Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(jele25 @ 2011 12 21, 18:10)
aciu uz atsakyma 4u.gif bet nezinau kada dabar rysios,nes anginos operaciajai delsiau net 10 metu,kai susirgo dukryte,tada ciupo mane ir i operacine,nebuvo kada ir atsakyti,daktare labai gerai priviliojo biggrin.gif na penktadieni eisiu pas dartare ir paklausinesiu del operacijos.o idomu po operacijos kurioja buvo pilna narkoze,kazin po kiek laiko galima daryt operacija? g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceburekas: 21 gruodžio 2011 - 17:24
QUOTE(jele25 @ 2011 12 21, 17:10)
aciu uz atsakyma 4u.gif bet nezinau kada dabar rysios,nes anginos operaciajai delsiau net 10 metu,kai susirgo dukryte,tada ciupo mane ir i operacine,nebuvo kada ir atsakyti,daktare labai gerai priviliojo biggrin.gif na penktadieni eisiu pas dartare ir paklausinesiu del operacijos.o idomu po operacijos kurioja buvo pilna narkoze,kazin po kiek laiko galima daryt operacija? g.gif

mane,kai isoperavo,liepe po 2 men.ateiti del nosies.nuejau,pasake,kad po men. Mane gali iterpt,taigi,butu operave po 3men.bet as tada isvaziuot i uzsieni keliem menesiam turejau,tai operavausi geguze.buvo praeje 6men.po tonzilektomijos.
Atsakyti
šiandien buvau pas gydytoja, man 11 diena, tai sakė dar 3 dienas nevalgyti kieto maisto, saugotis, nes dar yra sekreto, yra dar kraujavimo tikimybė doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2011 12 22, 12:26)
šiandien buvau pas gydytoja, man 11 diena, tai sakė dar 3 dienas nevalgyti kieto maisto, saugotis, nes dar yra sekreto, yra dar kraujavimo tikimybė  doh.gif  ax.gif

O kaip pati jauties? A savijauta geresene?
Mane siandien paleido is ligonines tai baimes pilnos kelnes, lyg ausis nori skaudet doh.gif Pas gydytoja tik 30 diena tereikes eit.
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2011 12 22, 13:29)
O kaip pati jauties? A savijauta geresene?
Mane siandien paleido is ligonines tai baimes pilnos kelnes, lyg ausis nori skaudet doh.gif Pas gydytoja tik 30 diena tereikes eit.



aišku geriau, bet dar nėra labai gerai, valgyti negali, vakar vėl gėriau tabletę nuo skausmo, labai skaudėjo gerklę, bet kai suveikė vaistai, tai bent normaliai vakarienę paskui pavalgiau biggrin.gif atsibodo ir tiek, bet nebedaug beliko ax.gif ausis man irgi taip kaip skaudėjo, na vieną tiksliau, dabar kaip ir nieko, šiaip saugausi, visur tik su kepure, storu šaliku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2011 12 22, 12:33)
aišku geriau, bet dar nėra labai gerai, valgyti negali, vakar vėl gėriau tabletę nuo skausmo, labai skaudėjo gerklę, bet kai suveikė vaistai, tai bent normaliai vakarienę paskui pavalgiau  biggrin.gif atsibodo ir tiek, bet nebedaug beliko  ax.gif  ausis man irgi taip kaip skaudėjo, na vieną tiksliau, dabar kaip ir nieko, šiaip saugausi, visur tik su kepure, storu šaliku  ax.gif

As jau dabar varvinu seile ziuredama i bandele doh.gif o dar tik pati pradzia. Isgeriau tablete nuo skausmo, gerai kad lengvai ja prarijau, paskui reiks bandyt kazka uzkast.
Na taip jau jums nebedaug beliko kentet thumbup.gif Tai per sventes gal galesit biski normaliau uzvalgyt?
Atsakyti
10 diena po operacijos: masiskai vaistu nebegeriu, si nakti nebereikejo keltis 2 kartus gert vaistu, isgeriau tik ryte pries atsikeliant- skaudejo gerkle ir zandikauli bei kelis dantis. pagaliau mazeja tas astrus ausu skausmas, uzeina praktiskai tik po pakramsnojimo. valgyt jau galima normaliau tiek kad daug nesuvalgysi, nuo dazno ryjimo pradeda viska skaudet.. pagal bendra bukle kazin ar teks sociai per kaledas prisisveist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2011 12 22, 15:12)
10 diena po operacijos: masiskai vaistu nebegeriu, si nakti nebereikejo keltis 2 kartus gert vaistu, isgeriau tik ryte pries atsikeliant- skaudejo gerkle ir zandikauli bei kelis dantis. pagaliau mazeja tas astrus ausu skausmas, uzeina praktiskai  tik po pakramsnojimo. valgyt jau galima normaliau tiek kad daug nesuvalgysi, nuo dazno ryjimo pradeda viska skaudet.. pagal bendra bukle kazin ar teks sociai per kaledas prisisveist smile.gif

Na bent misrainikes biski galesi paragaut thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2011 12 22, 15:17)
Na bent misrainikes biski galesi paragaut thumbup.gif

aha alpstu kaip noriu biggrin.gif tikiuosi MB tevai prisimins kad nevalgau baltos misraines su svogunais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2011 12 22, 15:36)
aha alpstu kaip noriu biggrin.gif tikiuosi MB tevai prisimins kad nevalgau baltos misraines su svogunais biggrin.gif

Na tikekimes prisimins Man ir nelabai patinka baltoj misrainej svogunai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2011 12 22, 16:18)
Na tikekimes prisimins Man ir nelabai patinka baltoj misrainej svogunai schmoll.gif

ir isvis kol nepazinojau zmoniu nuo kauno krasto tol net neisivaizdavau kad i balta misraine svogunus deda, nes niekur giminej ir pas draugus netekp tokios valgyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2011 12 22, 16:36)
ir isvis kol nepazinojau zmoniu nuo kauno krasto tol net neisivaizdavau kad i balta misraine svogunus deda, nes niekur giminej ir pas draugus netekp tokios valgyt biggrin.gif

Mano mamai patinka det, dar kartais sumasto poru idet, nors mes is pajurio.
Atsakyti