Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų fotografai

QUOTE(rimma @ 2012 02 10, 14:29)
Gal galit pasakyt, kokia kaina sutaret? 4u.gif


dar nesutarėm, nes galutinai nenusprendėm, ar su namais, ar tik bažnyčioje ir po jos norėsime fotografuotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 02 10, 19:38)
dar nesutarėm, nes galutinai nenusprendėm, ar su namais, ar tik bažnyčioje ir po jos norėsime fotografuotis unsure.gif

Tai tada gal galit pasakyt vieno ir kito varianto kaina blush2.gif
Atsakyti
Žavi Daivos Kielės darbai smile.gif
Atsakyti
O musu dukrytes krikstynas fotografavo Irute jaruseviciute.Laaabai patenkinta wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Simply the best @ 2012 02 22, 18:01)
O musu dukrytes krikstynas fotografavo Irute jaruseviciute.Laaabai patenkinta  wub.gif  thumbup.gif

valiooo, as su ja jau susitarus ir palikus avansa drinks_cheers.gif
Labai silta man pasirode, darbai isskirtiniai, nuvykus i jos galerija is vis pritupiau wub.gif ir kaina man tiko ir seip lanksti,maloni, zodziu laukiu sventes ir rezultato 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 22 vasario 2012 - 19:09
Sveikos mamytės smile.gif
Ieškau fotografės ar fotografo sūnelio Krikštynom Kaune ar netoli Kauno, gali būti pradedantis, svarbiausia gi , kad žmogus dirbtų iš širdies ir išmanytų savo darbą.
Fotografuoti reiktų keliose vietose. Bet detaliau pasikalbėsim kai susipažinsim. Labai laukiu pasiūlymų į až. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Turiu visos šventės viziją- idėją- būtų smagu pasitarti su nusimanančiu žmogumi smile.gif
Atsakyti
mes irgi turim jau fotografa rolleyes.gif
Jis jau skaitosi musu seimos akimirku fotografu,visos sventes ir fotosesijos yra jo ir jo zmonos ranku darbas,tikri profesionalai,dirba daug metu,bet ir kaina pas juos nepermaziausia,bet visada gauname to ko norime.si sekmadieni laukia mus fotosesja su juo,reikalingos nuotraukos krikstynu pakvietimams ir parodelei krikstynu sventei. wub.gif
idedu nuoroda i ju svetaine:
www.fotografai.com
Atsakyti
Sveiki, reikia nuomonės, o čia mamos moką ją reikšti smile.gif Kas yra normali krikštynų fotografijos kaina ir kiek foto užtenka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepukas2010: 23 vasario 2012 - 11:37
QUOTE(Liepukas2010 @ 2012 02 23, 13:36)
Sveiki, reikia nuomonės, o čia mamos moką ją reikšti smile.gif Kas yra normali krikštynų fotografijos kaina ir kiek foto užtenka?

cia labai priklauso nuo zmoniu pajamu ir paziuru, vieniems ir 1000lt ne gaila, o kitiems ir 200lt negali sau leist,cia jau asmeniskai kiekvienas skirtingai
mano noziura 300- 400lt uz fotosesja krikstinoms 1-1,30min yra normalu,nors dar pries 3 metus mano sesei krikstynu fotosesja kainavo 500lt uz 1val. krikstynu diena ir po to buvo studijoi dar kelios nuotraukos,bet nuotrauku buvo daug
Atsakyti
QUOTE(aguska @ 2012 02 23, 13:50)
cia labai priklauso nuo zmoniu pajamu ir paziuru, vieniems ir 1000lt ne gaila, o kitiems ir 200lt negali sau leist,cia jau asmeniskai kiekvienas skirtingai
mano noziura 300- 400lt uz fotosesja krikstinoms 1-1,30min yra normalu,nors  dar pries 3 metus mano sesei krikstynu fotosesja kainavo 500lt uz 1val. krikstynu diena ir po to buvo studijoi dar kelios nuotraukos,bet nuotrauku buvo daug


Ačiū, o kokio foto kiekio Jums pakaktų?
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2012 02 23, 16:53)
Sveikos.Pas mus apie 350 litų. pasiruošimas namuose, ceremonija, ir apie 1val. fotosesija po ceremonijos. Jūs gaunate 200-300 atrinktų , redaguotų aukštos kokybės nuotraukų + fotofilmą iš gražiausių šventės akimirkų

fotofilmo pavyzdys fotofilmas

labai nuostabūs oranžiniai veidai, skirtingi sepia tonai ir dar kažkokie burbulai skraidantys...
Atsakyti
Mes jau uzsisakem fotopastele.lt wub.gif man visi siu fotografu darbai tiesiog pasakiski wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiminga_saule: 23 vasario 2012 - 16:20