Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų fotografai

Sveikutes,

Merginos o jus man pasakykit pries kiek laiko jus uzsisakinejat fotografa krikstynom,a???Man like daugiau nei 6menesiai,tai jau tureciau uzsisakineti ar dar anksti???
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2012 02 05, 17:58)
Sveikutes,

Merginos o jus man pasakykit pries kiek laiko jus uzsisakinejat fotografa krikstynom,a???Man like daugiau nei 6menesiai,tai jau tureciau uzsisakineti ar dar anksti???


Tikrai turetumet jau uzsisakineti, nes jei Jusu krikstynos kaip suprantu vasara, tad konkuruojat su vestuvem del fotografu laiko. Tad kas pirmesnis tas greitesnis. O juk Lietuviska vasara pats sezonas visoms lietuvio sventems: vestuvems, krikstynos, jubiliejams. Na, nebent svestumete iprasta diena t.y ne sestadieni, tuomet, manau, tikrai rastumete dar laisvu profesionalu.
Pvz. Kai skambinau vienam fotografui, sake, jog turi laisvu vietu tik rugsejui, o buvo dar tik sausio vidurys, tad rinka vercia viska tartis ir uzsisakineti is anksto g.gif
Tad tikrai nerizikuociau ir jei yra galimybes uzsisakyciau dabar.
Mano manymu, paskutiniam menesiui galima palikti tik torto uzsakyma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2012 02 04, 21:42)
man labai patiko is kaun fotografe Lina (LinosFoto). Jos puslapis Cia Linosfoto. Labai grazios ir siltos nuotraukos, tik geriausi atsiliepimai.

nu nieko, o nezinai kokios pas ja kainos?
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2012 02 04, 21:46)
Gal sudomintu papildomas fotografas ar siaip jei norite bet negalite sau leisti ,  yra fotografas kuris sutiktu fotografuoti neapmokamai , kadangi jis fotografavo paprastai savo malonumui tai dabar noretu specifikuotis rimtesneje sferoje , ir iesko savanoriu kur galetu pafotografuoti ir toliau  galetu  testi savo veikla ne tik savo malonumui, jei butu norinciu parasykit i az duosiu kontaktus . Foto pateiktu CD diske

o kokiame mieste jis fotografuotu? jei nebegausiu fotografes, kurios norejau manau svarstysiu visus variantus, o siaip tai pradedantieji dar buna geriau uz profesionalus, nes netingi pasistengti ir kazka idomesnio isbandyt thumbup.gif

QUOTE(priklausomybe @ 2012 02 04, 22:33)
Mamytės, man įdomu, kiek, jūsų nuomone, jūs esate pasiryžusios mokėti už krikštynų fotografavimą, sakykim porą val.? Pvz. man 300-400 Lt. atrodo kosminė suma  g.gif  ar aš čia iš medžio nukritus  lotuliukas.gif ? Norėčiau "įtilpti" bent iki 250...

man asmeniskai isgirdus 300-400 suma pasirode kad labai mazai ax.gif ir neklydau, nes beieskant daugiau aptikau tokiu fotografu, kurie uz kokia 40 nuotrauku ir 1000 pasipraso, o kazko ypatingo ar idomesnio nuotraukose tikrai nera schmoll.gif

QUOTE(vaidute-mazute @ 2012 02 05, 18:54)
nu nieko, o nezinai kokios pas ja kainos?

kainos puslapy paskelbtos kiek maciau:http://www.linosfoto.lt/paslaugos.html
Atsakyti
kazkaip daugoka tik uz nuotraukas, bent butu kokios labai idomios, su visokiais pagrazinimais tai suprantu 500lt, kai pasakiau vyrui kokios kainos, sake apseisim be fotografo:( cia berniukas pasiskelbe pradedantysis, reiks paklsuti gal jis sutiktu mus iamzinti:)
Atsakyti
Pati jau issirinkau, todel dalinuosi info 4u.gif
Fotografai Kaune. 4u.gif


1.Na, vieno vaikučio krikštynos fotografuojant tik ceremoniją ir nedidukė sesija po jos (viso iki max 1,5val.) kainuoja 350lt. - apie 100 pilnai ir kruopčščiai sutvarkytų, įrašytų į personalizuotą CD dviem formatais.

http://www.creativevision.eu/

2.. Kaina 1 val. 250 Lt, papildomas laikas kas pusvalandis po 100Lt.
I ta kaina iskaiciuotas ir nuotrauku retusavimas (ne maziau 50 retusuotu nuotrauku, + kazkiek neretusuotu, matysis kiek mum ten pavyks pagauti idomesniu kadru), taip pat irasymas i diska. Nuotraukas paprastai atiduodu mazdaug per menesi laiko nuo fotografavimo dienos.

http://www.jurgita-foto.lt/

3.Fotosesijos kaina butu 300,- lt. Visos nuotraukos retušuojamos, paruosiamos naudojimui ir pateikiamos vardiniame DVD.

http://www.photo-jam.net/
Atsakyti
QUOTE(vaidute-mazute @ 2012 02 05, 22:42)
kazkaip daugoka tik uz nuotraukas, bent butu kokios labai idomios, su visokiais pagrazinimais tai suprantu 500lt, kai pasakiau vyrui kokios kainos, sake apseisim be fotografo:( cia berniukas pasiskelbe pradedantysis, reiks paklsuti gal jis sutiktu mus iamzinti:)




Del pradedanciuju fotografu, tai patarciau pries patikint iamzinti savo vaikelio krikstynas uzsisakyti pvz. seimos fotosesija ir tuomet realiai pamatyti zmogaus gebejimus ir darbo rezultatus. O ir nuotraukytes, jei bus grazios, sventeje ar kvietimuose galesite panaudoti 4u.gif
Nes taip imt ir pasitiketi nepabandzius man rodos rizikinga. Nebent tas pradedantysis kokia savo nuotrauku galerija turi g.gif .
O siap, manau, kad kai kurie pradedantieji gali buti tikri ,,deimantai", tik reik duot proga suzibeti. Juk ir profesionalai, kazkada buvo tik pradedantys, tad jei jau zmogus turi igimta talenta ir reikiama zvilgsni, stiliaus pojuti, tai metai ar patirtis to nepakeis. Galbut tik patobulins technika, gal sumazins sresa, prides pasitikejimo, bet ne igimto talento perteikti dienos akimirkas taip, kad jos simbolizuotu tos dienos emocijas.
Atsakyti
Na taip krikstynos vasara,tai ka pradedam medziokle fotografu.Tikiuosi rasiu dar laisvu ir kas man patiktu.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif galiu rekomenduoti tikrai labai gera krikstynu fotografe Egle is Klaipedos thumbup.gif
Su ja labai lengva bendrauti, mielas ir "siltas" zmogutis, o nuotraukos pateisino visus mano lukescius 4u.gif
Tai fotografe nestokojanti fantazijos bei geru minciu kurias isreiskia per nuotraukas wub.gif
wzx
Atsakyti
Tai va kad nebutu kazkokiu nuomoniu geras ar blogas fotografas yra pradedantysis As pries tai parasytam poste nesiūlau kaip sakant pasikliauti vien pradedančiuoju ir ne dėl to savo fotografą viešinu wink.gif

Čia tik tom kurios taupo ir kaip papildomo fotografo norėtų nors nebutinai, arba apskritai tos kurios nori bet negali sau leisti ant fotografo tai yra puiki galimybe jam pasiūlyt paslauga už paslauga, juolab kad jis nori pasidaryti jį reprezentuojantį albumą tai manau pasistengtu kad ir jam ir jum butu gerai. Nenoriu itikinet kad jis superinis koks ir t.t tikrai ne , bet gal susidomes kas , tai jo kontaktai butu +37060454296 . 4u.gif Gero ruosimosi ir geru foto 4u.gif

P.s Fotografuoja Klaipedos regione ir siaip netoli klaipedos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 07 vasario 2012 - 21:42
Mes jau nusprendėm fotografą - http://preiksa.blogspot.com/. Daug žiūrinėjom, daug domėjomės, yra nemažai ir pažįstamų fotografų - per draugus ir pan., bet Tomo fotografijos man kažkokios fantastiškos, tokius momentus pagauna, eilinę neypatingą vietą parodo gražiai. pvz., atrodo, kad šalia soboro nelabai yra kur fotografuotis, o taip pagauna tuos senuosius Laisvės suoliukus, kad žiūri ir grožiesi.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 02 08, 17:26)
Mes jau nusprendėm fotografą - http://preiksa.blogspot.com/. Daug žiūrinėjom, daug domėjomės, yra nemažai ir pažįstamų fotografų - per draugus ir pan., bet Tomo fotografijos man kažkokios fantastiškos, tokius momentus pagauna, eilinę neypatingą vietą parodo gražiai. pvz., atrodo, kad šalia soboro nelabai yra kur fotografuotis, o taip pagauna tuos senuosius Laisvės suoliukus, kad žiūri ir grožiesi.

Gal galit pasakyt, kokia kaina sutaret? 4u.gif
Atsakyti