Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 73 tema .

QUOTE(neli @ 2011 10 29, 11:41)
Kiek daug gražių ryškių torčiukų wub.gif kaip smagu čia juos matyti thumbup.gif
Atnešu meškiukus, varškytės - jogurtinis tortas, pastilažas.

Labai fainutis, o meskuciai wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 10 29, 08:26)
Žadu daryti pinigų maišą ,bandysiu kepti patį skaniausią pasaulyje tortą, aptepčiau sviestiniu kremu ir iš šokoladinės-marshmallow masės daryti maišą.Žinau kad buvo klausta jau nnnn kartų,bet priminkit sviestinio kremo receptuką,kol nereikėjo tai ir neišsisaugojau blush2.gif

daro daugiausiai SARLOT sviestini krema, paziurek virsutinej temoj

QUOTE(astatortas @ 2011 10 29, 09:10)

Spalvos labai grazios wub.gif thumbup.gif ir tortukas nors kuklus, bet fainutis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2011 10 29, 13:35)
Ryto Rasa pinigu maisiukas visai gerai isejo, tik man truksta virvutes jame,nelabai ziurisi tas mazas kaspinelis,taip pat manau jeigu butu buvusi virve padaryta is mases,tai butu graziau ir kasteliai pakile  mirksiukas.gif  nors as dar nesu dariusi maiso tai bepigu man cia sneketi  biggrin.gif



na taip cia man mases pritruko, tai as saldaini uzkabinau:))
Atsakyti
QUOTE(leila10 @ 2011 10 29, 15:25)
Merginos ar i beze galima pilti skystu dazu ar kvapu lasiuku ?

ne, jokiu būdu. Jeigu kalbam apie verdamą beze. Dažus galima pilti į verdamą sirupą, kurį vėliau pilsit į kiaušinio baltymą. Kvapus - taip pat. Jeigu pilsit dažus į jau suplaktą beze, ši praskys ir nesuvaldysit jos.

Jeigu darot šlapią beze, tai neturiu komentaro. Nesu jos dariusi.
Atsakyti
Aš darau šlapią beze,gaunasi gerai,bet vakar gi sumandravojau ir įlašinau spalvos lašelį blush2.gif Praskydo, gera pamoka ateičiai smile.gif
Papildyta:
Jei kam įdomu,tai čia ką iš jūsų išmokau. Mano pirmieji gyvenime puošti tortai. Ir tas kur su nevykusia beze blush2.gif http://public.fotki..../my-cake-world/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leila10: 29 spalio 2011 - 14:36
Nesupratau, kokių dažų negalima lašinti į šlapą beze? g.gif Aš šlapią beze tik taip ir dažau g.gif Padarau beze o paskui, kai jau nuo ugnies nuemi, lašinu dažus (Americolor ar kaip ten jie blush2.gif ). Kvapų nesu pylusi, nerizikavau dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 10 29, 16:03)
Nesupratau, kokių dažų negalima lašinti į šlapą beze? g.gif Aš šlapią beze tik taip ir dažau  g.gif Padarau beze o paskui, kai jau nuo ugnies nuemi, lašinu dažus (Americolor ar kaip ten jie  blush2.gif ). Kvapų nesu pylusi, nerizikavau dar  smile.gif

Aš lašinau dar net nepradėjus plakti baltymų,gal reikėjo jau į išplaktus. O mažum nuo romo lašų g.gif O gal tiesiog šeip nepavyko, aš gi čia dar žalias lapas lotuliukas.gif
Atsakyti
slapia beze dazau,kiek man reikia spalvu mirksiukas.gif viskas ,kai jau gatava-pasidalinu,i kiek man reikes....i viena bliudeli-sauksteli,i kita bliudeli du,dedi spalvos biski pamakaluoji ir fsio smile.gif
vakarykscio makalavimo rezultatas doh.gif
user posted image
Atsakyti
Dedau dazus i isplakta beze - nieks neskysta. Dedu tiek gelinius, tiek miltelinius,tiek visiskai skystus... (yra cia tokiu americolor kelios rusys)
Atsakyti
QUOTE(leila10 @ 2011 10 29, 14:48)

pirmieji tavo tortukai nuostabus wub.gif , kas bus toliau bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(keno @ 2011 10 29, 15:15)

tortukas wub.gif reiks ir man kada nors su beze pazaisti ax.gif
Atsakyti
Žadu daryti pinigų maišą ,bandysiu kepti patį skaniausią pasaulyje tortą, aptepčiau sviestiniu kremu ir iš šokoladinės-marshmallow masės daryti maišą.Žinau kad buvo klausta jau nnnn kartų,bet priminkit sviestinio kremo receptuką,kol nereikėjo tai ir neišsisaugojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 10 29, 15:45)
Žadu daryti pinigų maišą ,bandysiu kepti patį skaniausią pasaulyje tortą, aptepčiau sviestiniu kremu ir iš šokoladinės-marshmallow masės daryti maišą.Žinau kad buvo klausta jau nnnn kartų,bet priminkit sviestinio kremo receptuką,kol nereikėjo tai ir neišsisaugojau blush2.gif



As darau paprasta, issuku sviesta iki kol pabaltuoja tada ipilu is akies kondencuoto,po truputi ipilu ir vis ragauju iki kol man gerai
Atsakyti
4u.gif Sveiki...Pati skaniausia dariau ne kart,pertepu grietineles kremu su vaisiais arba jogurtiniu kremuku ir su vaisiais,puosti mase dar neprisiejo,kazin kaip tas morenginis sluoksnis ar netrupes tempiant ant torto mase (man tortas neatrodo is tvirtesniu.. )g.gif Dianaaa butu idomu sulaukt atsiliepimu kaip sekes? mirksiukas.gif
Atnes savo pirmaji krikstynini "plagiata" ax.gif-laabai sokoladinis,saldainiu mase (kazkodel ji man si kart norejo lyg "luzinet")
user posted image
Atsakyti