Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(Zirzė @ 2011 12 07, 09:17)
bet ar jis nera siurkstus?mes tai visi megejai vasara basom kojom po kambarius  slampineti,jauciu padukams nebutu jis labai malonus g.gif


Kaip tik geras masažas thumbup.gif (pagaunu save, kad vis prieštarauju. Atsiprašau...)
Atsakyti

Va,cia gal i tema,keletas nuotraukyciu,tas kilimas kaip tik yra
http://4.bp.blogspot...F3Q/s1600/5.jpg
http://2.bp.blogspot...b2g/s1600/1.jpg
http://1.bp.blogspot...wGY/s1600/6.jpg
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2011 12 06, 21:22)
Butu idomu pamatyti sio busto likusius kambarius, nes kaip matau irgi grindis raudonmedzio ir balti baldai  4u.gif

user posted image


Pora variantu, gal pades apsispresti smile.gif Ne visur tas tikras raudonmedis, bet panasu.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image











Atsakyti
bet ar jis nera siurkstus?mes tai visi megejai vasara basom kojom po kambarius slampineti,jauciu padukams nebutu jis labai malonus g.gif
[/quote]

turim mes toki virtuvej, jis is kazkokiu siaudu pagamintas, basom kojom geras masazas. Ir dar galiu pasakyt, kad kol naujas siukslina jis, tie siaudai issipesa ir po juo pribyra...na toks sienas smile.gif Bet atrodo graziai
Atsakyti
[quote=Joa,2011 12 07, 21:19]
bet ar jis nera siurkstus?mes tai visi megejai vasara basom kojom po kambarius slampineti,jauciu padukams nebutu jis labai malonus g.gif
[/quote]

turim mes toki virtuvej, jis is kazkokiu siaudu pagamintas, basom kojom geras masazas. Ir dar galiu pasakyt, kad kol naujas siukslina jis, tie siaudai issipesa ir po juo pribyra...na toks sienas smile.gif Bet atrodo graziai
[/quote]

Siukslina sakot g.gif o pas jus Ikejinis? Nes man tie siaudieliai ant tamsiu grindu labai matysis doh.gif
Atsakyti
Ikejinis, sitas
http://www.ikea.com/...ducts/60050172/

labiausiai tu siauduku pribyra po paciu kilimu, vaikstant jie iskrenta, bet manau kai apsitrins bus geriau, dar neilgai ji turim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joa: 07 gruodžio 2011 - 21:44
ziauriai susizavejau siuo stilium pries 2 metus, bet labai sunku isirengti sitaip, nes minimalizmas turi buti ir baltos spalvos (sviesios) ir labai "vesiai" atrodo namai, kaip ligonine :> paveiksliukai aisku grazus, fotografuota su gerais fotikais, bet...
Atsakyti
Man tai čia greičiau ne minimalizmas, bet neperkrovimas biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
ramu cia pasidare smile.gif
na,o man reikia jusu patarimo smile.gif

dabar yra tokia situacija:
vakar atveze minksta kampa smile.gif ne toki nusipirkom,kokio as norejau, nes pagal tokia kaina,kuria mes tam skyrem,visi balti buvo arba labai mazi,arba tokie jau griozdiski, labai dideli,mums netelpantys ten,kur reikia smile.gif tai teko pirkti toki sviesiai pilka, velgi, pasiseke atitaikyti prie grindu spalvos rolleyes.gif dabar va iskilo problema, kokios spalvos pirkti komoda ir staliuka??? as noriu baltos, bet ar nesipjaus per daug tarpusavy baldu spalva? g.gif tiesa,dar vakar paminejom MB gimadieni,tai dovanu gavo sienini laikrodi, baltas pagrindas,ir juodas remas,ji jau pakabinom ant baltos plytu sienos, kaip dabar man reiktu sukomponuoti remelius aplink laikrodi? g.gif

cia vaizdine medziaga
tiesa, kazin kaip atrodytu megztas arba nertas lovos uztiesalas?labai tokio noreciau

user posted image

tik paziurekit,koks laikrodis,kaip valandas rodo hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 13 gruodžio 2011 - 11:30
Man puikiai ziuretusi mazas juodas blizgios plokstes staliukas, toks minimalistinis (ne karta maciau toki dizaineriai deda per Lietuvos ryto TV laida "idejos namams") arba jei baltas mazas staliukas, tuomet po juo deciau juoda kilimuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi777: 13 gruodžio 2011 - 11:52
QUOTE(kristi777 @ 2011 12 13, 12:48)
Man puikiai ziuretusi mazas juodas blizgios plokstes staliukas, toks minimalistinis


bet tada reiktu ir komoda imti juoda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 12 13, 12:25)
labas rytas 4u.gif
ramu cia pasidare smile.gif
na,o man reikia jusu patarimo smile.gif

dabar yra tokia situacija:
vakar atveze minksta kampa smile.gif ne toki nusipirkom,kokio as norejau, nes pagal tokia kaina,kuria mes tam skyrem,visi balti buvo arba labai mazi,arba tokie jau griozdiski, labai dideli,mums netelpantys ten,kur reikia smile.gif tai teko pirkti toki sviesiai pilka, velgi, pasiseke atitaikyti  prie grindu spalvos rolleyes.gif dabar va iskilo problema, kokios spalvos pirkti komoda ir staliuka??? as noriu baltos, bet ar nesipjaus per daug tarpusavy baldu spalva? g.gif tiesa,dar vakar paminejom MB gimadieni,tai dovanu gavo sienini laikrodi, baltas pagrindas,ir juodas remas,ji jau pakabinom ant baltos plytu sienos, kaip dabar man reiktu sukomponuoti remelius aplink laikrodi? g.gif

cia vaizdine medziaga
tiesa, kazin kaip atrodytu megztas arba nertas lovos uztiesalas?labai tokio noreciau

user posted image

tik paziurekit,koks laikrodis,kaip valandas rodo hihihi.gif

user posted image


Labai grazios grindys, gazus kampas, grazus laikrodis, grazus kaminas wub.gif Megstas numestas pledas labai tiks thumbup.gif . Man tokie visur tinka, priduoda jaukumo wub.gif wub.gif
Vienintelis dalykas kuris man uzkliuvo - uzuolaidos. Tokiu pas skandinavus retai kada pamatysi ax.gif ax.gif As imciau ne tokios ryskios spalvos ir be rasto 4u.gif
Papildyta:
P.S. jei pakeistumet uzuolaidas, balti baldai labai tiktu 4u.gif
Atsakyti