Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

QUOTE(lynkute @ 2007 07 17, 07:16)
jurcik jai nebuvo opinio koalito tai kas per liga buvo,vistiek viduriuodavai ir temperatura buvo g.gif
o kaip dabar jautiesi?

ir pati nzn kas buvo schmoll.gif gyde pradzioj nuo gripo antibiotikais (OSPAMOX),po 4dienu ZINATA tipo itare bronhita nors nekosejau schmoll.gif ,dar po 3dienu pagulde i ligonine kardiolog sk.nes man tik blogejo savijauta,itare miokardita,aciu dievui nepasitvirtino tada bande ieskot nuo ko laikosi tempa,pralaike 12d,bet isskyrus letinio tonzilito nerado,ir refliukso,su stemples isvarza,paleido.tada po men kita ligonine diagnostinis sk. nes tempa laikesi,ten tik gerklej rado streptokoku,tada vel antibiotikai,tada man paumejo skausmai skrandyje,ivare ziauria dizbioze,po keliu sav tyriausi skrandi ten rado bakterija ir vel dveji antibiotikai doh.gif to pasekoj man pradejo pilva paraizyt, kaip su peiliu ties bamba,islindo hemorojus,viena kart buvo kraujo kai pasitustinau,nuejau pas ginekologe bet ji pasake kad cia zarnynas kaltas,o as maniau kad ginekologiskai,tada padare tas pat gyd kuris tyre skrandi laporaskopija iki sigmos ir rados tas zaizdeles ir paeme biopsija,po men kai atejo atsakymai ir man vis nepraejo skrandzio skausmai,nuvaziavau i ligon pas viena gyd kury buvau privaciai jis pasigulde i gastro sk,va ten pradejo gydyt del koalito pagal israsa,zinoma dar persviete ir skrandi,paeme ismatas nes ziaurus niezulys prasidejo,buvo dizbioze visam zarnyne,liezuvis zaizdotas,skausmingas,sakau kas man su juo yra o jie tipo cia opinio koalito pozymiai doh.gif,tolesne eiga jau parasiau.
gyde nuo visko bet tempa vis laikesi doh.gif tai va galutiniam taske pries 2men issioperavau angina ir nebematuoju tempos,nes lyg ir nejauciu jos,o liezuviui paeme ir biopsija tas gydytojas kuris liepe negert tu prednizolonu nuo koalito,ir atsakymas STOMATITAS,o jie tvirtino kad tai koalito pozymis blinnnnnn,negaliu pikta esu cool.gif o man tiesiog nuvare oranizma isbalansavo imunine ssistema su tais antibiotikais,teko net antidepresantus pradet varot,gerai kad po kokio menesio pakliuvau pas viena gydytoja kuri uzsiima adatu terapija,jos mane ir atstate meciau visus tuos antidepresantus,o to vel priklausomybe ir baisi savijauta,o juk du mazi vaikai wub.gif paemiau save i rankas ir tuo dziaugiuosi,o buvau jau visai susiguzusi ir abejinga viskam,nelaiminga jauciausi oi kokia savijauta kad baisu ir prisimint,kokiu tik baisiu ligu neprisigalvojau doh.gif vien zo jokio pasitikejimo gydytojais neliko schmoll.gif o liezuvis vis nepraeina tos aftos vis randasi ir randasi viena uzgyja kitos lenda,taip ir gyvenu su nualintu organizmu,bet tikiuosi susitvarkys,hemoroju susitvarkiau tik su ziedais,nors iki ju gydymo antibiotikais net nezinojau to malonumo doh.gif
kartais [pagalvoju kad gal ir padejo tas salofalkas tom zaizdom uzgyti g.gif bet nesu tikra,ir iki siol jo turiu visa ipakavima ir prednizolona visa paki cia kaip prisiminimas baisus unsure.gif
Atsakyti
velnias, tai gal man irgi ne kolitas, nors man ir biopsija tai patvirtino ir laparoskopija.. tai tikrai, mane grynai "dienos sviesoje" nuodija, o as pasiduodu tam...vaziuosiu i kauna pas gydytojus tikriausiai
Atsakyti
Net plaukai piestu stoja, paskaičius tokių baisių istorijų scare.gif
Teko ir man visko patirt, bet ligoninėj negulėjau, temperatūra nekamavo unsure.gif
Noriu palinkėti sveikatos, stiprybės, kuo daugiau gerų emocijų, kad kuo greičiau pasimirštų ligų sukelti košmarai smile.gif
Atsakyti
tikrai baisu su tuo gydymu kai neistiria normaliai ir ryji ko reikia ir ko ne blink.gif
as taip vargau prisimenu su moteriskais uzdegimais pakol spjoviau ir negeriau antibu ir praejo uzdegimai o taip tai viena gydai kita bacila islenda pakol privaciai nenuejau ir ginekologe viska isaiskino kad cia nuo issiderinusios floros uzdegimai lenda doh.gif ir liepe negert vaistu ir nustojo viskas tfiu ,tfiu tfiu.
tai va o zarnynas mano streikuoja geriu ir antidepresantus tai biski maziau viduriuoju bet visvien kokius keturis kart ar penkis einu i wc rytais pakol neissitupiu neinu is namu schmoll.gif
Atsakyti
merg2ina......
paskaiciau tavo istorija...ir atrodo, kad tu daugiau prisikentejai nei as....
ir atrodo tuo paciu metu mes galejom guleti santariskese.....
bet del santariskiu negaliu kustis...pakele jie mane ant koju...net keista girdet, kad tau taip nutiko....as kaip tik is kauno begau....
net nzn.....buvo pas ,mane temp bet tikrai ne tokia auksta....dar ir dabar buna kad iki 37,5 pakyla kartais...bet tokios dideles tikrai neturejau...
del antibiotiku....kaune man irgi vare penicilina, tai jau po to kai visa jame permirkau pradejau prasyt kad ju nebeleistu...tai siek tiek pagerejo....bet vilniuj vistiek skyre antibiotikus, tik jau kitokius....stiprybes tau, laikykis....puikiai suprantu kaip yra sunku, kai net nzn kur kreiptis....

del balvociutes arbatu, man mama tel uzsake susakius visus simptomus, ji mums pastu ja atsiunte, tai mokejom api e35 lt. as jos pradzioj tik kelis kart geriau....o dabar kai vel nzn ka daryt, vel pradejau ja gerti. tik geriu ne pagal nurodymus, geriu pilna dideli puodeli ryte, stipria pasidarius ir labai uzsisaldinus....ir net nzn, tiket ar ne, bet per toki trumpa laika, pastebejau pagerejima.....tik negaliu garantuoti, kad tikrai nuo tos arbatos.....

oi, kaip baisu....ir kodel mes taip turim kankintis ir kentete.....atrodo niekam nieko blogo nepadarem.....

o del spuogu ant veido ir slenkanciu plauku - man ir daktare pasake, kad cia nuo azatioprino, arba imurano kitaip sakant(cia tas pats)....jau visai baigiu nuplikti....
o plius prednizolonas 4 tabletes per diena.......tiesa jau sia sav reiks bandyt mazinti, bet tik po trec tbletes......net nzn.....

merg2ina-laikykis......bandyk, gal tau kaune pades.....

jurcik, o tau irgi daug teko iskesti.....bet tikiuosi kad ir tau bus viskas ok smile.gif
mums visoms turi buti gerai ir turim pasveikti.....
kitaip buti NEGALI
Atsakyti
QUOTE(merg2ina @ 2007 07 17, 14:42)
velnias, tai gal man irgi ne kolitas, nors man ir biopsija tai patvirtino ir laparoskopija.. tai tikrai, mane grynai "dienos sviesoje" nuodija, o as pasiduodu tam...vaziuosiu i kauna pas gydytojus tikriausiai


na man ir kaip supratau biopsija patvirtino,bet kadangi tokiu pozymiu kaip kraujavimas nebuvo tai ir gydymo tokio nereikejo schmoll.gif na jau tikrai tas perdetas ju gydymas neistyrus skersai isilgai ir i kapus gali nuvaryt doh.gif laikykis ir sekmes,o as ir i kauna buvau nuvykus du kart,jie ir nieko nerado schmoll.gif bet ir pasake kad opinio koalito pozymiu nepakanka ir gydymo nereik 4u.gif
QUOTE(LaiLa25 @ 2007 07 17, 19:18)

jurcik, o tau irgi daug teko iskesti.....bet tikiuosi kad ir tau bus viskas ok smile.gif
mums visoms turi buti gerai ir turim pasveikti.....
kitaip buti NEGALI

tikiu kad visi tavo palinkejimai musu visu sveikatai tiesei dievuliui i ausytes mirksiukas.gif viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos!as taip pat jau senai norejau isijungti i jusu kompanija.pries metus kazkaip suzinojau apie tokius susirasinejimus,iki tol galvojau,kad as viena tokia baisia liga sergu,maniau isprotesiu... man labai padejo isgyventi jusu pasipasakojimai,vieni kitu palaikymai,paguodos... tai va,as susirgau ta liga pries 6metus,is kart po gimdymo,labai viduriavau,kazkaip nenormaliai,gydytojams sakiau,kad kazkokiom gleivem,ar tai zarnom man eina,bet jie rimtai neziurejo,o ir as galvojau kad taip turi buti(nors daugumai uzkieteja).taip tesesi apie 4menesius,ko tik negeriau,visokiu zoliu,lineksa, kazkokiu fermentu seimos gyd. priskyre,ir kazkaip savaime viskas uzsibaige kaip baisus kosmaras... paskui,praejus 2su puse metu,man kazkas baisaus pradejo darytis,eme skaudeti pilvas,pakilo temperatura,o tie dazni apgaulingi varymai i wc,nebezinojau kas man darosi.kreipiaus pas simos gyd.,jai papasakojau,bet ji pamane,kad as neturiu ka veikti ir ieskau sau ligu(budama namie su mazu vaiku) verysad.gif o po to kai pradejau tustintis su krauju,ir visai nusilpau,siaip taip seimos gyd. isprasiau kad duotu man siuntima i ligonine tirti kas man darosi...i ligonine irgi vos prieme,atseit vietu nera...tai rado storosios zarnos uzdegima(visa buvo issiputusi),savaite pragulejau ligoninej,geriau antibijotikus,uzdegimas praejo,bet daznas apgaulingas varymas i wc su kraujais liko...tada gydytoja siunte ta baisiai nemalonia procedura pasidaryti,tai ir tada man nustate niekados man negirdeta liga OPINIS KOLITAS...tada man priskyre gydymui SULFASALAZINA(beje,nemaciau kad kas rasytu,kad geria toki vaista)ir man zenkliai pradejo gereti... tai taip ir as gyvenu su sita liga,tai pagereja,tai vel pablogeja,rynu vaistus,ir laukiu tos issvajotosios remisijos,kuri niekaip siemet neateina(pernai vasara beveik tris menesius buvo remisija)...tai va,merginos laikykimes,gal kasnors isras musu ligai vaistuku!!! rolleyes.gif
Atsakyti
sveika prisijungusi, ir smagu kad prisijungi prie musu ir liudna kad musu daugeja . bet ka padarysi. reikia tiketis ir pasveikti. na mano vyras ir gere tuos vaistus kaip tu po to salofalka, dabar vel sulfasalazina, nes tingi eit pas gydytoja issirasyt vaistu, na salofalko svaresni geriau seip.
Atsakyti
Labas merginos. Tikuosi priimsit vaikina serganti opiniu koalitu drinks_cheers.gif
Tai va, sergu as sia bjauria liga. Prasidejo viskas nuo viduriavimo, su trupuciu kraujo, savaite kokia labai neimiau galvon, po savaites nuejau pas gydytojus. Na pirminis nusiunte mane infekcinin. Pora savaiciu buvo ieskoma infekciju, buvo daromi kraujo, ismatu tyrimai, bakterinis tyrimas, geriau vaistus nuo viduriavimo, nieks nepadejo. Nieko neberadus gydytoja padare koloskopija, ty kiso lempute, bet tas tyrimas labai pavirsutiniskas buvo, nes tik 30cm istyre, ir tai dare su tokiu nezinau kaip vadinas plastmasiniu, kaip didelis i svirksta panasus su viena sienele, kuri pats turejau nusipirkt. Aisku pries tyrima valiau zarnyna su fontrans (lygtai toks pavadinimas, ten miltukai, vienas pakelis ant 1L vandens, geri kas 15min, paskui viskas tiesiog isbega) Na tyrimas buvo labai nemalonus, bet spejimai kad opinis kolitas nes rado daug zaizdu... sad.gif Na ka, siuntimas i santariskes, uzregistruotas uz 3 sav. Tam laikui prirase vaistu Asacol, suplojau pusantro simto litu.. Per ta laika nieko negerejo, dar pasitampiau kaime biski, tai isvis pablogejo... Na per tas 3 sav dar tu vaist pirkau, uz 80lt.. Na atejo i santariskes vaziuot laikas.. Prasidejo kelioniu maratonas, nes man 100km kelio i viena puse.. Na ne tame esme. Pagal pozymius iskart nutare kad opinis kolitas. Kraujo tyrimai is venos, uzrase koloskopijai uz menesio, nes eiles.. Na kraujo tyrimai parode kad uzdegimas yra, gydytoja nusprende kuo greiciau koloskopija padaryt, uzregistravo mokamon, uz savaites. Ir dar vaistu israse vel Asacol, ir raminamu Xanax. (tiesa jie kompensuojami yra, dar neturejau kompensuojamu vaistu paso issiemes, vln nedave, tai zujau pirmyn atgal)
Na ka, pasiruosimas koloskopijai, gerimas to bjauraus tirpalo...
Pries tyrima dar analgino leidziamo 2 ampules buvau nusipirkes, tai preis pusvalandi suleido, be ju isvis but buves ragas...
Na tyrima tai su siaubu prisimenu, px tas nemalonus jausmas, taciau skausmas, ten turbut kai ta slanga turi per zarnos sulenkima praeit... vos nerekiau, viena kart gerai pasokau is skausmo, sesele pilva maige, gal kad geriau praeit ta slanga, bet skausmas, traukiau jos rankas sonan.. (bet siaip labai gerai elgesi, stegesi kad neskaudet, klausinejo kaip savijauta) Dar biopsijas eme (gabaleli zaizdos) tyrimui, bet nieko nejutau. Kai istraukinejo ta slanga tai ir jokio skausmo. Tik oro jie ten pripute, turbut kad zarnos stovetu, ir galetu paziuret, kas irgi skausma dave.. Paskui sedejau tuolete kad isseit viskas ka pripompavo biggrin.gif Nu ka tyrimas parode kad beveik visa storoji zarna pazeista, istyre ten jie 90cm, iki pat plonuju. Tiesa tyrimas pora simtu kainavo. Tai va dabar laukiu biopsijos tyrimu rezulato, kas turetu but kita savaite, o kita sav mano gyditojos nebus sad.gif tai viskas vel porai sav atsideda..
Nu ka, po tyrimo skausmai astrus tokie atsirado, tokie kaip kisant ta slanga, jie pasireiskia kai zarnynas pilnesnis buna, kai jau pradeda paskaudet jau aisku kad tuoj i WC teks begt, daznai uztenka ora nuleist biggrin.gif
Valgau koses dabar, jokiu zaliu darzoviu, nors siaip apie mytyba nieko konkretaus nerandu niekur, gydytoja irgi nieko konkretaus nepasake, ivairus saltiniai vieni kitiems priestarauja, tai zinok ka vartot..
Tai cia as jau kokia pora men vargstu su kolitu..
Nepykit del klaidu wub.gif Gal ir nelabai cia viska tiksliai ir risliai aprasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simkka: 26 liepos 2007 - 22:58
Labas, Simkka, priimam į savo būrį, bet nesidžiaugiam, kad jis didėja....
Na, Tau pati pradžia, ūmus periodas, kuris, ko gero atima daugiausiai nervų ir sveikatos. Visos mes čia tai perėję, vienos jaučiamės geriau, kitos prasčiau, bet patirtis visų panaši sad.gif Man pasisekė su kolonoskopija, nejaučiau nieko nei tyrimo metu, nei po jo. Tiesiog labai gerai veikė vaistai, pirkau pati - nuo skausmo ir raminančių - migdančių taip supratau (dormikum vadinosi). Jaučiausi, kaip gavusi lengvą narkozę ir man atrodo, kad tyrimo metu miegojau, nes nieko nepamenu, tik pro miglą. O po to namuose irgi iki vakaro miegojau. Taigi šiuo požiūriu neturiu blogos patirties. Tik nesuprantu, kodėl kitiem tokių vaistų neleidžia (vėliau mamai darė šį tyrimą ir irgi vaistų neleido blink.gif )
O paskui ilgas gydymasis, savęs tyrinėjimas - kas tinka, kas ne... Patarčiau pasiskaityti visą temelę, tikrai rasi naudingų patarimų ir sau 4u.gif .
Na ką, linkiu kuo geriausių rezultatų ir sveikatos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merg2ina @ 2007 07 17, 08:20)
Labas,

Balvociute yra zolininke ir gera zolininke.Ji yra Mazeikiu rajone Gyvoliu kaime, bet kiek zinau ir didziuosiuose miestuose yra prekiaujama jos zoleliu arbatomis. Vilniuje zinau, kad Jaksto gatveje viename grozio salone. Manau nuo kolito nebus, bet uzsisakyti gal galima. Siaip rekomenduoju pacioms vaziuoti, nes ten jai pasakai kokie pozymiai tave kankina ir ji pagal tai daro arbata. Pvz jei sakysit, kad viduriuojat tai ji prides zoleliu, kad stabdytu tai, jei uzkieteje tai, kad truputi paminkstintu ir pan. Man dar pridejo nuo zemo spaudimo.Siaip geras dalykas, bet va pvz dirbantiems zmonems truputuka sudetinga su tais plikimais, nukosimais ir pan. Siuo metu as geriu kita jos arbata, organizmui valyti ir stiprinti, bei nuo alergijos ir veido berimu. nezinau ar man ji padeda, bet geriu. O ta arbata nuo opinio kolito reikia gerti minimum puse metu 3-4 kartus per diena.Ir ji visiskai nebrangi, uz poka arabatos kokiem2- 3 menesiam moki tik apie 25 litus.Cia tik apytiksle kaina. Merginos tikrai pabandykite, blogiau manau nebus....


Sveikos merginos, kaip jusu sveikateles? Skaiciau skaiciau as jusu diskusijas ir nutariau taip pat isbandyti Balvociutes arbatas. Vargais negalais gavau jos telefona. Susiskambinau ir si sestadieni vaziusiu pas ja.
Atsakyti
labas visoms ir visiems smile.gif as agne ir pries du metus man taip pat nustate sia liga,nors tiesa, gal jie patys dar iki galo nelabai ir nustate ar man opinis kolitas ar krono liga g.gif vie zo viskas buvo taip..pries du metus,rudeniop pastebejau krauja,bet dar kokia savaite nekreipiau i tai jokio demesio, kol nepasakiau visu bedu savo tetai,tada ji ir stveresi uz galvos smile.gif sekancia diena jau buvau grybo gatvej,dare kolonoskopija(600lt)kas nedziugina verysad.gif bet kaip sakoma sveikata brangesne!diagnoze suzinojau ta pati vakara,procedura visai neskausminga,o kaip ji gali but skausminga jei buvo pilna narkoze ir as atsibudau jau po visko.Toliau padare biopsija,patvirtino kad ne vezys,ir siuntimas pas gastroenterologa santariskese,nuo tada nebuvo nei dienos kad negerciau vaistu.Nuo ligos pradzios geriu pentasa(mesalazinas)paumejimo laikotarpiu 4kartus po 2tabl,na o remisijos kuri trunka iki puses metu tik 2 kartus po dvi tabl per diena..kad ir kaip gaila bebutu vel ligos paumejimas,jau kokia savaite,bet cia grynai as pati kalta,nes buvo drauges vestuves ir as kokias tris dienas valgiau daug ir betka ir negana to geriau alkoholio,tai patys suprantat,vel pasirode kraujuko trupuciuka gleiviu,bet as labai tikiousi kad vel viska susistabdysiu,nes praktiskai gydausi viena,gydytoja reikalinga tik israsyti vaistus,o toliau tai mano sunkus darbas..geras maistas,jokio alkoholio,daug vitaminu,jokiu nervu,sypsena viede ir taip toliau. Labai labai noreciau su kuriuo nors is jusu susirasyti gal net per meila,nes iki siol nepazinau nei vieno ar vienos sergancios sia liga,o negana to draugai kai paklausia kas man yra,ir kai as papasakoju tai tik pasiziuri nesupratusiais veidais ir net nebando labai gilintis kas man yra,mazdaug musu tai neliecia ir niekada nelies verysad.gif niu ka,visiems stiprybes dideles,parasykit man agggnne@yahoo.com
Atsakyti