Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų fotografai

labas 4u.gif

as irgi dairausi jau fotografo Vilniuj ax.gif is rekomenduotu labiausiai patiko Brigita Grigiene, gal yra daugiau atsiliepimu apie jos darbus ar kitu rekomendaciju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2012 01 26, 12:02)
labas  4u.gif

as irgi dairausi jau fotografo Vilniuj  ax.gif is rekomenduotu labiausiai patiko Brigita Grigiene, gal yra daugiau atsiliepimu apie jos darbus ar kitu rekomendaciju?  4u.gif


Mums Brigita dukrele – kudiki fotografavo, seimos kaledine fotosesija ir krikstynas vaiko vasara zadame taip pat uzsisakyti.

Kiek buvo fotosesiju, esame laaaaaaaabai patenkinti – fotografe kupina ideju, pasiulymu, turi stendus – iranga kaip ten ta reikala pavadinti nezinau tiksliai, kaip mini tokia studija pasidaro, buvo pas mus atsivezusi, nes su kudikiu mazu nenorejome vazineti niekur kitur, esame patenkinti ir kokybe, ir nuotraukomis, verta geru rekomendaciju.
Atsakyti
QUOTE(akire222 @ 2012 02 03, 21:52)
Mums Brigita dukrele – kudiki fotografavo, seimos kaledine fotosesija ir krikstynas vaiko vasara zadame taip pat uzsisakyti.

Kiek buvo fotosesiju, esame laaaaaaaabai patenkinti –  fotografe kupina ideju, pasiulymu, turi stendus – iranga kaip ten ta reikala pavadinti nezinau tiksliai, kaip mini tokia studija pasidaro, buvo pas mus atsivezusi, nes su kudikiu mazu nenorejome vazineti niekur kitur, esame  patenkinti ir kokybe, ir nuotraukomis, verta geru rekomendaciju.

aciu uz pasidalinta patirti 4u.gif labai smagu girdet gerus atsiliepimus, bandysim uzsisakinet ir mes jei tik bus laisva tuo metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2012 02 03, 23:24)
aciu uz pasidalinta patirti  4u.gif labai smagu girdet gerus atsiliepimus, bandysim uzsisakinet ir mes jei tik bus laisva tuo metu  ax.gif


Kas liecia Brigita su ja teko bendrauti , dalyvavome krikstynose, kuriose ji fotografavo. Pastebejau, jog labai moka “prieiti” prie vaiku, juos prakalbinti emocingoms nuotraukoms, uzimti. Tose krikstynose fotosesijos metu pati turejo pasiemusi visokiu aksesuaru - vezimeliu ir pan., vaikutis buvo 2 metuku ir dar kitu vaikuciu buvo, tai iskarto prilipo tie visi pasivazinejimai, meskuciu stumdymai, lelyciu lovytes, kedutes ir pan.fotosesijos metu, nezinau tik ar visuomet tai naudoja ar cia susitarimo reikalas. Siaip pati fotografe tokia paprasta, maloni, paliko tikrai gera ispudi.

Zodziu tikrai nesigailesite pasirinkimu.
Atsakyti
QUOTE(bundziulka @ 2012 02 04, 10:49)
Kas liecia Brigita su ja teko bendrauti ,  dalyvavome krikstynose, kuriose ji fotografavo. Pastebejau, jog labai moka “prieiti” prie vaiku, juos prakalbinti emocingoms nuotraukoms, uzimti. Tose krikstynose fotosesijos metu  pati turejo pasiemusi visokiu  aksesuaru - vezimeliu ir pan., vaikutis buvo 2 metuku ir dar kitu vaikuciu buvo, tai iskarto prilipo tie visi pasivazinejimai, meskuciu stumdymai, lelyciu lovytes, kedutes ir pan.fotosesijos metu,  nezinau tik ar visuomet tai naudoja ar cia susitarimo reikalas.  Siaip  pati  fotografe tokia paprasta, maloni, paliko tikrai  gera ispudi.

Zodziu tikrai nesigailesite pasirinkimu.

Aciu uz info 4u.gif
panasu, kad ismano ir myli savo darba thumbup.gif Bet deja mum gali tekt ieskotis kazko kito verysad.gif nes kita seima diena pries mus pasiprase tai paciai datai, nors as jau atrodo ir taip viska is anksto planuoju doh.gif Bet kuriuo atveju smagu zinot, kad tokia yra, kad ne sitai, gal kitai progai prireiks ax.gif
Atsakyti
ieskau fotografo kaune, cia tiek daug merginos prikele kad nezn kuri issirinkti, seip vyras galvoja kad is vis nereikia fotografo, bet as manau kad reikia, mane labai domina kainos, nes niekur nera tinklalapiuose parasytos, o as esu uzsienyje tai visiems i lt nepriskambinesiu. padekit kas zinot kokybiska ir nebrangu fotografa parasykit. is anksto aciu:)
Atsakyti
QUOTE(vaidute-mazute @ 2012 02 04, 20:24)
ieskau fotografo kaune, cia tiek daug merginos prikele kad nezn kuri issirinkti, seip vyras galvoja kad is vis nereikia fotografo, bet as manau kad reikia, mane labai domina kainos, nes niekur nera tinklalapiuose parasytos, o as esu uzsienyje tai visiems i lt nepriskambinesiu. padekit kas zinot kokybiska ir nebrangu fotografa parasykit. is anksto aciu:)


man labai patiko is kaun fotografe Lina (LinosFoto). Jos puslapis Cia Linosfoto. Labai grazios ir siltos nuotraukos, tik geriausi atsiliepimai.
Atsakyti
Labas, mergaitės,

Nu radau ir aš čia neblogų nuotraukyčių iš jūsų visų parodytų.
Aš galiu dvejus fotografus pagirt - Auriella iš forumo --- http://www.flickr.co.../auriella/sets/, mūsų šeimos fotosesiją darė prieš porą metų, o paskui krikštynas vyresnėlio fotografavo, esam labai labai patenkinti ir kokybe, ir kaina smile.gif

Ir dar man be konkurencijos - Saulės pieva --- http://www.facebook....ja/248422177942 arba http://saulespieva.blogspot.com/ . Nu šitos merginos išvis fantastiškus stebuklus daro, aš nestuke.gif fotkinausi pas jas, tik patys geriausi prisiminimai, labai nuliūdau, kai susirašėm, kad jos mūsų kitų krikštynų datai užimtos doh.gif . Nežinau kodėl, bet dabar ieškau kažko panašaus į jų darbus, nors žinau, kad kiekvienas fotografas turi savo stilių ir jų negalima lyginti, bet man nejučiom mintyse "lyginasi" vis tiek su Saulės pieva doh.gif . Užtai atsiverčiau šitą temutę, tikėdamasi dar kažką gero rasti smile.gif

Mamytės, man įdomu, kiek, jūsų nuomone, jūs esate pasiryžusios mokėti už krikštynų fotografavimą, sakykim porą val.? Pvz. man 300-400 Lt. atrodo kosminė suma g.gif ar aš čia iš medžio nukritus lotuliukas.gif ? Norėčiau "įtilpti" bent iki 250...
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 02 04, 22:33)
Mamytės, man įdomu, kiek, jūsų nuomone, jūs esate pasiryžusios mokėti už krikštynų fotografavimą, sakykim porą val.? Pvz. man 300-400 Lt. atrodo kosminė suma  g.gif  ar aš čia iš medžio nukritus  lotuliukas.gif ? Norėčiau "įtilpti" bent iki 250...

Į tokią sumą ir aš norėčiau tilpti,o tokios kainos tik pas pradedančiuosius fotografus,nors jie dažnai gali laaabai nustebinti. Kiek teko domėtis,tai už 300-400 lt labai ne daug kas dirba,dauguma 500-600 lt,na bent jau kiek Vilniuje domėjausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjus @ 2012 02 05, 11:42)
Į tokią sumą ir aš norėčiau tilpti,o tokios kainos tik pas pradedančiuosius fotografus,nors jie dažnai gali laaabai nustebinti. Kiek teko domėtis,tai už 300-400 lt labai ne daug kas dirba,dauguma 500-600 lt,na bent jau kiek Vilniuje domėjausi doh.gif

Yra ir pigiau, tikrai ir ne pradedantieji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2012 02 04, 20:42)
man labai patiko is kaun fotografe Lina (LinosFoto). Jos puslapis Cia Linosfoto. Labai grazios ir siltos nuotraukos, tik geriausi atsiliepimai.

mes pas ja irgi turejom fotosesija, labai labai patenkinta likau...ir siaip keleta graziu foto turim jos deka 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjus @ 2012 02 05, 12:42)
Kiek teko domėtis,tai už 300-400 lt labai ne daug kas dirba,dauguma 500-600 lt,na bent jau kiek Vilniuje domėjausi doh.gif



Kadangi beveik visa sia savaite skyriau fotografo/es paieskoms, tai Vilniaus rinka esu beveik isanalizavusi smile.gif . Ir po truputeli ima neviltis apimti, nes Vilniaus fotografu kainos, tikrai uzkeltos, palyginus su kitu miesto kainomis. Panasios patirties ir stilistikos fotografo is Klaipedos darbas (atmetus kuro islaidas) iseina pigesne nei Vilniecio. Paradoksas.
Dauguma geresniu Vilniaus fotografu dirba nuo 450 LT uz trumpa krikstynu fotosesija - apie 1 val. trukmes t.y. fotografuoja ceremonijos metu ir 30 min. po jos ar pries ja. Na, o jei jau norisi daugiau, tai kaina kyla aritmetine progresija doh.gif . Tad gali drasiai pasiekt ir 1000 ir t.t O daugiau, juk norisi 4u.gif
O jei krikstynos vasara, tai apkritai fotografai nenoriai imasi fotografuoti, mat gali gauti daug pelningesni uzsakyma t.y vestuves. Va tokia mano atlikta krikstynu fotografu rinkos analize.
Atsakyti