Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Socialiniai reikalai UK
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sonela
4u.gif Laba, norejau paklausti, nuo kada pradeda moketi SMP?

Darbdaviui forma is daktaro iteikiau kai tik gavau, laiska, kad motinistes atostogu iseinu nuo gruodzio 26 dienos taip pat padaviau. Siandien nuejau i darba pasiimti pirmosios ismokos (taip buvom susitare su darbdaviu), o darbdavys pasake, kad gavo laiska, jog man SMP mokes tik nuo kitos savaites. Kazkaip itartinai pasirode, nes vietoj laisko man parode ranka uzrasyti rasteli ant lipnaus lapelio doh.gif

Todel ir klausiu, kiek laiko nuo isejimo dienos reikia laukti pirmos ismokos? unsure.gif I kokia istaiga tureciau/galeciau paskambinti ir paklausti?
maybe24
QUOTE(sonela @ 2012 01 06, 13:55)
4u.gif Laba, norejau paklausti, nuo kada pradeda moketi SMP?

Darbdaviui forma is daktaro iteikiau kai tik gavau, laiska, kad motinistes atostogu iseinu nuo gruodzio 26 dienos taip pat padaviau. Siandien nuejau i darba pasiimti pirmosios ismokos (taip buvom susitare su darbdaviu), o darbdavys pasake, kad gavo laiska, jog man SMP mokes tik nuo kitos savaites. Kazkaip itartinai pasirode, nes vietoj laisko man parode ranka uzrasyti rasteli ant lipnaus lapelio  doh.gif

Todel ir klausiu, kiek laiko nuo isejimo dienos reikia laukti pirmos ismokos? unsure.gif  I kokia istaiga tureciau/galeciau paskambinti ir paklausti?
*

Siaip SMP moka kaip ir alga.Jei penkatdieni gaunate atlyginima,tai isejus atostogu,kita penkatdieni,turetu pervesti pinigelius.
Gal kitur skirtingai buna.
Papildyta:
QUOTE(Aylin @ 2012 01 06, 08:32)
sveikutes. 4u.gif  turiu toki klausima.Ar gaunant SMP anglijoje galima kuri laika buti Lietuvoje. Pvz.kelis menesius?
*

Manau,kad galima.Logiskai mastant kodel negalima butu?Rdau eilute apie tai:
If you go to live or visit abroad
Once you become entitled to or if you are already getting SMP and then go abroad, your employer must pay you SMP.
Kai gaunate Tax Creditus ir Child Benefit'us ,tada,jei buni ilgiau nei 8 savaites,reikia pranesti,o moketi juos gali ,man rodos ,jei griztama i UK per 12 savaiciu.
Kai kalbama apie benefit'us reikia pranesti,o SMP juk nera benefit'ai.Tai motinystes atostogos ax.gif
sonela
[quote=maybe24,2012 01 06, 16:23]
Siaip SMP moka kaip ir alga.Jei penkatdieni gaunate atlyginima,tai isejus atostogu,kita penkatdieni,turetu pervesti pinigelius.
Papildyta:

Na, as praejusia savaite dar gavau likusia alga, kuria buvau uzsidirbuis iki isejimo. O sia savaite, kaip supratau, jau turejau gauti pirma motinystes atostogu ismoka, bet gavau tik geltona lapeli su paaiskinimu, kad mokes nuo kitos savaites, tai dabar sunerimau, kad kita savaite vel kokio lapelio man nepakistu unsure.gif
maybe24
QUOTE(sonela @ 2012 01 06, 14:41)

Kada jusu paskutine darbo diena buvo ir nuo kada prasidejo atostogos?
Aylin
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 06, 14:23)
Papildyta:

Manau,kad galima.Logiskai mastant kodel negalima butu?Rdau eilute apie tai:
If you go to live or visit abroad
Once you become entitled to or if you are already getting SMP and then go abroad, your employer must pay you SMP.
Kai gaunate Tax Creditus ir Child Benefit'us ,tada,jei buni ilgiau nei 8 savaites,reikia pranesti,o moketi juos gali ,man rodos ,jei griztama i UK per 12 savaiciu.
Kai kalbama apie benefit'us reikia pranesti,o SMP juk nera benefit'ai.Tai motinystes atostogos  ax.gif
*

aciukas 4u.gif
na as irgi masciau taip, gal jei moka ne valstybe, tada kodel tureciau sedeti UK g.gif
Tiesiog situacija tokia, kad MB yra nelegalas ir galvoju vaziuoti i LT susituokti, kadangi jis siek tiek cia turi problemu su viza, grizo namo ir prisidare problemu. Dabar labai bijome del to, kaip jis cia pateks ar ne. Jeigu ne, tokiu atveju, kol laukiuos galetume buti LT, svarbiausia buti kartu wub.gif

Ir kaip manote, grizusi galesiu viska tvarkytis, po vaikelio gimimo? nesvarbu kur gimdysiu cia ar ten? g.gif
maybe24
QUOTE(Aylin @ 2012 01 06, 15:03)

Ir kaip manote, grizusi galesiu viska tvarkytis, po vaikelio gimimo? nesvarbu kur gimdysiu cia ar ten? g.gif
*

Jokio skirtumo,kur gimdysit,tik ,kai gimdysit ne UK,ilgiau uztruks ir tiek. ax.gif
sonela
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 06, 16:47)
Kada jusu paskutine darbo diena buvo ir nuo kada prasidejo atostogos?
*

23 gruodzio buvo paskutine darbo diena (Alga uz paskutine darbo savaite pasiemiau 30 gruodzio) , o prasyme del motinystes atostogu rasiau, jog noriu kad jos prasidetu nuo 26 gruodzio (tai kaip supratau is savo darbdavio, pirmaja ismoka turejau pasiimti siandien doh.gif ). Viskas buvo aisku, kol nepradejo rodyt ranka rasyto rastelio verysad.gif
maybe24
QUOTE(sonela @ 2012 01 06, 15:11)
23 gruodzio buvo paskutine darbo diena (Alga uz paskutine darbo savaite pasiemiau 30 gruodzio) , o prasyme del motinystes atostogu rasiau, jog noriu kad jos prasidetu nuo 26 gruodzio (tai kaip supratau is savo darbdavio, pirmaja ismoka turejau pasiimti siandien doh.gif ). Viskas buvo aisku, kol nepradejo rodyt ranka rasyto rastelio verysad.gif
*

Siaip tai darbo teises klausimais,geriausiai pasikonsultuoti su darbuotoju profsajunga.Jie ten turi savo teisininkus.Jei nesate i tokia istojusi,galite paskambinti ir pasikonsulutuoti.As taip dariau viena karta.Tiesiog paskambinau ir paklasuaisu ar galiu uzduoti viena 'general' klausima.Gavau nemokama atsakyma smile.gif
sonela
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 06, 17:22)
Siaip tai darbo teises klausimais,geriausiai pasikonsultuoti su darbuotoju profsajunga.Jie ten turi savo teisininkus.Jei nesate i tokia istojusi,galite paskambinti ir pasikonsulutuoti.As taip dariau viena karta.Tiesiog paskambinau ir paklasuaisu ar galiu uzduoti viena 'general' klausima.Gavau nemokama atsakyma  smile.gif
*

Radau ats, kad turi buti mokama kaip ir atlyginimas g.gif (How SMP is paid:
Your employer will usually pay you SMP in the same way and at the same time as your normal wages.) verysad.gif verysad.gif Nebent dar tas ''usually'' ka nors keicia, gal cia ''unusual situation'' pas mane doh.gif

Gal kas turit minciu, ka toliau daryt? tiesiog laukti kitos savaites??? Visai nuotaika dingo verysad.gif
Aylin
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 06, 15:11)
Jokio skirtumo,kur gimdysit,tik ,kai gimdysit ne UK,ilgiau uztruks ir tiek. ax.gif
*

4u.gif cia tik kol kas pasvarstymai. Gimdyt aisku noreciau cia, nes cia geresnes salygos ir per ta laika iki gimdymo galima jau si ta tvarkytis. Bet jei dar teks likusius 5 menesius nematyti musu busimo tetuko, tai verciau jau ta laika busime LT smile.gif
RRUTA88
Laba visoms Mamytems,.Turiu klausyma,.gal kas zinot ,tiksliau gal paciu Tevai pencijinio amziaus gyvena kartu su Jumim UK.Esme ta,kad is nuogirdu pasiekusiu mane,.suzinojau ,kad sakykim tevai jeigu pencijonio amziaus Lietuvoje o pati as su vyru dirbu Anglijoje ir as jeigu Mama savo atsivezu i UK kartu gyventi ,kaip ten del pencijos Ji Lietuvoje gauna apie 1000 litu tai as girdejau,kad i UK atsivezus ir Ja uk priregistravus Jai damoketu prie Lietuviskos pencijos skirtuma iki 500 minimalios pencijos Angliskos,.
Aciu labai is karto uz atsakyma ,.ir atsiprasau uz padarytas gramatines klaidas,.
briga1
laba 4u.gif pries pora savaiciu (gruodzio 22 d.) kreipiausi del HB, pateikiau visus dokumentus, kuriu prase, vakar ir siandien gavau pora laisku is ju.Kiek supratau jie klausia atgalines datos, nuo kada as noriu klaiminti g.gif

So that I can fully consider your request, I need some more information from you. Please let me know, in writing, the period for which you want to claim backdated benefit and the reasons why you did not claim earlier.You must support your claim by sending me any evidence that you have, for example, medical evidence if you didn't claim earlier because of ill health. (sito nelabai suprantu? g.gif )

Anksciau nesikreipiau nes visai nesenai cia esam g.gif, o tai aiskiai matyti formoj, kuria jiems nesiau, nes ten klause, kada cia atvykom g.gif
taippat buvo klausimas nuo kada klaiminu, tai parasiau nuo tos datos, kada jiems pateikiau ta forma g.gif kad nuo gruodzio 22 d. tai kam jie dar klausia ar cia as kazko nesupratau?
Kitame laiske raso vel beveik ta pati doh.gif o poto praso atsiusti vyro NI ir doh.gif worker registration card g.gif kas tas yra?
maybe24
QUOTE(briga1 @ 2012 01 07, 21:11)
laba 4u.gif  pries pora savaiciu (gruodzio 22 d.) kreipiausi del HB, pateikiau visus dokumentus, kuriu prase, vakar ir siandien gavau pora laisku is ju.Kiek supratau jie klausia atgalines datos, nuo kada as noriu klaiminti  g.gif

So that I can fully consider your request, I need some more information from you. Please let me know, in writing, the period for which you want to claim backdated benefit and the reasons why you did not claim earlier.You must support your claim by sending me any evidence that you have, for example, medical evidence if you didn't claim earlier because of ill health. (sito nelabai suprantu?  g.gif )

Anksciau nesikreipiau nes visai nesenai cia esam  g.gif, o tai aiskiai matyti formoj, kuria jiems nesiau, nes ten klause, kada cia atvykom  g.gif
taippat buvo klausimas nuo kada klaiminu, tai parasiau nuo tos datos, kada jiems pateikiau ta forma  g.gif kad nuo gruodzio 22 d. tai kam jie dar klausia ar cia as kazko nesupratau?
Kitame laiske raso vel beveik ta pati  doh.gif  o poto praso atsiusti vyro NI ir  doh.gif worker registration card  g.gif kas tas yra?
*

Rasykit,kad nenorit backdate'int ir tiek.
Workers reg card -yra home ofiso popieriai.Jei neturit,rasykit,kad nuo siu metu geguzes ju nebeisduoda,nes nereikia.
Kazkokie is menulio iskrite tie darbuotojai.
Aylin
Ir dar iskilo klausimelis? Kada anksciausiai galima iseiti motinystes atostogu UK?
Mano darbas fizinis, nestumas 20 savaiciu. Zinau , kad 25 savaiciu turiu pranesti darbdaviui iseijimo data. Bet jei tuo metu jau noreciau iseiti? Ar tai imanoma? 4u.gif smile.gif
gedvy
QUOTE(Aylin @ 2012 01 08, 16:33)
Ir dar iskilo klausimelis? Kada anksciausiai galima iseiti motinystes atostogu UK?
Mano darbas fizinis, nestumas 20 savaiciu. Zinau , kad 25 savaiciu turiu pranesti darbdaviui iseijimo data. Bet jei tuo metu jau noreciau iseiti? Ar tai imanoma? 4u.gif  smile.gif
*

i motinystes atostogas gali iseiti likus 11 savaiciu iki gimdimo datos mirksiukas.gif
Aylin
QUOTE(gedvy @ 2012 01 08, 17:08)
i motinystes atostogas gali iseiti likus 11 savaiciu iki gimdimo datos mirksiukas.gif
*

O anksciau? blush2.gif nemanau, kad stovima fizini darba galesiu dirbti iki 7 menesio g.gif
gedvy
QUOTE(Aylin @ 2012 01 08, 18:25)
O anksciau?  blush2.gif nemanau, kad stovima fizini darba galesiu dirbti iki 7 menesio g.gif
*

tiksliai nezinau, bet manau, kad tik su gydytoju pagalba gali iseiti anksciau g.gif
vejune
Labas merginos 4u.gif dirbau kaip self-employed,taciau rugseji pradejau jau dirbti kaip employ.noriu paskambinti ir pasakyti kad nebeesu self,o ar galiu atsukti atgaline data? 4u.gif
linutiabmw
sveikos mamytes gal galit patarti kokioj firmoj tvarkytis dokumentus ...atvaziavom i uk su vaikais ...firmu daug londone bet gal kas susidure kur gerai sutvarko pasalpas ....labai didelis dekui
briga1
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 07, 22:51)
Rasykit,kad nenorit backdate'int ir tiek.
Workers reg card -yra home ofiso popieriai.Jei neturit,rasykit,kad nuo siu metu geguzes ju nebeisduoda,nes nereikia.
Kazkokie is menulio iskrite tie darbuotojai.
*

aciu 4u.gif
katik grizau is ju tai net neprase puses dok. kuriu laiske reikalavo doh.gif o del worker registration card vistiek klause nors ir pasakiau, kad tokiu jau nedaro, tai dar 3 kart pasitikslino, ar man nereikia tokio dirbant doh.gif biggrin.gif as akyse tokio nemacius nes nesenai esam UK ax.gif
dar klause del CB, sakiau, kad tik klaiminau ir dar nieko negaunu, paklause datos, kada klaiminau, pasakiau, tada pasake, kad kaip imanoma greiciau atnesciau laiska is CB su suma, kuri man priklausys doh.gif na kaip as galiu pagreitint blink.gif neaisku, kada as ji gausiu, ar galiu as prasyt, kad man atsiustu toki? g.gif Ar tai reiskia, kad kol nenunesiu jiems to laisko tai ir HB negausiu? g.gif
cheeky-monkey
QUOTE(briga1 @ 2012 01 09, 16:06)
aciu  4u.gif
katik grizau is ju tai net neprase puses dok. kuriu laiske reikalavo  doh.gif o del worker registration card  vistiek klause nors ir pasakiau, kad tokiu jau nedaro, tai dar 3 kart pasitikslino, ar man nereikia tokio dirbant  doh.gif  biggrin.gif  as akyse tokio nemacius nes nesenai esam UK  ax.gif
dar klause del CB, sakiau, kad tik klaiminau ir dar nieko negaunu, paklause datos, kada klaiminau, pasakiau, tada pasake, kad kaip imanoma greiciau atnesciau laiska is CB su suma, kuri man priklausys  doh.gif  na kaip as galiu pagreitint  blink.gif neaisku, kada as ji gausiu, ar galiu as prasyt, kad man atsiustu toki? g.gif Ar tai reiskia, kad kol nenunesiu jiems to laisko tai ir HB negausiu?  g.gif
*

mano pazistamai tai kol neatnese dokumentu kad gauna arba CB arba CTC uz vaika tai skyre housinga tik jai vienai, po keliu savaiciu gavo CTC nunese ir tada perskaiciavo ir ant vaiko smile.gif bent jau musu councile taip ax.gif

o as pasikartosiu, ar gali gauti WTC jeigu esi MA? idomu ar gaunat kuri? g.gif
rozeslasiukas
QUOTE(briga1 @ 2012 01 09, 13:06)
aciu  4u.gif
katik grizau is ju tai net neprase puses dok. kuriu laiske reikalavo  doh.gif o del worker registration card  vistiek klause nors ir pasakiau, kad tokiu jau nedaro, tai dar 3 kart pasitikslino, ar man nereikia tokio dirbant  doh.gif  biggrin.gif  as akyse tokio nemacius nes nesenai esam UK  ax.gif
dar klause del CB, sakiau, kad tik klaiminau ir dar nieko negaunu, paklause datos, kada klaiminau, pasakiau, tada pasake, kad kaip imanoma greiciau atnesciau laiska is CB su suma, kuri man priklausys  doh.gif  na kaip as galiu pagreitint  blink.gif neaisku, kada as ji gausiu, ar galiu as prasyt, kad man atsiustu toki? g.gif Ar tai reiskia, kad kol nenunesiu jiems to laisko tai ir HB negausiu?  g.gif
*

Gausi tikrai, nesvarbu, kad dar negauni CB ir WTC,CTC.. O jei ir paskambinsi del CB ir CTC,WTC i ofisa, kad ale parasytu,koki laiska, kad esi issiuntus formas ir lauki, jie tau nieko nerasys smile.gif
As puse metu laukiau, bent jau kol WTC ir CTC gavau, o del CB vis dar laukiu pakeitimo..O HB gavau po menesio,kai uzpildziau.Tik as jiems visus laiskus nesdavau, kur gaudavau is CB ar WTC..kaip pvz is CB, kai grazino vaiko pasa ir gimimo liudijima..tai ir nunesiau ta lapuka..jie visas kopijas pasidaro ir lauki..Kikeviena menesi turedavau paskambinti ir pasakyti, kad vis dar laukiu ir nieko negavau ir jie pratesdavo. O kai jau gavau pirma WTC suma nunesiau jiems ir jie man perskaiciavo viska smile.gif Taip, kad bukite rami turite gauti smile.gif
*Anila*
QUOTE(Aylin @ 2012 01 08, 20:25)
O anksciau?  blush2.gif nemanau, kad stovima fizini darba galesiu dirbti iki 7 menesio g.gif
*

Jeigu neklistu,tai motinystes atostogos yra 9 men. g.gif Isejusi anksti,turetum anksti ir grizti unsure.gif O,su leliu juk noresit kuo ilgiau pabuti wub.gif
rozeslasiukas
QUOTE(Aylin @ 2012 01 08, 17:25)
*

Istatymiskai darbdavys turi suteikti tinkamas darbo salygas nestumo metu - jei darbo metu reikia stoveti, sakykim prie kokio konveirio, tai turi parupinti atitinkama kede, arba palengvinti darba, gal i kokia kt vieta paskirti, kur lengviau fiziskai..
briga1
QUOTE(rozeslasiukas @ 2012 01 09, 16:34)
Gausi tikrai, nesvarbu, kad dar negauni CB ir WTC,CTC.. O jei ir paskambinsi del CB ir CTC,WTC i ofisa, kad ale parasytu,koki laiska, kad esi issiuntus formas ir lauki, jie tau nieko nerasys smile.gif
kaip pvz is CB, kai grazino vaiko pasa ir gimimo liudijima..tai ir nunesiau ta lapuka..

as tik ta laiska vieninteli ir esu gavus is CB tai ir parodziau, pasake, kad tai tik info g.gif ir jiems reik laisko su konkrecia suma, kuria gausiu doh.gif pries pora men forma CB issiunciau, ai tiesa buvau gavus dar viena laiska su forma for people from abroad, nu kazkas panasaus, tai irgi uzpildziau ir issiunciau, pakolkas nieko...
Aylin
QUOTE(rozeslasiukas @ 2012 01 09, 21:16)
Istatymiskai darbdavys turi suteikti tinkamas darbo salygas nestumo metu - jei darbo metu reikia stoveti, sakykim prie kokio konveirio, tai turi parupinti atitinkama kede, arba palengvinti darba, gal i kokia kt vieta paskirti, kur lengviau fiziskai..
*

dirbu mazoje kavinukeje take away. Tai jis ir nesirupina palengvinti man salygas. Be to kasdien uzdarant tenka stumdyt saldytuvus. Tai nemanau, kad isdirbsiu ilgai. sedet nelabai galiu, nes tokioje darbo vietoje nepasedesi, kai pastoviai ateina klientai. Grizti vis tiek cia tikriausiai negrisiu.... bet zinau, kad laikas reikalauti kitu salygu, nes esu jau esu jau 20 savaciu nestuke.gif ir darosi sunku. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(*Anila* @ 2012 01 09, 20:08)
Jeigu neklistu,tai motinystes atostogos yra 9 men. g.gif Isejusi anksti,turetum anksti ir grizti unsure.gif O,su leliu juk noresit kuo ilgiau pabuti wub.gif
*

Tai va, nemanau, kad po tiek laiko leksiu i darba, tuo labiau, kad leliaus palikti nebus kam, o samdytis aukle neapsimoka. g.gif
tiskute
sveikos,gal zinot mazdaug per kiek laiko gauni atsakyma del pasalpu apeliacijos?laiskas jiems su apeliacija issiustas gruodzio 10d.
maybe24
QUOTE(tiskute @ 2012 01 10, 11:48)
sveikos,gal zinot mazdaug per kiek laiko gauni atsakyma del pasalpu apeliacijos?laiskas jiems su apeliacija issiustas gruodzio 10d.
*

Uztrunka ivairiai.Mano pavyzdys paskutines apeliacijos:issiusta rugpjucio antroj pusej,issiaiskino ir atsiunte atsakyma -gruodzio gale ax.gif Zinau atveju,kai Child Benefit'u apeliacija truko apie metus(su teismais)
lauryte27
QUOTE(Aylin @ 2012 01 10, 11:42)
dirbu mazoje kavinukeje take away. Tai jis ir nesirupina palengvinti man salygas. Be to kasdien uzdarant tenka stumdyt saldytuvus. Tai nemanau, kad isdirbsiu ilgai.  sedet nelabai galiu, nes tokioje darbo vietoje nepasedesi, kai pastoviai ateina klientai. Grizti vis tiek cia tikriausiai negrisiu....  bet zinau, kad laikas reikalauti kitu salygu, nes esu jau esu jau 20 savaciu nestuke.gif  ir darosi sunku. verysad.gif
Papildyta:

Tai va, nemanau, kad po tiek laiko leksiu i darba, tuo labiau, kad leliaus palikti nebus kam, o samdytis aukle neapsimoka.  g.gif
*

Jeigu gryzti neketini,ir esi isdirbus toj pacioj darbo vietoj 26 savaites,gali iseiti bet kada,tada gausi Maternity Alowance is valstybes,o ne is darbdavio.As taip dariau nes ir man darbas buvo per sunkus,nenorejau rizikuot vaikuciu...
Orhideja:)
Sveikutes,noriu paklausti viena klausimeli gal kuri mamyte zinos,ar registruota aukle galima susirasti kuri vaikeli priziuretu nuo 5 ryto? blush2.gif

Nes rosiuosi isisdarbinti,o mano darbas nuo 5.30 h. Tai man biski keblumu kyla su auklyte,tai galvoju gal bent jau registruotos aukles apsiima nuo tokio laiko?
-Astreja-
QUOTE(vejune @ 2012 01 09, 10:31)
Labas merginos 4u.gif dirbau kaip self-employed,taciau rugseji pradejau jau dirbti kaip employ.noriu paskambinti ir pasakyti kad nebeesu self,o ar galiu atsukti atgaline data? 4u.gif

taip galit paskambint ir atsaukt atbuline data, kitu atveju, galit ta data tik irasyt i tax assessmenta kai pildysit ir nereiks nei skambint ax.gif tik NI butina paskambinti ir pranesti, kad jau neesat self employed (jie tik atbuline data priima atsaukimus) 4u.gif
simuska ir naglis
Sveikos mamytes,noriu jusu patarimo.Zodziu tvarkiausi per lietuviska firma child ir working tax,ir isejo taip,firma pradangino mano vaiko dokumentus,is pradziu sake kad siunte registruotu pastu ir kad jie atsiras,o dabar sako kad jie mano dokumentu nesiunte ir kad man jokiu dokumentu netvarke..as turiu tik ceki kad jiems sumokejau pinigus uz paslaugas,ir nezinau dabar ka daryti,pralaukta puse metu,o jie net kaltes neprisiima,pasake man kad daugiau jiems neskambinciau.O jei noriu galiu kreiptis i policija,vistiek nieko nepadarysiu.
-Astreja-
QUOTE(simuska ir naglis @ 2012 01 10, 19:02)
Sveikos mamytes,noriu jusu patarimo.Zodziu tvarkiausi per lietuviska firma child ir working tax,ir isejo taip,firma pradangino mano vaiko dokumentus,is pradziu sake kad siunte registruotu pastu ir kad jie atsiras,o dabar sako kad jie mano dokumentu nesiunte ir kad man jokiu dokumentu netvarke..as turiu tik ceki kad jiems sumokejau pinigus uz paslaugas,ir nezinau dabar ka daryti,pralaukta puse metu,o jie net kaltes neprisiima,pasake man kad daugiau jiems neskambinciau.O jei noriu galiu kreiptis i policija,vistiek nieko nepadarysiu.
*

o jei tau doh.gif man tik paskaicius pikta pasidare doh.gif eikit i citizen advise biura ir papasakokit kas atsitiko, gal patars kaip tokia agentura patvarkyt, kad kitiem taip nepadarytu unsure.gif arba bent jau dokumentus pades atgaut g.gif ot tai lietuviai broliai sukciai doh.gif
maybe24
QUOTE(simuska ir naglis @ 2012 01 10, 19:02)
*

Paviesinkit firmos pavadinima ir butinai kreipkites i policija.Jei ir neirodysit kazko,tai nemalonumu neisvengs ta firma,gal net ir daugiau zmoniu kreipsis.Jei tylesit ,jums geriau nebus,o ta firma ir toliau nesaziningai ar neatsakingai vykdys veikla. ax.gif
simuska ir naglis
As ir pagalvojau apie ta biura,bet jie gal tokiais dalykais neuzsiima...tik dokumentu ir gaila
-Astreja-
QUOTE(simuska ir naglis @ 2012 01 10, 19:09)
As ir pagalvojau apie ta biura,bet jie gal tokiais dalykais neuzsiima...tik dokumentu ir gaila

nueikit, papasakokit situacija ir pasakys ar uzsiima ar neuzsiima tokiais dalykais jei neuzsiima, tada kaip Maybe sake- i policija! Neleiskit tokiem sukciam issisukt! Ir pritariu Maybe- paviesinkit firmos pavadinima drinks_cheers.gif
Orhideja:)
QUOTE(simuska ir naglis @ 2012 01 10, 20:09)
*

Nepirmas atvejis kaip apie tai girdziu.Jus praradot vaiko dekumentus.kreipkites I HM& revenue.uzteks to kad turit ceki jie viska sutikrins ar tokia agentura pilde dekumentus del jusu,pasakykit viska kaip buvo tikrai basa neliksit.ir tikrai jie i tai atsizvelgs,beabejo ir i policija nueikit parasykit pareiskima

simuska ir naglis
Aciu uz patarimus mamytes...firmos pavadinimas A&J ADWISORS jos randasi walthamstowe,dvi "labai mielos" moterys...
-Astreja-
Advisors, su V ne W (pataisau, nes jei rasysit pareiskima ir tt, kad taisiklingai irasytut) 4u.gif Atsiverciau ju puslapi, spaudziu ant 'lietuvskai' ir vistiek rodo viska rusiskai mastau.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne man apie juos pasiskaityt lotuliukas.gif
maybe24
http://www.ajadvisors.com/M-c5-abs-c5-b3-paslaugos.html

Raso ir lietuviskai.
-Astreja-
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 10, 19:32)

na tai paslaugu sarasa maciau, bet ten rusiskai kaip aprasymas atrode mastau.gif o lietuvisko ir anglisko vertimo nera, paspaudus ant lietuviskai vistiek lieka rusiskai, o ant angliskai duoda contact us doh.gif
maybe24
QUOTE(-Astreja- @ 2012 01 10, 19:38)
na tai paslaugu sarasa maciau, bet ten rusiskai kaip aprasymas atrode  mastau.gif  o lietuvisko ir anglisko vertimo nera, paspaudus ant lietuviskai vistiek lieka rusiskai, o ant angliskai duoda contact us  doh.gif
*

Nu jo,matosi,kad profai smile.gif
vejune
QUOTE(-Astreja- @ 2012 01 10, 15:35)
taip galit paskambint ir atsaukt atbuline data, kitu atveju, galit ta data tik irasyt i tax assessmenta kai pildysit ir nereiks nei skambint  ax.gif  tik NI butina paskambinti ir pranesti, kad jau neesat self employed (jie tik atbuline data priima atsaukimus)  4u.gif
*

Aciu labai labai 4u.gif
whitey
na va, kaip tik kazkas buvo cia ieshkojes info apie pasalpas tvarkancias firmeles. prashom. pabandymui biggrin.gif
o shiaip keistokai, kai kitiems yra patikima viska tvarkyt. toks vaizdas, jog jie kazka daugiau zino ar padarys. nebent tik £££ susirinks
Aylin
QUOTE(lauryte27 @ 2012 01 10, 13:08)
Jeigu gryzti neketini,ir esi isdirbus toj pacioj darbo vietoj 26 savaites,gali iseiti bet kada,tada gausi Maternity Alowance is valstybes,o ne is darbdavio.As taip dariau nes ir man darbas buvo per sunkus,nenorejau rizikuot vaikuciu...
*

Dirbu 1,5 metu toje vietoje.
o kiek procentu Maternity Allowance moka? smile.gif
Nes jei visai mazas procentas, tada jau verciau pasikankinsiu pora menesiu, su salyga, kad galesiu prisesti. biggrin.gif nes atlyginimas neblogas, gaila butu tai pararsti. schmoll.gif
Dabar ne sezonas, nera labai busy, galiu daugiau pailset, butu tik kur blush2.gif thumbup.gif
~aura~
Sveikos mergaites 4u.gif Nu ,pavarciau temutee,bet neradau atsakymo i savo klausima. Gal galit kas padeti. Pabandysiu paaiskint. Mano vyras yra self-employdas. Pats mokasi kas puse metu po tuos 60 £ ir viskas buvo iki siol gerai. Dabar darbdavys liepe pasidaryti kazkoki kita self-emplaoymenta, kad galetu dirbti kompanijoj. Mano vyras turi atnesti kazkoki tai numeri jam g.gif Nu neaiskiai as cia,bet gal kas mane supras ax.gif
-Astreja-
QUOTE(Viva34 @ 2012 01 11, 16:11)
Sveikos mergaites 4u.gif Nu ,pavarciau temutee,bet neradau atsakymo i savo klausima. Gal galit kas padeti. Pabandysiu paaiskint. Mano vyras yra self-employdas. Pats mokasi kas puse metu po tuos 60 £ ir viskas buvo iki siol gerai. Dabar darbdavys liepe pasidaryti kazkoki kita self-emplaoymenta, kad galetu dirbti kompanijoj. Mano vyras turi atnesti kazkoki tai numeri jam g.gif Nu neaiskiai as cia,bet gal kas mane supras ax.gif

Kaip suprantu, jusu vyras yra uzsiregistraves su NI kaip self employed ir moka NI imokas (kas iseina apie £60 kas pusmeti). Jo darbdavys praso UTR numerio (unique tax reference numerio) kuri gauni uzregistraves slef employmenta su Taxu ofisu (ir kurio reikia darant metines mokseciu apskaitas) g.gif
lauryte27
QUOTE(Aylin @ 2012 01 11, 18:00)
Dirbu 1,5 metu toje vietoje.
o kiek procentu Maternity Allowance moka? smile.gif
Nes jei visai mazas procentas, tada jau verciau pasikankinsiu pora menesiu, su salyga, kad galesiu prisesti. biggrin.gif  nes atlyginimas neblogas, gaila butu tai pararsti. schmoll.gif
Dabar ne sezonas, nera labai busy, galiu daugiau pailset, butu tik kur blush2.gif  thumbup.gif
*

Maternity Allowance pays a standard weekly rate of £128.73 or 90 procent of your average gross weekly earnings (before tax), whichever is the smaller.
Aylin
QUOTE(lauryte27 @ 2012 01 11, 17:12)
Maternity Allowance pays a standard weekly rate of £128.73 or 90 procent of your average gross weekly earnings (before tax), whichever is the smaller.
*

Cia turimas omeny minimumas? o jei dirbau full time, tai Maternity Allowance gausiu irgi 90% atlyginimo? Iseina nera skirtumo moka valstybe ar darbdavys? 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.