Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(alioalio @ 2011 10 13, 12:31)
Tuomet gydytoja israse ketanovo.


As girdejau, kad negalima ketanovo, del kraujavimo...tai, kad ir turiu, bet negeriu....o gal isgert? Gal nieko blogo nenutiks? verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(razzke @ 2012 06 01, 16:15)
Vartok daug skysciu ir valgyk kiek imanoma daugiau, tada sasai greiciau nueis, ir paskui bus lengviau valgyt.


Negaliu valgyt schmoll.gif keikvienas kasnis, kaip su britva kaire tonzile pereze....nu niekaip negaliu taip saves kankinti....niekaip cray.gif
Atsakyti
QUOTE(siaubuke @ 2012 06 01, 16:22)
As girdejau, kad negalima ketanovo, del kraujavimo...tai, kad ir turiu, bet negeriu....o gal isgert? Gal nieko blogo nenutiks?  verysad.gif
Papildyta:
Negaliu valgyt  schmoll.gif  keikvienas kasnis, kaip su britva kaire tonzile pereze....nu niekaip negaliu taip saves kankinti....niekaip  cray.gif

Stipresniu vaistu isgerk, ir kai nuims skausma bandyk mazais kasniukais. Taip greiciau uzgis.
Atsakyti
Guliu va lovoje ir jauciu, kaip kaire ausis taip uzgulta ir taip tempia...kaip, kad lektuvu leidziantis buna verysad.gif ...neissivaizduoju, kaip sau padet verysad.gif Ar ir jus taip jautetes 8 para? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(razzke @ 2012 06 01, 16:24)
Stipresniu vaistu isgerk, ir kai nuims skausma bandyk mazais kasniukais. Taip greiciau uzgis.


ketanovas tiks? Nieko daugiau apart nimesilio ir ketanovo neturiu ir nusipirkt dabar galimybes nera... Ir ka valgyt? nebeisgalvoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(siaubuke @ 2012 06 01, 16:26)
Guliu va lovoje ir jauciu, kaip kaire ausis taip uzgulta ir taip tempia...kaip, kad lektuvu leidziantis buna  verysad.gif ...neissivaizduoju, kaip sau padet  verysad.gif Ar ir jus taip jautetes 8 para?  unsure.gif
Papildyta:
ketanovas tiks? Nieko daugiau apart nimesilio ir ketanovo neturiu ir nusipirkt dabar galimybes nera... Ir ka valgyt? nebeisgalvoju  unsure.gif

Del ketanovo nieko negaliu patart. Pati negeriau ir nezinau ar ji galima gerti. Man ausi irgi skaudejo, labai nemalonu buvo, bet paskui praejo.
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2012 06 01, 16:45)
Del ketanovo nieko negaliu patart. Pati negeriau ir nezinau ar ji galima gerti. Man ausi irgi skaudejo, labai nemalonu buvo, bet paskui praejo.


Negeriau ketanovo, ir su nimesiliu siaip ne taip saldzios varskes sureli suvalgiau...
Nu kaip nors, teks kapanotis...niekur jau nedingsiu...
Atsakyti
QUOTE(siaubuke @ 2012 06 01, 20:45)
Negeriau ketanovo, ir su nimesiliu siaip ne taip saldzios varskes sureli suvalgiau...
Nu kaip nors, teks kapanotis...niekur jau nedingsiu...

Tai nors tiek gerai, kad suvalgei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2012 06 01, 23:28)
Tai nors tiek gerai, kad suvalgei  thumbup.gif


aha blush2.gif
Atsakyti
Jus man atsakykit, kada tos skyles uzsitraukia, kur buvo tonziles seniau jose? Man ten pastoviai maisto prilenda ir siaubingai skauda tada unsure.gif
Atsakyti
Labas,

norejau paklausti ar turit kokiu ideju del maisto. Nes mano vyrui jau uzkniso valgyti tas pacias kosytes ir sriubytes. smile.gif
Atsakyti
sveikos, palaikysiu jums kompanija. trecia diena po operacijos, bet koks bandymas kalbet ar valgyt sukelia, ne tiek skausma kiek kutenima kazkoki, ir tada neperstojamas kosylus po keleta minuciu, net iki pykinimo...
nuo skausmo isgeriau nimesili, tai sakyciau kazkiek gelbsti. Bet va ka su tuo kosuliu daryt neisivaizduoju - ir taip gerkle skauda, ir dar tas kosulys dar labiau isdrasko.... be to, bijau, kad kokie kraujai nepasipiltu nuo tokio kosulio...
Papildyta:
QUOTE(siaubuke @ 2012 06 01, 07:45)
girdejau, kad 2 savaites  schmoll.gif nes juk O metu nesukontroliuosi kraujo spaudimo, o tada ir gali pradet kraujuot  verysad.gif

cia rimtai? sad.gif o as jau siandien tikejausi padukt su vyreliu....
Atsakyti
QUOTE(mdeive @ 2012 06 04, 19:40)
sveikos, palaikysiu jums kompanija. trecia diena po operacijos, bet koks bandymas kalbet ar valgyt sukelia, ne tiek skausma kiek kutenima kazkoki, ir tada neperstojamas kosylus po keleta minuciu, net iki pykinimo...
nuo skausmo isgeriau nimesili, tai sakyciau kazkiek gelbsti. Bet va ka su tuo kosuliu daryt neisivaizduoju - ir taip gerkle skauda, ir dar tas kosulys dar labiau isdrasko....  be to, bijau, kad kokie kraujai nepasipiltu nuo tokio kosulio...
Papildyta:

cia rimtai? sad.gif  o as jau siandien tikejausi padukt su vyreliu....

sveika,

as labai buvau issigandus ,kai pradejo perstet,nes kosulio tai daugiausia ko bijojau doh.gif Kai pradedavo perstet iskart drekindavau gerkle ir tikrai labai daznai,net nakti salia budavo buteliukas su arbata.
Sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Smalsuole123 @ 2012 06 04, 18:32)
Labas,

norejau paklausti ar turit kokiu ideju del maisto. Nes mano vyrui jau uzkniso valgyti tas pacias kosytes ir sriubytes. smile.gif

laba,

as viska valgiau 4u.gif aisku ne astru ,kieta ir tt.Bet kotletus,sriubas ir visa kita laisvai ,aisku kramtymas ilgesnis nei visada tongue.gif
Atsakyti
o as tai mesede esu, bet niekaip nesugebu mesos paruost, kad galeciau komfortiskai valgyt, nu tiesiog stringa kasnis burnoj... Man net bananas 0 sunkiai iveikiamas maistas. per karta vos ketvirti iveikiu, pavargstu, gerkle paskausta ryjant
Atsakyti