Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

QUOTE(Obuoliausia @ 2011 09 23, 15:52)
Vaida, su arnica neprisižaisit, nėra jinai "pikta". Galit imti 200 ir labai dažnai (pvz. kas 5 min., kai jaučiat, kad darosi nemalonu).
Arnica "eksperimentiniais tikslais" dažnai sueina. Net ir lūžus kaului skausmą nuėmė labai gerai (nereikėjo jokių ketanovų). 200 po smarkesnių prisiplojimų ar dantų rovimų - pats geriausias daiktas. Padės išvengti komplikacijų, mažiau tins ir skaudės.

Obuoliausia ir Casual, dekoju nepalikusioms nelaimeje 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Siandien staiga vaikui uzkilo auksta temperatura (su 38,5 parsivezem is darzelio). Per valanda temperatura sukilo iki 40. Sikart nusprendziau pabandyti nevezti pas gyd kuri gydydavo mus kaskart, ir paskutiniu metu be antibijotiku is kabineto neiseidavome. Pasiskambinau gyd homeopatei ir ji liepe girdyti po 3 zirnius antigripinum1/ kas valanda. Per ta valanda, kol vaikui laikesi 40, prazilau ir vos neisprotejau, nes tokia auksta temp mums nebudinga. Dabar jau temperatura po truputi krenta. Esu zalia homeopatijoj, bet jau nebekyla ranka vaikui duoti antibu. Kas ismanote, nuraminkite, kad vaistus skyre tinkamus ir kad neprisizaisim su kokiom komplikacijom. Daugiau jokiu simptomu (sloga, kosulys) nematyti, vaikui 3,5 metu. Busiu labai dekinga, jei kas atsilieps.
Atsakyti
QUOTE(Whatever @ 2011 09 23, 16:48)
Sveikos, mamytes. Siandien staiga vaikui uzkilo auksta temperatura (su 38,5 parsivezem is darzelio). Per valanda temperatura sukilo iki 40. Sikart nusprendziau pabandyti nevezti pas gyd kuri gydydavo mus kaskart, ir paskutiniu metu be antibijotiku is kabineto neiseidavome. Pasiskambinau gyd homeopatei ir ji liepe girdyti po 3 zirnius antigripinum1/ kas valanda. Per ta valanda, kol vaikui laikesi 40, prazilau ir vos neisprotejau, nes tokia auksta temp mums nebudinga. Dabar jau temperatura po truputi krenta. Esu zalia homeopatijoj, bet jau nebekyla ranka vaikui duoti antibu. Kas ismanote, nuraminkite, kad vaistus skyre tinkamus ir kad neprisizaisim su kokiom komplikacijom. Daugiau jokiu simptomu (sloga, kosulys) nematyti, vaikui 3,5 metu. Busiu labai dekinga, jei kas atsilieps.

o kaip gerkle..ar ne angina? ji kaip taisykle buna be slogos be kosulio tik auksta temperatura ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 23, 17:23)
o kaip gerkle..ar ne angina? ji kaip taisykle buna be slogos be kosulio tik auksta temperatura ax.gif

Na, gerkle truputi paraudus. Labai sunku gerai apziureti, vaikas labai piktas. Jei tai butu angina, reiketu kitu vaistu?
Atsakyti
QUOTE(Whatever @ 2011 09 23, 16:48)
Sveikos, mamytes. Siandien staiga vaikui uzkilo auksta temperatura (su 38,5 parsivezem is darzelio). Per valanda temperatura sukilo iki 40. Sikart nusprendziau pabandyti nevezti pas gyd kuri gydydavo mus kaskart, ir paskutiniu metu be antibijotiku is kabineto neiseidavome. Pasiskambinau gyd homeopatei ir ji liepe girdyti po 3 zirnius antigripinum1/ kas valanda. Per ta valanda, kol vaikui laikesi 40, prazilau ir vos neisprotejau, nes tokia auksta temp mums nebudinga. Dabar jau temperatura po truputi krenta. Esu zalia homeopatijoj, bet jau nebekyla ranka vaikui duoti antibu. Kas ismanote, nuraminkite, kad vaistus skyre tinkamus ir kad neprisizaisim su kokiom komplikacijom. Daugiau jokiu simptomu (sloga, kosulys) nematyti, vaikui 3,5 metu. Busiu labai dekinga, jei kas atsilieps.


Pas mus tas pats virusas - daviau Aconitum ir Belladonna, tik aš daviau didesnėm dozėm ir panašiai kas15 min, tai tempą nuo 38,5 per 3 val numušė visiškai, daugiau jokių požymių. Ir metukų maniškei tiek pat smile.gif

Jei neklystu, į Antigripiną įeina Aconitum ir Beladonna, neturiu po ranka, nematau sudėties, parašykit. Mums padėjo, šiandien mažėį linksma, žaidžia, lyg ir nebuvo nieko vakar smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Renna @ 2011 09 22, 22:43)
mano abu vaikai bus broncho astmatikai, tik didysis nedūsta, o mažasis dar ir kaip dūsta doh.gif




Renna, mes panašiu laiku pradėjom gydyti vaikus homeopatiškai, kaip jums tie kosuliai/dusuliai? Negerėja? Pas mus pasitaiko, bet palyginti, kaip buvo anksčiau, skiriasi kaip diena ir naktis.

Merginos, o arnica gal nuo galvos skausmų padeda? Nes man kažkaip žirniukai galvos skausmo neįveikia...
Ir dar: ar Rhus Tox padeda nuo kūno niežulių (čia pasekmė netinkančio maisto)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinukas: 23 rugsėjo 2011 - 18:27


Jei neklystu, į Antigripiną įeina Aconitum, neturiu po ranka, nematau sudėties, parašykit.
Papildyta:
Antigripinum1 sudetis: aconitum d3, belladonna d3, bryonia d3.

Siuo metu temperaturos turim 37,1 ( 40 buvo 13:00 val). Mazius mieguistas, bet atsibudes jau spejo man apie kaledas papasakoti smile.gif. Neramina mane tik tai, kad ji pykina truputi, sian 2 kartus apsiveme. Bet gal cia nuo tos aukstos temp? Gyd liepe iki rytojaus pietu ta pacia doze vartoti kas valanda, o tada skambinti.
Nuo rugsejo pradejom i nauja darzeli eiti...ir ka... Savaite i darzeli, savaite namie.....oi tie virusai zarazos.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever @ 2011 09 23, 19:25)
Jei neklystu, į Antigripiną įeina Aconitum, neturiu po ranka, nematau sudėties, parašykit.
Papildyta:
Antigripinum1 sudetis: aconitum d3, belladonna d3, bryonia d3.

Siuo metu temperaturos turim 37,1 ( 40 buvo 13:00 val). Mazius mieguistas, bet atsibudes jau spejo man apie kaledas papasakoti smile.gif. Neramina mane tik tai, kad ji pykina truputi, sian 2 kartus apsiveme. Bet gal cia nuo tos aukstos temp? Gyd liepe iki rytojaus pietu ta pacia doze vartoti kas valanda, o tada skambinti.
Nuo rugsejo pradejom i nauja darzeli eiti...ir ka... Savaite i darzeli, savaite namie.....oi tie virusai zarazos..  verysad.gif


Na taip, absoliučiai tas pats poveikis smile.gif Vėmimas GALI būti ir nuo temperatūros, gali tokiu būdu veikti ir pats virusas - ką čia žinosi, bet kaip matot, žirniai parinkti teisingai.
Mano sūnus, kai suserga praktiškai visada vemia, nors jam būna tik sloga, paskui prisideda kosulys (turim astmą) jau kaip ir pripratom prie to.
Atsakyti
Nan nuo galvos skausmo Ignatia padeda...
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 09 23, 19:30)
Nan nuo galvos skausmo Ignatia padeda...


Šito nuo galvos skausmo dar nebandžiau - ogi reiks išbandyt, ir namie kaip tik turiu.
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas @ 2011 09 23, 19:30)
Na taip, absoliučiai tas pats poveikis  smile.gif Vėmimas GALI būti ir nuo temperatūros, gali tokiu būdu veikti ir pats virusas - ką čia žinosi, bet kaip matot, žirniai parinkti teisingai.
Mano sūnus, kai suserga praktiškai visada vemia, nors jam būna tik sloga, paskui prisideda kosulys (turim astmą) jau kaip ir pripratom prie to.

O galvos skausmas cia turbut irgi prie to pacio "gerio"? Maniskis saukia, kad jam galva labai skauda...ir pilva, beje..
Atsakyti
QUOTE(Whatever @ 2011 09 23, 19:45)
O galvos skausmas cia turbut irgi prie to pacio "gerio"? Maniskis saukia, kad jam galva labai skauda...ir pilva, beje..


Oj ne ne, čia mano galvos skausmai...
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas @ 2011 09 23, 19:49)
Oj ne ne, čia mano galvos skausmai...

As supratau, kad del galvos apie save snekat. Tiesiog mano vaikui irgi siandien labai galva skauda ir pilva kartais. Cia turbut visa viruso "puokste".
Atsakyti