Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

na, va, nors nesu dažna lankytoja čia, bet kaip jau šeštadienį bandėm galvoti, ką daryt, kad nesusirgt, nieko gero nesugalvojom, be influcido, kurio buvo namie, o naktį jau pakovojom su 40 doh.gif blogiausia, kad vaiks visiškai atsisakė gerti, ko dar niekad mums nebuvo, kiek galėjo, tiek stūmė rankytėm net kai lūpas vilgyt bandžiau ar lašiuką įlašint, susitarėm tik dėl kūno vėsinimo vandenuku, galvojau nuprotėsiu, jau nebebuvo ką daryt, mačiau jau kad vaikasant ribos, mums jau traukulių buvo, tai ir ibuprofeną, po kiek laiko paracetamolį.. o temperatūra nuo 40 toli nenukrenta, vis virš 39 doh.gif tai kol gert nepradėjo, tol ir drėkinau visą vandeniu. vis dėlo kiek reiškia tie skysčiai organizme, nieko net ta chemija nepadeda ...

na, bet toliau leidau su 38.5 vakar pravaikščiot , ir tfu 3 , per antrąją naktį ta temperatūra "išsivaikščiojo" thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
prasau patarimo. Dukrai tiesiog bega baltas vandenelis is nosies. Itariu, jog susije su dantuko prasikalimu, nes siaip guvi, linksma. Neturiu allium cepa( tik rytoj atves i vaistine). Ka dar galeciau suduoti, kad bent kazkiek apraminciau? Kartais paciaudi.
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 09 19, 13:51)
Sveiki,
prasau patarimo. Dukrai tiesiog bega baltas vandenelis is nosies. Itariu, jog susije su dantuko prasikalimu, nes siaip guvi, linksma. Neturiu allium cepa( tik rytoj atves i vaistine). Ka dar galeciau suduoti, kad bent kazkiek apraminciau? Kartais paciaudi.


Pažiūrėkit Aconitum. Allium cepa yra Coryzalia (būna beveik visose vaistinėse) ir 3 Antigripine berods...
Atsakyti
QUOTE(singa @ 2011 09 19, 09:06)
Skaitau ir aš tą knygą Wernerio Stumpfo "Homeopatija. Savigydos vadovas", 2011m. Iškilo klausimas dėl žirniukų dozavimo: ar galima kūdikiui 4mėnesiui duoti po 5 žirniukus kas valandą, kol susilpnės negalavimai (1-a dozavimo taisyklė)? Keista, kad kūdikiams, vaikams ir suaugusiems rekomenduojamos tos pačios dozavimo taisyklės?
Arkas nors duodate kūdikiams tiek žirniukų?

Dozuoti reikia ne pagal ta knyga, nes ten kazkaip apibendrintai parasyta, kad tiktu visiems. o iš tikro netinka niekam ax.gif Bent jau zirniukų dozės. Bent jau aš tai tomis dozavimo taisyklėmis, kaip ten parašyta, tai nesilaikau. Dozuoju kaip įprasta (kiek metų - tiek žirniukų).

Nusprendžiau vaiką patirkti Folio metodu. Įtariu, kad nuo darželio maisto mums sloga vis išlenda. Nes žinau, kad darželyje gauna daug produktų, kokių namuose iš viso nevartojam. Įdomu, ar pasiteisins mano nuojauta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2011 09 19, 16:20)
Nusprendžiau vaiką patirkti Folio metodu. Įtariu, kad nuo darželio maisto mums sloga vis išlenda. Nes žinau, kad darželyje gauna daug produktų, kokių namuose iš viso nevartojam. Įdomu, ar pasiteisins mano nuojauta  g.gif



Aš šiemet sakiau patikrinsiu ar sirgs vaikas, maitindamasis vien tik namie ruoštu maistu smile.gif Į mokyklą imasi priešpiečius, o pietus pavalgo namie. Sloga susirgo, bet čia po to kai obuolius skynė šeštadienį vien tik su marškiniais, nors oras toks povėsis buvo ir vėjas pūtė. Na ir aišku kadangi jau pats pareina, tai nepakontroliuosi ar arbatos išgėrė karštos ar neplikinėja, nes čiaudėjo. Bet kažkaip visiškai kitaip serga - ar dėl to kad nevalgo to šlamšto mokyklinio, ar dėl to kad vandenyje homeopatinius tirpinu. Vakar sloga tokia nosį užėmusi buvo, neišsipūtė niekas, temperatūra buvo 37,2. Dieną daviau vandenyje ištirpintus homeopatinius (influcidas, Coryzalia, Cinabsinas), arbatos liepžiedžių ir ramunėlių, aviečių, o vakare kojas liepiau pakaitinti ir sezamo aliejumi patepiau krūtinę, nugarą, kojas, nosies sparnelius. Nu ryte kvėpavo jau per nosį, nesipučia nieko, nors dar per nosį kalba, bet jau geriau žymiau. Ir temperatūra normali. Aišku, vaistus vis dar duodu tuos pačius, arbatą (ir į mokyklą), kojas liepsiu kaitinti ir aišku sezamu ištepsiu visą. Kas keista, vakar po kojų kaitinimo ir išgėrus arbatą jis pradėjo prakaituoti, ko anksčiau nėra buvę.
Atsakyti
Vasara, kai dazrelis buvo užzisaręs, slogos nebuvo didžiąjai. nors mažoji buvo pasigavusi. Bet pas didžiąją ta sloga kitokia, nei įprasta, bet visada vienoda - žalsvai geltona. Kažakda buvau ištyrusi pas LOR, tai nerado bakterijos, bet tipo 4proc alergijos kažkam. todėl kažkaip ir susimasčiau, kad gal nu oto darželinio maisto jai ten organizmas durniuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(singa @ 2011 09 19, 09:06)
Skaitau ir aš tą knygą Wernerio Stumpfo "Homeopatija. Savigydos vadovas", 2011m. Iškilo klausimas dėl žirniukų dozavimo: ar galima kūdikiui 4mėnesiui duoti po 5 žirniukus kas valandą, kol susilpnės negalavimai (1-a dozavimo taisyklė)? Keista, kad kūdikiams, vaikams ir suaugusiems rekomenduojamos tos pačios dozavimo taisyklės?
Arkas nors duodate kūdikiams tiek žirniukų?


Prisiskambinau vakar M., tai jis liepė kūdikiui duoti po 3 žirniukus 3 kartus per dieną (mažylis turi slogą, neprakvėpuoja, ištraukti nieko neina, vaikas irzlus). Paskyrė chamomila, gal šiek tiek ir geriau šiandien, bet nosytė vistiek "gargaliuoja" viduj, dar kosčioti pradėjo.
Neaišku ar dantukai kalti, ar sesė virusą parnešė iš darželio g.gif
Atsakyti
Atrodo, kad sustabdziau nosies varvejima, bet dabar miegant viskas leidziasi i gerkle ir labai kosti (del to prabunda). Kazkada bandziausita problema gydyti Hydrastis ir Sticta, bet dabar neveikia. Gal turite kokiu nors ideju? Snargliukai tik balti.
Atsakyti
jeigu dar kas neskaitėte (kam aktualu alergija). Pagarba gydytojai - tokių reta (kaip gerai, kad mes ją ir M. susiradom) biggrin.gif

http://www.medikana....gos/Alergologas


Papildyta:
QUOTE(Fedes @ 2011 09 19, 11:08)
na, va, nors nesu dažna lankytoja čia, bet kaip jau šeštadienį bandėm galvoti, ką daryt, kad nesusirgt, nieko gero nesugalvojom, be influcido, kurio buvo namie, o naktį jau pakovojom su 40  doh.gif blogiausia, kad vaiks visiškai atsisakė gerti, ko dar niekad mums nebuvo, kiek galėjo, tiek stūmė rankytėm net kai lūpas vilgyt bandžiau ar lašiuką įlašint, susitarėm tik dėl kūno vėsinimo vandenuku, galvojau nuprotėsiu, jau nebebuvo ką daryt, mačiau jau kad vaikasant ribos, mums jau traukulių buvo, tai ir ibuprofeną, po kiek laiko paracetamolį.. o temperatūra nuo 40 toli nenukrenta, vis virš 39  doh.gif tai kol gert nepradėjo, tol ir drėkinau visą vandeniu. vis dėlo kiek reiškia tie skysčiai organizme, nieko net ta chemija nepadeda ...

na, bet toliau leidau su 38.5 vakar pravaikščiot , ir tfu 3 , per antrąją naktį ta temperatūra "išsivaikščiojo" thumbup.gif


Fedes, turiu įtarimų, jog dabar toks virusas - laikosi temperatūra, o daugiau niekas neišlenda. Pas mano mažąją šiąnakt pakilo, net nežinau, kiek - degė visa, aš jai Aconitum+Beladonna daviau, ryte 38, kas valandą vėl tą patį kokteiliuką, o miegot nuėjo pietų su 37. Kol kas jokių kitų reiškinių nepastebiu. Na, dar vakare gali kilstelėt.
Draugų berniukui buvo tas pats, tik laikėsi 3 paras, o paskui kaip atsirado, taip ir dingo.
Papildyta:
QUOTE(Lotynė @ 2011 09 19, 07:56)
O čia jau atsargiai, žalia išmatų spalva dažnai reiškia bakteriją. Siūlyčiau paprastą kaprologinį pasidaryti ir pažiūrėti ar nėra leukocitų pilno regėjimo lauko...


Mano naujagimiui taip buvo - bet nieko blogo kaprologinis neparodė (tačiau jį verta padaryt būtinai). Mums gerųjų bakterijų prirašė, ir tiek.

O žalių salotų nevalgėt?
Atsakyti
O kodel dauguma mamu taip akcentuoja krauja tyrima? jei rodo bakterine infkcija tuomet imasi antibiotiku?
juk homeopatijai nesvarbu ar virusas ar bakterija..ji organzima gydo vienodai 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 22, 16:09)
O kodel dauguma mamu taip akcentuoja krauja tyrima? jei rodo bakterine infkcija tuomet imasi antibiotiku?
juk homeopatijai nesvarbu ar virusas ar bakterija..ji organzima gydo vienodai 4u.gif  g.gif


Iš principo, kaip ir taip, jūs teisi, bet visada yra bet...
Jei mano šeimoje/pažįstamų rate būtų homeopatas, kuriam galėčiau bet kada prisiskambint pasikonsultuot, tai tikrai gydyčiau tik homeopatiškai. Ir dabar visada išlaukiu kritinio momento - bet, kaip taisyklė, paaiškėja, jog tai buvo virusas ir be kraujo tyrimo. Aš pati nesu tiek pasikausčiusi, kad galėčiau užgarantuoti, jog bakterija nenueis iki širdies ar sąnarių, ar dar kitur ir kad pavyks vaiką ištraukt homeopatiškai. Jaučiu, laukčiau iki kritinio momento, o jei nepagerėtų - tada antibai. (Kritinis pas mus -4 ta para, po jos seka pagerėjimas arba pablogėjimas, bet čia tik tam tikrais atvejais, pav, žaibinio meningokoko atveju įtakos turi valandos ir net minutės)
Žiūrėkim statistiškai: homeopatiškai išgydoma 70 proc ligų, reiškia 30 gydomos kitais metodais, tame tarpe ir antibiotikais.
Įdomu, kiek mamų susidūrė su tikra bakterija? Žinau, Obuoliausia, tikrai. O kitos?
Atsakyti
Na bet kuo skiriasi,virusas bakterija? jei jau bronchitas tai bronchitas..koks skirtumas zinosim kad virusas ar bakterija? vistiek skirsim panasius zirniukus, t.y. simptominius ir konstitucini g.gif
jei sausas kosulys skiriam drosera..o kas jai rupi viruso ar bakterijos jis sukeltas..jei gydom raudona gerkle..velgi phytolacai kokiai ..jai juk vienodai kas sukele ji gydo raudona gerkle?
tai kas cia per kritiniai momentai ir pan.. o jei laukti ta kritini momenta dar toliau kelias dienas..gal ir praeis pasveiks? gal svarbu islaukti? 4u.gif kas labai usnku kai vaikas serga karsciuoja 4u.gif
Atsakyti