili ir nežema.
Galbūt taip atsispyrus į stalą ir įmanoma apvirsti (teoriškai ir tai kai vaikas nevalgo!), bet gamintojai tikriausiai irgi matė šį filmuką, todėl dabar prie rinkinio kūdikiui prideda specialius kėdės kojų prailginimus, kad jau tikrai tikrai kėdė nevirstų drinks_cheers.gif
Na o dėl žemumo, tai ta mama tiesiog taip sudėjo kėdę, kaip jai patogiau. Užpakalio lentelę galima būtų dar smarkiai kilstelti aukštyn. Vaikas, kai tik pradeda sėdėti, t. y. apie 6 mėn., jau iš karto gali sėdėti pasidėjęs alkūnes. Tikrai sakau, nes mūsų vaikai sėdėjo ir tebesėdi Stokke Tripp Trapp kėdėse thumbup.gif
Apskritai jos gabaritai yra panašūs kaip ir A formos kėdutės. Jeigu vis tiek prieštarausite, gal surašykime cm?
Atsakyti