Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo kėdutės

Na ką gi - parsigabenom jau ir mes savają smile.gif Chicco Snack. Ir esame labai patenkinti, nes: ji pigesnė nei Chicco Polly, kompaktiškesnė, ir, gerai apsvarstę visus "už" ir "prieš", supratome, kad tų pribumbasu (antro padėkliuko, reguliuojamo pakojuko ir papildomos lentynėlės mamos puodeliui) mums nereikia. Be to viena mamytė paantrino dėl šito, kad auginant antrą vaiką, vyresnis vis taikosi žaisti su tais "priedais" smile.gif, o kadangi mes taip pat planuojame antrą vaikutį, tai mums buvo tiesiai į dešimtuką jau patyrusios mamytės pastebėjimai smile.gif.
Jauki miela kėdutė - labai smagu, kadne gargaras ir visko tiek, kiek reikia smile.gif
Atsakyti
Mes turim medine maitinimo kedute, kuri veliau persidaro i staliuka su kedute, esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Aš savo mažajai turiu NAKKO firmos kėdutę ir labai ja esu patenkinta, turi du ratukus, kurių visiškai pakanka, yra 5 aukščio padėtys ir 3 nugarėlės padėtys. Tikrai liuks daiktas, rekomenduočiau ją, juolab, kad ir kaina nesikandžioja:)
Atsakyti
Na va, praejo kuris laikas ir as galiu parasyti savo nuomone apie Chicco polly kedute smile.gif... Kaip ir daugelis taip ir as galiu pasakyti, kad ji tikrai griozdiska...Niekaip nesuprantu kodel jos turi buti tokios dideles smile.gif Visi jos "privalumai" mums nereikalingi...Ji stovi sau kampe virtuveje, kai ateina laikas valgyti isodinu dukryte, pavalgo ir pavalgius keliaujam sau zaisti...Neprireike man nei padekliuko mamai (metosi kazkur), neprireike nei keliu atloso padeciu (neaisku kam ju gali prireikti), neprireike nuimti ir padekla (ir taip galima pavalyti), neprireike ir ratuku (niekur mes su ja is virtuves nemigruojam)...Zodziu, drasiai galiu patarti mamytems, kurios nenori isleisti daug pinigu, pirkti paprasta maitinimo kedute ior nesukti sau per daug galvos...As jau gailiuosi,kad "sukau" smile.gif Be to, dar pastebejau, kad mazoji sitoj kedutej kazkaip keistai "ikritus" sedi...Nezinau kaip kitose, todel negaliu pasakyti ar tai kedutes ar mano dukrytes problema wink.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Giedre64 @ 2011 09 10, 00:57)
Sveikos mamytės,

atidariau šią temą, nes matau, kad ankstesnė jau uždaryta..o man dar liko daug neaiškumų smile.gif Daugiausiai liaupsių sulaukia Chicco polly kėdutės, o man jos pasirodė kiek griozdiškos, norisi kažkokios kuklesnės smile.gif Gal kas jau išbandėte Kim Kids? (http://www.parduotuvevaikams.lt/maitinimo-kedutes/3246-maitinimo-kedute-kim-kids.html)
Dar žiūrinėju Delti Tino (http://www.mazylioratai.lt/goods;330;;cat,;id,781;sim,2) ir Mamtu (http://www.prekesvaikams.com/index.php/kedutes/maitinimo/maitinimo-kedute-mamtu-zydra-2.html), nes nesinori perkopti 300 Lt ribos smile.gif
Gal kas turi šias kėdutes ir gali pasidalinti patirtimi? Ačiū smile.gif))


Papildyta:
QUOTE(greta82 @ 2011 11 10, 16:40)

Mes pirkom pries pora metu Chicco Happy Snacks,ir naudojomes nuo keturiu menesiu iki 2metuku,neseniai mums du suejo ir jau vaikutis nori sestis kaip ir mes prie stalo.Tai galiu pasakyti,kad tikrai buvo labai reikalingas daiktas.Mano vaikas labai judrus,labai:)todel tik isodinus ji i kedute ir uzsegus su dirziukais galedavau ka nors pasidaryti virtuveje.Ir siaip isodini,pavalget ,ir ramu,nereikia begiot po visa nama paskui vaika su saukstu.O del didumo ,masyvumo tai taip jinai nemaza,bet labai stabili,yra vaikas ir atsistojes ir persisveres joje(taip negalima,bet visko pasitaiko:))ir nieko,kedute stovi tvirtai.Atlamai labai tvirta .Apacioje esantis zaislu krepsys labai patogu is karto gali paduoti vaikuciui,nugarele ir staliukas turi kelias padetis,viskas apgalvota,Siap chicco produkcija mano manymu yra viena geriausiu aplamai.
Papildyta:
QUOTE(Krištolinė Orchidėja @ 2011 10 23, 22:59)
Gal kas naudojate Chicco Snack? Įdomu būtų apie jas daugiau sužinoti.
Ir dar įdomu dėl tų buomelių - jie tikriausiai nenusiima, kur būna ant sėdimos dalies primontuoti smile.gif?

Nusiema labai prastai:)mes tokia turim
Papildyta:
QUOTE(greta82 @ 2011 11 10, 17:00)
Papildyta:

Mes pirkom pries pora metu Chicco Happy Snacks,ir naudojomes nuo keturiu menesiu iki 2metuku,neseniai mums du suejo ir jau vaikutis nori sestis kaip ir mes prie stalo.Tai galiu pasakyti,kad tikrai buvo labai reikalingas daiktas.Mano vaikas labai judrus,labai:)todel tik isodinus ji i kedute ir uzsegus su dirziukais galedavau ka nors pasidaryti virtuveje.Ir siaip isodini,pavalget ,ir ramu,nereikia begiot po visa nama paskui vaika su saukstu.O del didumo ,masyvumo tai taip jinai nemaza,bet labai stabili,yra vaikas ir atsistojes ir persisveres joje(taip negalima,bet visko pasitaiko:))ir nieko,kedute stovi tvirtai.Atlamai labai tvirta .Apacioje esantis zaislu krepsys labai patogu is karto gali paduoti vaikuciui,nugarele ir staliukas turi kelias padetis,viskas apgalvota,Siap chicco produkcija mano manymu yra viena geriausiu aplamai.
Papildyta:

Nusiema labai prastai:)mes tokia turim ir jau galetume parduoti.


Atsakyti
QUOTE(Krištolinė Orchidėja @ 2011 10 28, 20:06)
Na ką gi - parsigabenom jau ir mes savają smile.gif Chicco Snack. Ir esame labai patenkinti, nes: ji pigesnė nei Chicco Polly, kompaktiškesnė, ir, gerai apsvarstę visus "už" ir "prieš", supratome, kad tų pribumbasu (antro padėkliuko, reguliuojamo pakojuko ir papildomos lentynėlės mamos puodeliui) mums nereikia. Be to viena mamytė paantrino dėl šito, kad auginant antrą vaiką, vyresnis vis taikosi žaisti su tais "priedais" smile.gif, o kadangi mes taip pat planuojame antrą vaikutį, tai mums buvo tiesiai į dešimtuką jau patyrusios mamytės pastebėjimai smile.gif.
Jauki miela kėdutė - labai smagu, kadne gargaras ir visko tiek, kiek reikia smile.gif

Pas mus irgi chicco snack thumbup.gif jau kiek laiko naudojam ir nesiskundziu, man pilnai jos uztenka, nieko netruksta.
Atsakyti
Mes turim Stokke Tripp Trapp ir esam ja labai patenkinti, tai yra kedute, kuri persiformuoja pagal vaikucio amziu ir savo ismatavimais labai kompaktiska, neuzimanti daug vietos kaip kitos maitinimo kedutes, prisistumia prie virtuvinio stalo, tai papildomo staliuko visiskai nereikia. Nors buvau uzsigeidusi tos tradicines kartu su staliuku ir paminkstinta sedimaja bei nugarytes dalimi, bet apsistojom butent ties sia ir neapsirikom tos kedutes nekeisciau i jokia kita smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maran: 20 lapkričio 2011 - 13:42
Turim Chicco poly ir esam patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maran @ 2011 11 20, 13:41)
Mes turim Stokke Tripp Trapp ir esam ja labai patenkinti, tai yra kedute, kuri persiformuoja pagal vaikucio amziu ir savo ismatavimais labai kompaktiska, neuzimanti daug vietos kaip kitos maitinimo kedutes, prisistumia prie virtuvinio stalo, tai papildomo staliuko visiskai nereikia. Nors buvau uzsigeidusi tos tradicines kartu su staliuku ir paminkstinta sedimaja bei nugarytes dalimi, bet apsistojom butent ties sia ir neapsirikom tos kedutes nekeisciau i jokia kita  smile.gif

user posted image



Sita kedute atrodo labai simpatiska - negriozdiska ir patogi. O kur pirkote?
Atsakyti
as taip pat turiu medine kedute, kuri panasi i stokke trip trap. veliau performuojama didesniam vaikui. labai grazu man ta mediena, jokiu plasmasiu, negriozdiska, dukrtytei labai patinka, o svariausia kad sedi kartu su mumis prie stalo smile.gif
Papildyta:
gal but viena minusa galiu pasakyti apie trip trap, tai kad nelabai auksta. ir video youtubej kiek ziurejau tai kudikis sedi ir tik galva kyso is po stalo...
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2011 11 23, 22:42)
as taip pat turiu medine kedute, kuri panasi i stokke trip trap. veliau performuojama didesniam vaikui. labai grazu man ta mediena, jokiu plasmasiu, negriozdiska, dukrtytei labai patinka, o svariausia kad sedi kartu su mumis prie stalo smile.gif
Papildyta:
gal but viena minusa galiu pasakyti apie trip trap, tai kad nelabai auksta. ir video youtubej kiek ziurejau tai kudikis sedi ir tik galva kyso is po stalo...

Mes tokią turim, tai tikrai ne galva kyšo iš po stalo... Kėdutė pagal visus ergonominius reikalavimus: vaiko alkūnės pasideda ant stalo, kojos turi tvirtą atramą. Nebent jūsų stalas koks gigantiškas smile.gif
Beje, dabar viename bloge galima lengvai laimėt Stokke padėkliuką ant stalo thumbup.gif
http://dirbumama.lt/...be-tripp-trapp/
Atsakyti
mano stalas standartinis, ir mano medine kedute te stokke, kitokia, truputi didesne, ir aukstesne. o apie trip trap youtubej maciau video kad pristumtas mazas vaikas prie stalo ir galva kyso, ir kitus video lyginant, kuomet truputi didesni vaikai ir ne taip jau ir aukstai, vaikui stalas po pazastim...
Atsakyti