Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

man tai tos zvakutes labai vidurius uzkietina..jei tik vakare isidedu,o jei dar is ryto ir vsio,tada gal para i tulika neinu,nu nera taip baisiai,bet be zvakuciu daug laisviau viskas,jau kai taip uzkitiena tai irgi nervina g.gif tai net nezinau,nusipirkau as ju,bet taip jauciu ir neisnaudosiu visu..bet gal tu ir teisi,gal reik palaikyt kad ji giliau ten sulystu,nu vien zo reiks pabandyt smile.gif o del kraujavimo tai turiu dar viena pastebejima,bet cia tik mano nuomone..as tai manau kad kraujuoja tiek kiek reikia,o paskui ateina toks laikas ir savaime pradeda viskas tvarkytis..sakau taip todel kad pati keturias savaites isbandziau viskas,maistelis buvo ciki piki,net kudikiai taip gerai nevalgo smile.gif nu ir kas is to,kraujo nei kiek nesumazejo.o paskui pritrukau vaistu,ir valgyt pradejau jau ir vistos keptos,ir viso kito sunkesnio,ir vaistus tik po savaites pertraukos pradejau gert,ii jau dabar pastebiu kad kraujo vis mazeja arba visai nera,gal cia laikina,bet yra kaip yra..as manau kad svarbiausia yra nesitampyt,as jau beveik sau tai isirodziau,nes kraujas baigia dingt tik tada kai darbo kruvis man sumazejo,as jums sakau,man atrodo kad fizinis kruvis yra labai svarbus sitoj vietoj..taip kad laila25 tu ypac megsti plytas nesiot,tai jau geriau bulves kokias nuskusk,ar kotletu iskepk seimai,tai bus ir tavo pilvas laimingesnis,o ir tavo semynos pilvai nesiskus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif sveikatos visiems
Atsakyti
Labas visoms smile.gif Senai bebuvau cia, smagu kad dar prisimenat mane 4u.gif
Tai va pradejau naudoti as tas klizmutes, ir man kaip tik labai pagerejo, pradejau nebeviduriuoti, i tualeta uztekdavo per para karta nueiti.. Buvo susitvarkes ir pilvo gurguliavimas, tik dujos labai kaupes ir labai smirdziai iseidavo...

Kol viena diena su kibirasi pasitampiau, plius dar ta savaitgali vaistus pamirses buvau i kaima atsivezt.. Jau ant kitos dienos pasirode kraujas. Taip 2 savaites ejo blogyn ir blogyn.. Vakarais pradejo kilt temperatura, kraujo vis daugejo, viduriai suskystejo isvis... Ka nors nesunkaus pakeles pajausdavau skausma, ir iskart tekdavo begt tualetan, ten kraujas begte begdavo... Savaitgali atguliau kaip turi but, temperatura 38,5, valgyt nieko nevalgau, skrandis sustojes, skausmas nezmoniskas, ka suvalgau tas isbega.. Reikejo man tada jau greitoji kviestis..
Sulaukiau pirmadienio siaip ne taip, temperatura jau taip nebekilo, visgi truputi apsilopiau namuose. Pirmadieni i poliklinika, padare kraujo tyrima ir pagulde ligoninen.. (Del opinio kolito gydausi vln, o uzsiregistraves tik rugs 14, iki to laiko gal buciau ir nedatraukes)
Apie gydima ligoninej. Geriau tuos pacius Asacol vaistus, tokiom paciom dozem kaip ir kai geriau buvo paskirta, klizmutes vartot liepe irgi taip pat. Plius dadejo pradnisalon-ratiopharm5, del kurio nelabai man ramu del salutinio poveikio, nes ir isejus is ligonines dar iki tol kol pasirodysiu savo daktarei liepe vartot. O siaip state lasalines, pradzioj po 1,5l sulasindavo, uzpakali subade, nospa, vitaminus leido.
Tai vis delto per 2 savaites pastate mane ant koju, dabar namuose ilsiuosi. Viduriai kaip ir pasitvarke, nebelaisvi, bet dar ismatos kokios tai nzn, nelabai man painka. I tualeta iki 2 kartu per para reik eit, tik kraujo pedsaku dar yra ir yra..
Atsakyti
Na o kaip jums su kraujavimu? Ar vis pastoviai pasirodo kiek, ar begte bega, ar tik pedsakai ismatose?
Nebuna kad gurguliuoja pilvas, kad net visi apsidairo, o jausmas nemalonus toks?
Kaip del svorio kilojimo? Kaip saugotes, juk gyvenime siaip ar taip reik kaska pakelt, kiek pan leidziat sau keltt?
Atsakyti
nu labukas gi visiems ir visoms smile.gif is pradziu noriu tau simka pasakyt,kad man taskraujavimas nera didelis,bet jis niekiap nesibaigia jau pusantro menesio..buvo jau susitvarke,vel as uzvalgiau kazko negerai,vel vyno isgeriau ir susigadinau viska..na kol kas man kraujas begte nebega,bet buna ant ismatu toks trupuciuka su gleivem ir ant popieriaus,toks ryskiai raudonas..as geriu tik mesalazinus,bet gal del to man jis ir nesibaigia,gal ko stipriau reik isgert..bet sakau,kol nera dar taip blogai,tai ir negeriu stipresniu vaistu..o kai rasai kad viena kart i tulika per para eini ati as manau kad gal ir sveiki zmones panasiai vaiksto,cia sakyciau net labai gerai..o kaip dabar jautiesi?kaip kitos mergytes laikotes??laila,kaip tu?cia gal dar mums ir ruduo itakos turi..nekaip,nekaip..o kas svarbiausia tai tas kraujavimas taip nuvargina,kad jau ir nervuota ant visu pasidariau..tikraja ta zodzio prasme uzkniso juodai verysad.gif
Atsakyti
Sveikuciai smile.gif
nu ka, atvariau du savaitgalius vestuvese, o ten maistas zinoma, ne pagal m,ane, bet valgiau ir nekreipiau demesio, zinoma alkoholio vengiau smile.gif
bet vis tiek nieko gero pas mane.....ryt krauja vel priduot reikes, bet nesitikiu nieko gero, nes jau 73 buvo, taip kad jei bus 60, tai bus labai gerai....nu bet ka padarysi....yra kaip yra....
reik snd gelezies nusipirkti nes jau pabaigiau.....
ech....reiks pailseti gal si savaitgali....grybauti isvaziuoti ar ka....
Atsakyti
nu jo,as tai ir zinau kaip buna tose vestuvese,o dar labaiu zinau kaip po vestuviu buna..nes butent po ju ir prasidejo man visi sitie negerumai verysad.gif bet as priesingai nei laila,alkoholio tai nevengiau biggrin.gif o gaila..jei buciau vengus,gal bent dabar nekraujuotu..o va vakar tai man toks keistas dalykas nutiko,pabandysiu nupasakot,gal kas nors is jusu gales man patart,o gal kam irgi taip buvo.Nu viskas prasidejo nuo zvakuciu salofalko,jau anksciau pastebejau keista reiskini su tom zvakem..zodziu,isidedu as zvake,ir po kokiu 2 val taip i tulika mane uzspaudzia,ir pilva suka,ir seip kazkaip persti man ten viskas,tai kelis kart taip buvo,bet nieko,nueinu istustinu as ta zvakute tokia apsilydziusia,papersti dar siek tiek ir viskas..nu bet vakar,as ja isidejau ir vel i tulika baisiai isinorejau,nuejau,pilva skaudejo,persti taip,dar tokio skyscio isbego,bet as vis galvoju kad bus kaip anais kartais,bet deja ne,nusivalau o ten kraujas,ir ne biskiuka,o visai taip nemazai,tai kaip issigandau ir pagalvojau,kad man vel stipresnis kraujavimas prasidejo,bet siandien,kai nesidejau tos zvakutes kraujo beveik visai ner..tai as jau nebezinau ir kas galvot..gal man jos netinka,gal viskas per ta zvakute,gal jos kokia iplesa padaro,nu tiesiog nezinau,gal jus man ka pasakykit ko ten taip viskas uzpyko po tos nelemtos zvakes unsure.gif
Atsakyti
nu ka 73hmg...ner dar taip blogai...gyventi galima....
reiks vel gelezi nusipirkti....o tai jau kelios dienos neleidziu....nes taip uzpakali skauda jau....
Atsakyti
sveikuciai, noriu prisijungti prie jusu nes ta pacia liga turiu, siuo metu guliu ligonineje Subaciau g. Vilniuje- kazkoks siaubas, smirdi, baisu, gal galit patarti koki gydytoja edokrinologa? kur gydotes paumejimo atvejais?
Atsakyti
QUOTE(aaggnnee @ 2007 09 18, 17:21)
as ja isidejau ir vel i tulika baisiai isinorejau,nuejau,pilva skaudejo,persti taip,dar tokio skyscio isbego,bet as vis galvoju kad bus kaip anais kartais,bet deja ne,nusivalau o ten kraujas,ir ne biskiuka,o visai taip nemazai,tai kaip issigandau ir pagalvojau,kad man vel stipresnis kraujavimas prasidejo,bet siandien,kai nesidejau tos zvakutes kraujo beveik visai ner..tai as jau nebezinau ir kas galvot..gal man jos netinka,gal viskas per ta zvakute,gal jos kokia iplesa padaro,nu tiesiog nezinau,gal jus man ka pasakykit ko ten taip viskas uzpyko po tos nelemtos zvakes unsure.gif


Del tu zvakuciu ir man toks itarimas kilo. As naudoju pentasa zvakutes. Ir galvoju, kad nuo ju prasidejo toks perstejimas ir kraujukas kaip nesibaigia taip nesibaigia. Pries du menesius paemiau ir sugalvojau nenaudoti tu zvakuciu. Emiau gerti visokias zolines arbatas, valgau biciu duonele. Ir tokio kasdieninio kraujavimo nera. Kraujas pasirodo kai pasinervuoju smarkiau. Dabar galvoju, kad reikia kazkaip pas gastroenterologa nueiti, nes nepaisant to, kad kraujavimo dabar kaip ir nera (retai pasirodo) su tustinimusi vis tiek netvarka. Bet niekaip neprisiruosiu, tiksliau bijau to tyrimo... Gal jo ir nedarytu, bet ...
Atsakyti
TAI ar galiu jungtis prie tos pacios ligos turetoju kentetoju..?
va siandien tyriausi endoskopu tai visur pavirsutiniai kapiliarai vos paspaudus - kraujas.... na niekaip nesibailgai kraujavimas jau nusibodo mesalazina gerti as geriu 4 kartus po2 tabletes o dabar zvakiciu prirase ar kas tokias arkliskas dozes geriate?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti