Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo kėdutės

Sveikos mamytės,

Svarstau kurią kėdutę pasirinkti Chicco polly ar Fisher price Precious Planet ?

Gal kas turit kokių atsiliepimų?

Iš grožio man patrauklesnė FP bet pagyrų daugiau girdėjau apie Chicco, tačiau tik todėl kad apie FP nelabai ką apskritai radau
Atsakyti
as ziurinejau tas kedutes ir kazkaip patiko Chicco poly, o panagrinejus atsiliepimus labai nustebau kad ištie sdaug kas ją giria thumbup.gif tik minusas kad man ji tokio griozdiška atrodo... dar visia neblogai atrodo bebe confort omega g.gif bet jauciu rinksiuos polly, patinka kad su staliuku nusiima ir tarpukojis ax.gif ir kad tinka nesedinciam mazyliui, yra gulima sakykim padetis
tik reikia atrast deveta, ne snaujos neipirksim doh.gif
Atsakyti
mes turim chicho happy snack ir mums ji thumbup.gif pirkom deveta ir uzaugom joje ir dar sesei ar broliui bus. kam moketi uz kedute po 500lt? juokinga lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes turime sia kedute http://www.perkuvaik...empo-venus.html
Mums ji puiki!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluciux: 14 spalio 2011 - 15:27
Turime peg perego tatamia kedute, esu labai ja patenkinta thumbup.gif Didziausias jos pliusas - manevringumas, tai buvo pagrindine priezastis del ko ja ir pirkau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diadora @ 2011 10 16, 11:55)
Turime peg perego tatamia kedute, esu labai ja patenkinta  thumbup.gif  Didziausias jos pliusas - manevringumas, tai buvo pagrindine priezastis del ko ja ir pirkau  thumbup.gif


Sveiki, man irgi šios kėdutės didelis pliusas - mobilumas. Tačiau abejoju dėl supimo funkcijos - ar ši kėdutė gali atstoti sūpynes? Kas turite Peg Perego Tatamia pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmase @ 2011 10 16, 21:29)
Sveiki, man irgi šios kėdutės didelis pliusas - mobilumas. Tačiau abejoju dėl supimo funkcijos - ar ši kėdutė gali atstoti sūpynes? Kas turite Peg Perego Tatamia pasidalinkite patirtimi  4u.gif

Tikejausi ir as, kad supynes bus siek tiek geresnes, bet nusivyliau g.gif Kai vaikas makaluoja kojytes, tai "supasi" ta kedute, bet labai jau menkai smile.gif
Atsakyti
mes turim Chicco Poly, jokiu minusus nepastebejau, smagi, gerai valosi, vaikui jau 2, bet dar daznai ten seda valgyt, nors jau vis dazniau nori su mumis prie stalo, bet dar tarnauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pin49 @ 2011 10 19, 09:07)
O gal kas turit tokią medinę kėdutę hauck, viena draugė turi, tai labai giria,bet norėčiau gauti daugiau atsiliepimų:

http://www_musuvaika...product_id=1379


mes, kai buvom isvaziave pasisveciuot pas draugus, tai gavom panasia medine kedute pasiskolint ten, tiksliai nepamenu ar tokia, bet galiu pasakyt, kad maniskis labai nesmagiai ten sedejo, kazkaip uzpakaliukui vietos maziau, slydo labai jis man, atlosas gan stacias, zodziu pasedeje tokioj, tik apsidziaugiau, kad nesugalvojau pirkt medines ax.gif
Atsakyti
Sprendžiam ir mes kėdutės dilemą... g.gif . Renkamės tarp Prima Pappa ir Chicco poly.... Pirmoje patinka, kad yra 4 ratukai, o antroje - kad buomelis ne ant kėdutės, o po staliuku padarytas. O vat kad abu privalumai būtų viename, tai tikriausiai nėra tokios smile.gif
Gal galite patarti, kurios užvalkaliukas yra mielesnis, mažiau plyštantis... labai jau man nepatinka tos "ceratos".... O su medžiaga sunku rasti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė Orchidėja: 22 spalio 2011 - 23:21
Gal kas naudojate Chicco Snack? Įdomu būtų apie jas daugiau sužinoti.
Ir dar įdomu dėl tų buomelių - jie tikriausiai nenusiima, kur būna ant sėdimos dalies primontuoti smile.gif?
Atsakyti
As kai rinkausi kedute perskaiciau labai daug komentaru, pasidariau isvada kad populiariausios Chico polly ir BBC omega. (Na tu brangiuju neminiu, nes man atrodo gana kvaila uz kedute tokius pinigus moket). Nusipirkome BBC omega. Na mes jos ilgai nenaudojome, nes kai parsiveziau ir pastaciau ta plasmasini griozda, tai taip nelipo jis man prie sirdies nors tu ka. Na, bet kas vistik nori tokio plastmasinio griozdo tai objektyviai: Si kedute gal visai ir nieko, su 4 ratukais niekada nepirkciau nes kokie ten stabdziukai bebutu jie neuztikrins kedutes stabilumo. Dvieju ratuku pilnai uztenka, truputuka prikeli gala ir kedute be problemu vaziuoja. Dabar apie reklamuojamas 5 atlosiuko padetis tai ten jos taip nezymiai skiriasi, kad realiai jei kokios trys butu tai efektas butu tas pats. As asmeniskai nesedincio vaikiuko ten nesodinciau, na nuo kokiu 5 men nebent po biski. Kad buomelis yra pritvirtintas prie kedytes tai man privalumas. nes dirzus segioti ne visada patogu, o nuemus padekliuka ir pastumus prie stalo tai net nerekia dirzu nes pro ta buomeli vaikas tikrai neiskris, o jei buomelio tikrai nereikia tai atsukus kelis varstukus ji galima ir visai nuimti. Padekliukas nors slankiojantis, bet man pasirode visai nepatogus, nes neprisislenka prie pat vaiko, tas slankiojimas toks mano akimis kaip ant bairio padarytas neaisku kam.

O seip mano patirtis tokia: Mum jau 7 men, kadangi maitinu pati tai tos kosyciu valgymas dar tera kelis kart per diena. Del tiek laikyt pasistacius kazkoki griozda tai man tikrai nesinori. As turiu sena nesiojama auto kedute ta kur nuo 0-13kg. Bet kadangi ji labai seno modelio ir tokia gana plati tai mano pupa 10 kg i ja dar telpa. Tai joje mes ir valgom pasidedu kur man patogu tai ant stalo virtuveje tai ant sofos.... O mes dabar nusipirkom tokia medinuke kur reguliuojasi auksciai tiek sedynes tiek kojyciu. ir zinokit kokia ji man fainute. Tokia kompaktiska, miela. Mes dar jos dorai neisbandem, nes restauruojam, bet vaika jau buvom isodine ir man labai patiko, kad sedi tiesiai, tvarkingai. Daugiau galesiu parasyt kai jau pilnai isbandysim. smile.gif Sekmes renkantis
Atsakyti