Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

aciu uz atsakyma. Dar turiu klausimuka. Ieskosiuos nuomotis busto. Ar turiu klaust landlordo ar agenturos ar galiu claimintis Housing benefit? ar cia tik mano reikalas. Pas mus tai landlordas turi forma uzpildyt. O kaip cia anglijoj?
Atsakyti
QUOTE(gitast @ 2011 12 08, 23:21)
aciu uz atsakyma. Dar turiu klausimuka. Ieskosiuos nuomotis busto. Ar turiu klaust landlordo ar agenturos ar galiu claimintis Housing benefit? ar cia tik mano reikalas. Pas mus tai landlordas turi forma uzpildyt. O kaip cia anglijoj?


Taip turit, nes yra savininku ar agenturu, kurie nenori HB prasytoju smile.gif Net skelbimuose galite pamatyti, kurie sutinka, kad prasysit, kurie nea smile.gif Pas mane tai net nuomos sutartyje parasyta del HB.
Atsakyti
QUOTE(gederika @ 2011 12 09, 00:25)
bet as nedirbu dabar, ar galima nedirbanciam zmogui CB savo vardu persivesti? Aciu  4u.gif



QUOTE(Moga @ 2011 12 09, 01:45)
O cia del pensijos rimtai? o jei child tax kreditas ant mamos irgi eina ta bazine pensija?


Rimtai. Tik Child benefit'as, daugiau niekas.

Gederika, tikrai gali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitast @ 2011 12 09, 00:21)
aciu uz atsakyma. Dar turiu klausimuka. Ieskosiuos nuomotis busto. Ar turiu klaust landlordo ar agenturos ar galiu claimintis Housing benefit? ar cia tik mano reikalas. Pas mus tai landlordas turi forma uzpildyt. O kaip cia anglijoj?

Neprivalot sakyti,kad pildysit.Jei agenturos ir nenori zmoniu su HB ,tai tik del saves,nes galvoja,kad soc.remtinos seimos nepatikimos.Cia tik jusu reikalas,nebent sutartyje butu aiskiai parasyta,kad negalima.Jei nuomos sutartis normali,joje yra savininko vardas,pavarde,adresas ,tuomet to proof of rent lapo pildyti nereikia.
Atsakyti
laba diena,gal kas nors galetu man patarti...:(laukiuosi 11savaiciu..tiek pat jau nedirbu, nes nuolatos vemiu, pykina...apie 20kartu per diena...del sios priezasties as nedirbu, gaunu sick pay jau apie 2 menesius...tai yra apie 80 sv. iki tol dirbau full-time ir gaudavau vidutiniskai 250sv per savaite. noreciau suzinoti kokia tikimybe man gauti maternity allowance, jei as taip toliau sirgsiu..ar tai reiskia, kad negausiu jokios pasalpos?ar apskaiciuojant pasalpos dydi bus itrauktas sirgimo laikotarpis?kaip bus apskaiciuojama..aciu smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 12 09, 11:55)
Rimtai. Tik Child benefit'as, daugiau niekas.


Supratau,aciu 4u.gif
Atsakyti
gal galit paaiskint kaip skaiciuojas valandos self, jei gauni tik komisinius (valandu tarkim pasalpom ar siaip kam reik). Pvz jei visoki avona stumdai, arba nesioji katalogus (gali nesiot ir 40 val per savaie, bet uzdirbt gali ir 0). Arba sugalvojau siuti kazka ir pardavinet ebejuj ir siunu 5 val, o parduodu uz 12 svaru (kaip 2 val minimumas).
Gal supratot klausima biggrin.gif ar cia isvis nereik jokiu self ir nesukt sau del to smegenu? ;]
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2011 12 10, 11:10)
gal galit paaiskint kaip skaiciuojas valandos self, jei gauni tik komisinius (valandu tarkim pasalpom ar siaip kam reik). Pvz jei visoki avona stumdai, arba nesioji katalogus (gali nesiot ir 40 val per savaie, bet uzdirbt gali ir 0). Arba sugalvojau siuti kazka ir pardavinet ebejuj ir siunu 5 val, o parduodu uz 12 svaru (kaip 2 val minimumas).
Gal supratot klausima biggrin.gif ar cia isvis nereik jokiu self ir nesukt sau del to smegenu? ;]



Nedaug ismanau, bet pagal logika jie neturetu skaiciuoti tavo valandu, jiems aktualios tik tavo pajamos, kad visus mokescius susimoketum.

Pacia domina self emploeyd. As kita klausimuka turiu - jei turi self emploeyd ir kartru dirbi kazkur per agentura, ar uz eslf reikia moketi mokescius? Turiu omeny insurance, nes pajamu mokesciai itariu gale metu pasimato pagal bendras pajamas?
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2011 12 10, 11:39)
Nedaug ismanau, bet pagal logika jie neturetu skaiciuoti tavo valandu, jiems aktualios tik tavo pajamos, kad visus mokescius susimoketum.

Pacia domina self emploeyd. As  kita klausimuka turiu - jei turi self emploeyd ir kartru dirbi kazkur per agentura, ar uz eslf reikia moketi mokescius? Turiu omeny insurance, nes pajamu mokesciai itariu gale metu pasimato pagal bendras pajamas?

Pazystamas dirbo self empl.,dabar jam pasiule darba kaip employed,tai jis neuzdare savo self ir moka ir ten mokescius.
Atsakyti
Gal kuripaaiskintu man dar karta,nes niekaip iki galo nesuprantu.Laukiu atsakymu del CB,WTC CTC nuo rugsejo.Dabar noriu rasyti prasyma del HB.Ar gaunant HB sumazetu kitospasalpos(isskyrus CB,nes ji yra visiem ta pati nepriklausomai nuo pajamu).Jei dar negaunu WTC ir CTC ar man priklausys HB?Bet visgi jei jie patenkins mano prasyma ar ta nuomos mokescio pasalpa tures itakos kitoms pasalpoms?Pvz jei nuoma 500 ir sumazintu 300 ar jeigu nuoma 700 ir sumazintu pvz400,tai atitinkamai kuo didesne nuomos kompensacija,tuo daugiau sumazintu kitas pasalpas?Ar atvirksciai,kai pirmiau gauciau(jei gauciau)HB,tuomet gavus patvirtinima del WTC ir CTC sumazintu HB ? Tikiuosi nelabai painiai parasiau rolleyes.gif Dar priminsiu,kad viena auginu trys vaikus,dirbu self virs16val.
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2011 12 10, 04:34)
Gal kuripaaiskintu man dar karta,nes niekaip iki galo nesuprantu.Laukiu atsakymu del CB,WTC CTC nuo rugsejo.Dabar noriu rasyti prasyma del HB.Ar gaunant HB sumazetu kitospasalpos(isskyrus CB,nes ji yra visiem ta pati nepriklausomai nuo pajamu).Jei dar negaunu WTC ir CTC ar man priklausys HB?Bet visgi jei jie patenkins mano prasyma ar ta nuomos mokescio pasalpa tures itakos kitoms pasalpoms?Pvz jei nuoma 500 ir sumazintu 300 ar jeigu nuoma 700 ir sumazintu pvz400,tai atitinkamai kuo didesne nuomos kompensacija,tuo daugiau sumazintu kitas pasalpas?Ar atvirksciai,kai pirmiau gauciau(jei gauciau)HB,tuomet gavus patvirtinima del WTC ir CTC sumazintu HB ? Tikiuosi nelabai painiai parasiau rolleyes.gif Dar priminsiu,kad viena auginu trys vaikus,dirbu self virs16val.


Kaip buvo mums - is pradziu gavom tik HB. Po kurio laiko pradejom gaut CTC ir CHB. Nusiunciau visus irodymus i HB. Atsakymas buvo toks, kad HB NEITAKOJO tai, kad pradejom gaut CTC ir CHB.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2011 12 10, 17:34)
Gal kuripaaiskintu man dar karta,nes niekaip iki galo nesuprantu.Laukiu atsakymu del CB,WTC CTC nuo rugsejo.Dabar noriu rasyti prasyma del HB.Ar gaunant HB sumazetu kitospasalpos(isskyrus CB,nes ji yra visiem ta pati nepriklausomai nuo pajamu).Jei dar negaunu WTC ir CTC ar man priklausys HB?Bet visgi jei jie patenkins mano prasyma ar ta nuomos mokescio pasalpa tures itakos kitoms pasalpoms?Pvz jei nuoma 500 ir sumazintu 300 ar jeigu nuoma 700 ir sumazintu pvz400,tai atitinkamai kuo didesne nuomos kompensacija,tuo daugiau sumazintu kitas pasalpas?Ar atvirksciai,kai pirmiau gauciau(jei gauciau)HB,tuomet gavus patvirtinima del WTC ir CTC sumazintu HB ? Tikiuosi nelabai painiai parasiau rolleyes.gif Dar priminsiu,kad viena auginu trys vaikus,dirbu self virs16val.


Tvarka yra tokia: Child benefit. Su jo Nr seka WTC ir CTC
Turint siuos paskaiciavimus prasoma HB, kuo daugiau WTC ir CTC, tuo maziau HB priklauso.

Aisku, is sios temos, esu skaiciusi, kad kai kams buna ir ne tokia tvarka, kita pasalpa buna pirmesne ir pan.
Atsakyti