Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

QUOTE(mamaa28 @ 2012 01 03, 12:17)
dekui uz atsakyma , suprantu kad tikrina toks ju darbas  smile.gif tik tai kad labai jau nemalonu kai ciut ne i kelnes leda  verysad.gif na jie man dar nieko nemoka taigi nepergyvenu tik sakau labai jau liudna kad vieni labai lengvai praslysta meluodami o kiti va uzkliuva  verysad.gif as turiu vizitines korteles ir receipt book ar jiems to uzteks ? ir ka daryt su tuo vyru ? dekoju dar karta uz atsakymus  4u.gif

Siuskit,ka turit,parasykit,kad daugiau nieko neissaugojot.Kaip ir patare,prasykit,kad parasytu laiska kirpyklos savininke ar vadybininke.Jei turit pastoviu klienciu su kuriomis artimiau bendraujat,jos irgi galetu patvirtinti,kad dirbat.
Del vyro,tai oficialiu skyrybu niekas nereikalauja.Parasykit,kad kartu negyvenat ir kur jis gyvena,ir nuo kada.Tegul pas ji nueina ir klausia.Arba pasiulykit ateit i svecius ax.gif
Viskas del to,kad labai daug sukciaujanciu pilieciu UK ,kai kalbama apir benefit'us ,o kliuva visiems.
Tai,kad padedat kitiems yra saunu,tik nepamirskit saves.Saugokit visus popierius ir atidziai veskit buhalterija.Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 01 03, 13:14)
As isvis neisivaizduoju tokios situacijos, kad dirbo.. ir nera ne vieno irodymo, kad dirbo?  g.gif Nu, vistiek gi turi buti kazkoks popieriukas.  g.gif O, gal kirpykla, kurioje dirbo, gali parasyti koki laiska patvirtinanti ar kazka  g.gif


as dirbau namuose turiu tik savo vizitines ir receipt book daugiau nieko verysad.gif gluse nieko nesaugojau nei cekiu nieko verysad.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 03, 13:26)
Siuskit,ka turit,parasykit,kad daugiau nieko neissaugojot.Kaip ir patare,prasykit,kad parasytu laiska kirpyklos savininke ar vadybininke.Jei turit pastoviu klienciu su kuriomis artimiau bendraujat,jos irgi galetu patvirtinti,kad dirbat.
Del vyro,tai oficialiu skyrybu niekas nereikalauja.Parasykit,kad kartu negyvenat ir kur jis gyvena,ir nuo kada.Tegul pas ji nueina ir klausia.Arba pasiulykit ateit i svecius  ax.gif 
Viskas del to,kad labai daug sukciaujanciu pilieciu UK ,kai kalbama apir benefit'us ,o kliuva visiems.
Tai,kad padedat kitiems yra saunu,tik nepamirskit saves.Saugokit visus popierius ir atidziai veskit buhalterija.Sekmes


labai jums aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2012 01 02, 23:06)
Sveikos, norejau paklausti kiek Jums laiko tvarke pasalpas. Mes su vyru nuo liepos menesio uzpildem CTC ir CB., bet jokiu ziniu. O mano drauge, vienisa mama, uzpilde ir ctc gavo per 2 men. Gal vienisom mamom greiciau sutvarko?


As del CTC ir WTC uzpildziau rugpjucio pab, o del CB liepos pr, bet CB pas mane reikejo tik pakeisti, nes anksciau gavom ex vyro vardu.
Tai CTC ir WTC gavau gruodzio pirma savaite, bet skambindavau jiems kas dvi savaites smile.gif O CB laukiu iki siol, nes jie pasake, kad tai gali uztrukti iki 26sav, nu tai minimum puse metu ir tipo nera tikslo jiems skambinti..
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2012 01 04, 00:40)
As del CTC ir WTC uzpildziau rugpjucio pab, o del CB liepos pr, bet CB pas mane reikejo tik pakeisti, nes anksciau gavom ex vyro vardu.
Tai CTC ir WTC gavau gruodzio pirma savaite, bet skambindavau jiems kas dvi savaites smile.gif O CB laukiu iki siol, nes jie pasake, kad tai gali uztrukti iki 26sav, nu tai minimum puse metu ir tipo nera tikslo jiems skambinti..

Mes neskambinam taip daznai vis laukiam, reiks ir mums pradet atakuot skambuciais smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarita 25: 04 sausio 2012 - 19:37
QUOTE(Margarita 25 @ 2012 01 04, 17:37)
Mes neskambinam taip daznai vis laukiam, reiks ir mums pradet atakuot skambuciais  smile.gif  smile.gif


Vis priminkit apie save jiems smile.gif As tai vis stengdavausi jiems priminti, kad esu dar vis tokia Uk lotuliukas.gif
Atsakyti
o as norejau paklaust, jei laukiuos 35 savaite, nebedirbu nuo gruodzio 31d., padaviau prasyma, maternity alowance(nes mano uzdarbis buvo per mazas), bet dar laukiu atsakymo is ju. klausimas ar turiu pranest WTC ir CTC kad jau nebedirbu ir laukiu patvirtinimo is MA, ar palaukt popieriu is MA tada skambint jiems? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cheeky-monkey @ 2012 01 04, 21:41)
o as norejau paklaust, jei laukiuos 35 savaite, nebedirbu nuo gruodzio 31d., padaviau prasyma, maternity alowance(nes mano uzdarbis buvo per mazas), bet dar laukiu atsakymo is ju. klausimas ar turiu pranest WTC  ir CTC kad jau nebedirbu ir laukiu patvirtinimo is MA, ar palaukt popieriu is MA tada skambint jiems? g.gif

Jei isejot is darbo,turit apie tai informuoti tax creditus.
Atsakyti
Sveiki, reiktų man kosultancijos dėl UK gaunamų vaiko pinigų.
Mano vyras, jau 8 mėnuo dirba Uk. Visą tą laiką jis sakė, kad mane su dukrele pasiims, kad kitaip ir būti negali. Vasario pirma turečiau išskristi ir aš su vaiku, bet jis prieš naujus metus parašė, kad mane palieka ir esu nelaukiama Anglijoje. Aš jam esu beveik prieš dvi savaites, iki jam pasakant, kad praspiria mane su dukra, išsiuntusi dukros gimimo liudijimą. Sakė, kad galima anksčiau pradėti tvarkytis pašalpa dėl vaiko pinigų, nes tai ilgai užtrunka.
Dabar klausimas toks ar jis vis dėl to gaus vaiko pinigus, jei aš su vaiku gyvensiu Lietuvoje? Nes kiek skaiciau tema, lygtai gali taip būti, jei jis pateiks įrodymus, kad siunčia ar siuntė pinigus vaiko išlaikymui. Jis man yra siuntes kelis kartus per Western Union. Tačiau tie pinigai buvo skirti jo skolom LT apmokėti. Kažin čia skaitysis kaip įrodymas, siuntimas per Western Union, ar reikia, kad pinigai butu pervesti į mano saskaita banke? Mes susituoke.
Jis man teisybės tikrai nepasakys. Manau, ir gimimo liudijimo negražins. Sakys išsiimk dublikatą. Dabar jis specialiai neatsiliepinėja į skambučius ir sms.
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2012 01 05, 12:52)
Sveiki, reiktų man kosultancijos dėl UK gaunamų vaiko pinigų.
Mano vyras, jau 8 mėnuo dirba Uk. Visą tą laiką jis sakė, kad mane su dukrele pasiims, kad kitaip ir būti negali. Vasario pirma turečiau išskristi ir aš su vaiku, bet jis prieš naujus metus parašė, kad mane palieka ir esu nelaukiama Anglijoje. Aš jam esu beveik prieš dvi savaites, iki jam pasakant, kad praspiria mane su dukra, išsiuntusi dukros gimimo liudijimą. Sakė, kad galima anksčiau pradėti tvarkytis pašalpa dėl vaiko pinigų, nes tai ilgai užtrunka.
Dabar klausimas toks ar jis vis dėl to gaus vaiko pinigus, jei aš su vaiku gyvensiu Lietuvoje? Nes kiek skaiciau tema, lygtai gali taip būti, jei jis pateiks įrodymus, kad siunčia ar siuntė pinigus vaiko išlaikymui. Jis man yra siuntes kelis kartus per Western Union. Tačiau tie pinigai buvo skirti jo skolom LT apmokėti. Kažin čia skaitysis kaip įrodymas, siuntimas per Western Union, ar reikia, kad pinigai butu pervesti į mano saskaita banke? Mes susituoke.
Jis man teisybės tikrai nepasakys. Manau, ir gimimo liudijimo negražins. Sakys išsiimk dublikatą. Dabar jis specialiai neatsiliepinėja į skambučius ir sms.

Parasykit man i AZ ,duosiu kontaktus tu istaigu,kur jis galejo tvarkytis.Tada galesit jiems parasyti,kad jis be jusu zinios tvarkosi ir vaikai ne su juo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 05 sausio 2012 - 14:10
o ar budama MA vis dar gali gaut WTC?
Atsakyti
Sveikos, laukiuos jau 26 savaites, kada jau galeciau iseiti dekretiniu anksciausiai, stazo pakankamai turiu, nes nera kam priziureti sunelio. Ir dar jokiu pasalpu nepradejua tvarkytis, tai jas bet kada galiu pradet tvarkyt? Aciu uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2012 01 05, 17:05)
Sveikos, laukiuos jau 26 savaites, kada jau galeciau iseiti dekretiniu anksciausiai, stazo pakankamai turiu, nes nera kam priziureti sunelio. Ir dar jokiu pasalpu nepradejua tvarkytis, tai jas bet kada galiu pradet tvarkyt? Aciu uz pagalba

Likus 11 savaiciu iki gimdymo datos
Atsakyti