Įkraunama...
Įkraunama...

Vazonai lauke

....tie vazonai tokie nemazi,tad sodinau 2 smulkiaziedes begonijas ir 2 cimziedes bigsmile.gif ....o jau kokios nupiepusios buvo tos begonijos doh.gif ,rezultate -subujojo tongue.gif .
Tame akmeniniame - gazanijos mirksiukas.gif .

Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2013 01 15, 17:13)
....tie vazonai tokie nemazi,tad sodinau 2 smulkiaziedes begonijas ir 2 cimziedes bigsmile.gif ....o jau kokios nupiepusios buvo tos begonijos doh.gif ,rezultate -subujojo tongue.gif .
Tame akmeniniame - gazanijos mirksiukas.gif .



o begonijos svyrancios , ar ne? g.gif
Atsakyti
....kad ne,tiesiog auga kelmuku.O kai subujoja,tai nuo gausos ziedu atrodo lyg svyra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2013 01 15, 16:13)
....tie vazonai tokie nemazi,tad sodinau 2 smulkiaziedes begonijas ir 2 cimziedes bigsmile.gif ....o jau kokios nupiepusios buvo tos begonijos doh.gif ,rezultate -subujojo tongue.gif .
Tame akmeniniame - gazanijos mirksiukas.gif .



Tikrai labai šauniai atrodo wub.gif Tos begonijos man pačios gražiausios, o su cimžiedėm - labai geras derinukas.
Atsakyti
O gal kas vazonuose augino darzoviu ar prieskoniu balkone?
Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2013 01 15, 21:48)
....kad ne,tiesiog auga kelmuku.O kai subujoja,tai nuo gausos ziedu atrodo lyg svyra tongue.gif

ar kazkokios tokios?http://www.sonis.lt/lt/puonioj-begonija/2126-begonija-puosnioji-broumov-h-30-skl.html
Taip vadinamos "ledinukais"...
Atsakyti
QUOTE(rozyte16 @ 2013 01 15, 22:00)
O gal kas vazonuose augino darzoviu ar prieskoniu balkone?

aš tik pomidorus esu auginusi thumbup.gif , bet šiaip gėlės man labiau patinka vazonuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimulė @ 2013 01 15, 21:27)
aš tik pomidorus esu auginusi thumbup.gif , bet šiaip gėlės man labiau patinka vazonuose  mirksiukas.gif


o kada reikia paseti pomidorus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyte16 @ 2013 01 15, 23:01)
o kada reikia paseti pomidorus?  smile.gif

aš sėju vasario viduryje Vilma veislės pomidorus, man patinka mažiukai, aišku derlius nėra labai didelis biggrin.gif
Atsakyti
....pomidorus ir as auginau.Kazkokios vokieciu firmos,lyg taip ir vadinosi-balkoniniai.... ar vazoniniai mastau.gif .Apie 40-50cm.Labai anksti derejo ir labai gausiai.Tik reikia zinoti viena,jog butina pastoge,kad negautu lietaus mirksiukas.gif ,kitaip lieka demeti ir nevartotini schmoll.gif . Jie pas mane buvo kompozicijoj su petrazolem ir baziliku.Visada galima eksperimentuoti tongue.gif .


Papildyta:
svieske,nu kad ne ,pas mane ne ledinukes,bet tikslaus pavadinimo nezinau,as ju nepirkau,mamaite dave......tiesiog gumbines,smulkiaziedes begonijos tongue.gif
Atsakyti
lingomina,

kokios cia pas jus gelytes krepselyje auga? Labai grazios, as ir tokiu noriu wub.gif

http://public.fotki..../terasoj-2.html
Atsakyti
diascija, man rodos ax.gif , tik pas mane jos nebuvo taip gražiai sužydėję
Atsakyti